Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisszokebarbie, Módosítva: 2012. október 8.

Kategória:   Hajfestékek

Fedezze fel a Palette Salon Colors-t-tartós hajfesték a Palette-től,intenzív szín-pigmentek professzionális keverékével,melynek színpigmenjei mélyen megkötnek a hajszálak belsejében. A pontos,fényes színeredményért és kíváló világosító hatásért.(szőke árnyalatok) A hajerősítő hajfénybalzsam intenzív ápolással látja el a hajszerkezetet,belülrők erősíti azt,kívülről pedig védőréteggel látja el. A kíváló minőségű,hosszantartó és egészséges kinézetű vibráló hajszínért.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Glyceryl Stearate eo I euCeteareth-20 eo I eu I al 2 3Octyldodecanol eo I i I al Sodium Laureth Sulfate ti I eu Sodium Cetearyl Sulfate ti Serine Oleic Acid eo I eu Parfum / Fragrance i Silica Potassium Stearate ti I eu Glycerin h 0 0Limonene i Tetrasodium EDTA Toluene-2,5-Diamine Sulfate Sodium Sulfite ta Carbomer Potassium Hydroxide Linalool i Citronellol i Resorcinol Ascorbic Acid a I v Butylphenyl Methylpropional i Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Propylene Glycol h Sodium Sulfate Hexyl Salicylate i 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate M-Aminophenol 4-Amino-2-Hydroxytoluene Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PEG-40 Castor Oil ti I eu 0 0Disodium Pyrophosphate Sodium Cetearyl Sulfate ti Disodium EDTA Sodium Benzoate ta Phosphoric Acid Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Quaternium-87 ti Hydrolyzed Keratin h Panthenol eo I v 0 0Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Niacinamide v Stearamidoethyl Diethylamine Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Polypropylene Glycol 0 0Isopropyl Myristate eo I i 5 3Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Citric Acid kh Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i Glyceryl Stearate eo I euSodium Methylparaben ta I parHexyl Cinnamal i Butylphenyl Methylpropional i Benzyl Salicylate i Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Limonene i

JaneAvril

2014. április 18.

Eredetileg Syoss-t vettem kipróbálás céljából, de arról annyi rosszat olvastam utána, hogy nem mertem kipróbálni, inkább visszamentem a boltba, kicseréltem erre, az intenzív vörös árnyalatra, és nem bántam meg. Eddig nem magamnak festettem a hajam, de ezzel még én is boldogulok, nagyon egyszerű használni. Festés után könnyen lejön a bőrről, és nagyon szép színt eredményez. Ugyanannyira kopik, mint a többi vörös, se jobban, se kevésbé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

Amelia38

2014. március 18.

Imádom ezt a festéket, hosszas próbálgatások után jutottam el hozzá és azóta csak ezt veszem. A kissé seszínű barna hajamat szerettem volna sötétebb barnára festeni, általában középbarna árnyalatokkal próbálkoztam mindenből, mert úgyis sötétebb lesz. Hát ezt kivéve mindtől fekete lett a hajam, ugyan ki is koptak, de az azt is jelentette, hogy kopott rókavörös színt öltött a hajam. Ez a festék már elsőre is szép mélybarnás és kopás alatt sem lesz ronda, sprőd róka színe, habár idővel ez is kopik, de inkább mélylilás árnyalatba. Könnyű vele dolgozni, nekem a párom szokta bekenni és még ő is boldogul vele. Utána eszméletlen dús, lágy a hajam és később is ilyen marad. Szóval a középbarna árnyalat szerintem csúcs, de gondolom az sem mindegy milyen hajra kerül. Kentem már én drágábbal is, ami egyáltalán nem tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 18.

ewelin010

2014. március 17.

Végre megtaláltam a színt amit mindig is kerestem Világos Csokoládébarna!!! Csoki barna hajra vágytam mindig, de a sima Csokib. festéknél fekete lett a hajam....Eddig a "Palette DELUXE" Ragyogó Középbarna hajfestéket használtam azzal is tökéletesen meg voltam elégedve ,de amióta erre rátaláltam csak ezt használom.Igaz ,hogy drágább is ,de szerintem megéri azt a pár szár forint különbséget, puha, fényes , tökéletes eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

dda

2014. március 2.

