Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2012. április 29.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

"Fedezd fel az új Palette Mousse Color, egyszerűen használható, eper kivonattal gazdagított hab állagú tartós hajfestéket - az intenzíven ragyogó hajszínért. Egyszerűen rázd össze, majd a friss gyümölcsös illatú keveréket kesztyűs kézzel könnyedén vidd fel a hajadra. Élvezd az intenzív, hosszantartó hajszínt és az árnyalattól függő ősztakarást."

bogczi

2012. április 9.

Aranyszőkét kaptam tesztelésre, mamám haját festettem be vele. Az állaga katasztrófa, nagyon nehezen áll össze, sőt szemcsés is marad, akármeddig rázza az ember. Előnye, hogy viszonylag sok van benne, szóval lehet benne lubickolni, mire mind felkerül a hajra. Az illata túl erős, émelyítő, lemosni könnyű, de utána kellett egy jó nagy adag balzsam a mellékelt hajápoló mellé, annyira kiszárította a hajat. A színével viszont nincs gond, olyan lett, amilyen a dobozon is szerepel (de ennek szerintem csak az az oka, hogy amúgy nem sokkal sötétebb a mamám eredeti hajszíne).
Így egy nagyon gyenge hármast érdemel, a saját hajamra sose kenném fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Így egy nagyon gyenge hármast érdemel, a saját hajamra sose kenném fel.

napfényízű_lány

2012. április 5.

Sokan irtak,hogy megvettek egy adott arnyalatot,es sokkal sotetebb lett a vartnal.
Nos,en ennek az ellenkezojet tapasztaltam.Megvettem a 665-os Nugat arnyalatot,es sotetszoke lett a hajam tole.Holnap mehetek venni meg egy sotetebb arnyalatot.
Viszont mas problemam nem volt vele,ezert kap egy 3-ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 5.

Viszont mas problemam nem volt vele,ezert kap egy 3-ast.

hena

2012. március 31.

Nekem nem vált be. Sötétbarnát próbáltam, kékes fekete lett tőle a hajam...
De ettől eltekintve sem tetszett..az illata furcsa volt, mosás után pedig gubancos és nehezen kifésülhető lett a hajam, pedig ilyen gondom nem szokott lenni. Tartósságra sem a legjobb, hamar ledobta a hajam.
Ennyi pénzért szerintem nem éri meg, hiába csak pár perc a felkenés ha az eredmény nem győz meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Nekem nem vált be. Sötétbarnát próbáltam, kékes fekete lett tőle a hajam...

Sea

2012. március 29.

Mióta kipróbáltam csak ezt használom. A 499-es violett árnyalatot. Nagyon szép a végeredmény. 40-szer felrázom,tökéletes hab állaga lesz,így könnyű a felvitele.Csak néha csöppen le 1-2 csepp,de bőrről könnyű eltávolítani.Nem viszket tőle a fejbőröm és nem is csípi.Sajnos már arról is be tudok számolni,hogy az ősz szálakat szépen befesti. :) Az én nyakam közepéig érő hajamra bőőőven elég.a dobozban viszont valóban szemcsés marad a hab.De talán azért,mert eddig úgy töltöttem a shakerbe,hogy folyadék utána a por.Ilyenkor a doboz tetejére tapad szemcse.Ha pedig fordított sorrendbe töltöm be a shakert,akkor a doboz alján lesz szemcsés a festék. Így legközelebb a sorrend:folyadék-por-folyadék. Már összerázás előtt a por kicsit keveredik. Ezt fogom kipróbálni.Hátha így kivédem a szemcséket! :) Majd leírom a tapasztalatom. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

maaya83

2012. március 8.

Sötétbarnát választottam de fekete lett nagyon könnyi használni isteni az illata de három mosás után le is dobta aminek mondjuk örültem is.Nem venném meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

petrakozmetika

2012. március 8.

Aranyszőke színt használom, olyan lesz, mint a dobozon, nagyon szép, könnyű a használata, de az eper illat nagyon émelyítő...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

Enik

2012. március 7.

Én feketét használok és nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Én feketét használok és nekem nagyon bevált :)

szega

2012. február 11.

A színe sokkal sötétebb lett nálam is, barna helyett fekete, de az ösz hajszálakat nem fogta be...Nem jó cucc...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

ancsika3

2012. február 5.

Én közép szőke árnyalatút vettem és a hajam barna lett. De annyira barna, hogy még világos barnának sem lehet nevezni, még jóindulattal sem. Úgyhogy szőkíthetem ki az egész hajamat, hogy újra közép szőke legyek... Ennyit erről a hajfestékről.
Ja, meg lemosásnál egybeállt az egész hajam, rengeteg balzsamot kellett rátennem, hogy kezelhetővé váljon. Meg vagy 300x ráztam a shakert, de így is szemcsés volt. Ez egy nagy sz@r.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Krisz

2012. január 26.

Nagyon élénk az eper illat, már émelyítő. Középhosszú hajam van, s mire a végére értem volna a festéssel már nem hab volt, hanem összecsomósodott folyadékszerű akármi. Ráadásul totál ki is kopott, nagyon világos barnát festettem sötétbarnára, mára színváltós a hajam, itt-ott egy-egy világosabb csík, folt, legrosszabb festék, amit próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.