nos, én ma próbáltam ezt először, és hirtelen elhatározásból vásároltam, mert olyan kultúráltnak tűnt és az ára is jó volt (850,- körül), és most felkentem. a tapasztalatom a következő: soha nem szöszmötöltem még ennyit egy festékkel, pedig lassan 10 éve magamnak festem a hajam, többé-kevésbé. tubusból a flakonba, plusz kis zsákocskából (11-0 kristályszőke árnyalat) is bele a flakonba, aminek a szája ehhez a művelethez teljesen alkalmatlan, majd ezt összerázni, majd rájönni, hogy a szőkítőpor nagyon nem akar elkeveredni, akkor matatni az ecset szárával a flakon kis száján keresztül, majd észlelni, hogy a por beleragadt az adagoló flakon csőrébe, azzal is matatni. ezután felfedezni, hogy ez folyik, csöpög, spriccel a világon mindenhova és kiszámíthatatlan, hogy mennyi és hová kerül. nem mertem annyi ideig a hajamon hagyni, amennyit előírt, mert nekem gyorsan szívja, de a színe jó lett végül, habár mondjuk még 5-8 perc és tökéletes. de a hajam állapota utána... érezhetően szétmarcangolta szegény hajszálaimat, amin semmit nem segített a harmatgyenge balzsam, és ha valakinek rendesen van haja, nem csak annyi, mint nekem, annak ez az egész cucc semmire nem elég. a színe tehát jó lett, és még pozitívum, hogy át lehetett fésülni. de ennyi. az a párszáz forint, vagy szinte akármennyi, amennyivel a már bejáratott festékem (garnier; syosst nehogy vegyen bárki is, mert nem marad haja!) többe kerül, nekem sokkal inkább megéri, mert ha abban nincs is szőkítőpor, nem is kell ennyi tökölődni vele. szóval én így jártam ma. valószínűleg nem veszem újra.

UPDATE
2 héttel később már el kellett mennem fodrászhoz, mert összeállt a hajam egybe, mintha egy nagy raszta lenne, 15 centit kellett vágni. a vállig érő hajamból. fájt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

UPDATE

Orsyna

2014. február 14.

Köszi a véleményt. Tegnap befestettem. Azt hozzá kell tenni hogy előtte festve volt a hajam barnára és így a fejtőnél ahol levolt nőve intenzívebb lett az eredmény.Gyönyörű pirosas vörös olyan mint a képen a sötétebb részeket annyira nem fogta be úgy sajnálom. de azért ha rámegyek párszor akkor jobb lesz ugye?Persze ez nem a festék hibája hanem az miatt van hogy a barna beivódott a hajamba de leszívatni nem akarom mert az káros..:/
A színe telitalálat bár ne lett volna befestve barnára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

A színe telitalálat bár ne lett volna befestve barnára.

nagy.nikike

2014. február 13.

Én az intenzív vöröset használtam, nagyon szép intentív szine lett a hajamnak. Nem szárította ki csak az volt a gond, hogy nem volt elég tartós,gyorsan kopott. De még így is megérte mert nem volt drága.

Azóta kétszer vettem újra a második festés sokkal tartósabb volt. A színe intenzív és gyönyörű teljesen olyan mint a képen, lekörözte az eddig használt Garnier festéket. Ez a színt dicsérték meg eddig a legtöbben, szerintem ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

boree

2014. január 22.

10-2 Sikkes hamvasszőkét próbáltam én is. Azt írja, hogy 2-4 árnyalatot világosít, és sötétszőke hajon is eredményes. Az én hajam sötétszőke, de az ég világon semmit nem változott a színe. Nem vártam, hogy Olyan fehéres legyen, mint a képen, de azért ennél többet vártam.
Amúgy én is néztem az oldalon, hogy van egy "DIP-DYE" és egy "Fashion Blondes" 10-2-es árnyalat. Azt nem tudom, hogy van-e köztük különbség

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Wr.

2014. január 5.

A 10-2, Sikkes hamvasszőke árnyalatot próbáltam ki, és magával a színnel nagyon meg vagyok elégedve, a leghamvasabb ezüstös árnyalat amihez szerencsém volt. Igazából, nem tudom hogyan lehetséges, de eddig 2szer festettem ezzel a hajam, illetve utánanéztem a honlapon is ennek a színnek és egyszer sem ugyanaz a kép volt a dobozon ami nem könnyítette meg éppen a vásárlást... Ami azt illeti, második festésnél sokkal folyékonyabbnak is tűnt a festék. A szaga sokkal erősebb, mint a többi tartós festéké, jobban is csípett és intenzívebben világosította ki a hajam. Igazából még messze vagyok attól az árnyalattól ami a képen van, de nekem ez már kicsit túl világos. A színnel meg vagyok elégedve viszont ez is eléggé roncsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

gingu

2013. október 29.

Sziasztok! Lassan 7 éve festem a hajam, voltam már majdnem minden színű (szőkét kivéve), sok festéket kipróbáltam. Most a Salon Colors mahagóni-violettjét választottam, de már megbántam.. :( Nagyon csípte a fejbőröm, (eddig semmilyen fajta nem csípte) és a színe sem az igazi.. Napfénynél szép mahagóni, de egyébként nagyon sötét.. Nem ajánlom.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

lilla0506

2013. szeptember 22.

Én a 3-0 árnyalatot használtam belőle. Ugyanolyan tartós volt, 100%-ban fedte az ősz hajszálaimat és nem roncsolta a hajamat. Én meg vagyok ezzel a festékkel elégedve, de azért azt meg kell említenem, hogy ez az árnyalat bár sötétbarna néven fut, inkább fekete-barna színt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Niacinamide

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Oleic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Stearate, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Quaternium-87
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Salicylate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.