Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisszokebarbie, Módosítva: 2012. október 8.

Kategória:   Hajfestékek

Fedezze fel a Palette Salon Colors-t-tartós hajfesték a Palette-től,intenzív szín-pigmentek professzionális keverékével,melynek színpigmenjei mélyen megkötnek a hajszálak belsejében. A pontos,fényes színeredményért és kíváló világosító hatásért.(szőke árnyalatok) A hajerősítő hajfénybalzsam intenzív ápolással látja el a hajszerkezetet,belülrők erősíti azt,kívülről pedig védőréteggel látja el. A kíváló minőségű,hosszantartó és egészséges kinézetű vibráló hajszínért.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Glyceryl Stearate eo I euCeteareth-20 eo I eu I al 2 3Octyldodecanol eo I i I al Sodium Laureth Sulfate ti I eu Sodium Cetearyl Sulfate ti Serine Oleic Acid eo I eu Parfum / Fragrance i Silica Potassium Stearate ti I eu Glycerin h 0 0Limonene i Tetrasodium EDTA Toluene-2,5-Diamine Sulfate Sodium Sulfite ta Carbomer Potassium Hydroxide Linalool i Citronellol i Resorcinol Ascorbic Acid a I v Butylphenyl Methylpropional i Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Propylene Glycol h Sodium Sulfate Hexyl Salicylate i 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate M-Aminophenol 4-Amino-2-Hydroxytoluene Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PEG-40 Castor Oil ti I eu 0 0Disodium Pyrophosphate Sodium Cetearyl Sulfate ti Disodium EDTA Sodium Benzoate ta Phosphoric Acid Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Quaternium-87 ti Hydrolyzed Keratin h Panthenol eo I v 0 0Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Niacinamide v Stearamidoethyl Diethylamine Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Polypropylene Glycol 0 0Isopropyl Myristate eo I i 5 3Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Citric Acid kh Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i Glyceryl Stearate eo I euSodium Methylparaben ta I parHexyl Cinnamal i Butylphenyl Methylpropional i Benzyl Salicylate i Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Limonene i

Blame

2013. szeptember 8.

Nekem kékesfekete volt belőle. De nem is tudom, valahogy jobbra számítottam. De igazából fedés és tartósság szempontjából is ugyanolyan volt mint az eddigi hajfestékeim. Kb. (visítva) kibírt egy hónapot ez is. Ezt az eredményt pedig el tudom érni, ennél olcsóbb hajfestékkel is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Beu

2013. augusztus 31.

le kellett váltanom a kallos hajfestékét, mert úgy éreztem attól hullott a hajam. így tegnap az interspárba nézelődtem hátha találok valami tuti színt, le volt árazva 889 ft-ra, találtam is egy szép színt világos csokibarna :) aztán hazaérve elolvastam az itteni véleményeket és teljesen kétségbe estem :S most egy tincsen kipróbáltam nehogy nekem is fekete legyen a hajam, mert akkor tuti hogy agyérgörcsöt kapnék... szóval nem lett fekete a hajam, szerintem nagyon szép a színe, úgyhogy felkenek az egészet, aztán majd később írok, előlegként kap 4 csillagocskát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

nonni

2013. augusztus 13.

Nekem nagyon bevált, a 10-4 árnyalattal festettem a hajamat. Kicsit félve álltam neki az itt lévő kritikák miatt, de szerintem azok főleg csak a barna árnyalatokra vonatkoznak, ahogy figyeltem, a szőkére általában pozitív dolgokat írtatok. Amiért levonnék egy csillagot az az, hogy brutálisan büdös ez a festék, de nem vonok le, mert ez lehet csak nekem volt ennyire durva és ez csak az én hülyeségem. Persze, minden festék az, de ez borzalmas volt, majdnem megfulladtam hajfestés közben. A végeredménnyel viszont meg vagyok elégedve, pontosan olyan lett, mint amilyen a dobozon volt és a balzsam is nagyon jó,amit adtak hozzá. Az ára is jó volt, 2-t lehetett venni 1 áráért, így tehát megérte nekem nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Yvaine

2013. augusztus 5.

Mi a véleményetek a 11-0 Ragyogó kristályszőke nevű árnyalatról? Olyan középbarna, kissé szőkés hajból szerintetek milyen szín lesz? "4-6 árnyalatot világosít" - valahogy nem tudom elképzelni az eredményt..:) Ha valakinek van tapasztalata, fontos lenne, hogy megossza velem!;) Köszönööm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Ecsetke34

2013. július 31.

Nemrég sajnos a Natural & Easy Opál Hamvas Közép szőkéjét próbáltam ki, ami egy BORZALOM lett, ezért minél hamarabb valami eredeti hajszín visszaállító festéket kerestem, ami középbarna. A DM-ben ráakadtam a Palette Salon Colors Közép barnájára 1-et fizet 2-t kap akcióban, így 550 Ft volt 1 doboz. Gondoltam kipróbálom. Aztán elolvastam a hozzá fűzött kommenteket és teljesen elment a kedvem tőle, de azért belevágtam a festésbe. SZERENCSÉRE. Én nagyon elégedett vagyok vele, szép fényes lett a hajam, a tök egészségesnek látszik, egyenletes a színe. Igaz, hogy feketés sötét barna, de 2 mosás után szerintem pont jó lesz. Minden festék sötétebb mint amilyennek fel van tüntetve. Én abszolút elégedett vagyok vele. Nem értem miért húzták így le. Szerintem 5-ös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 31.

knoemi88

2013. július 26.

Én eddig nagyjából azt kaptam ettől a festéktől, amit vártam. 7-es színmélységű a hajam és a 8-asat vettem rá, így lett pont olyan szín, amit szerettem volna. Na jó, attól egy picit sötétebb. Meg vagyok elégedve vele, bár nekem bubifrizurám van és alig volt elég az egy doboz rá. Meglátjuk, hogy kopik, egyelőre nem rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

elfi777

2013. július 18.

Most jövök a dm-ből, mától akciós a cucc, 2db / 1100Ft, eltérő szín is lehet:)

Előlegbe aok 4et, mert sokáig festettem a hajam palette-vel, mindig jó volt (fekete, s.barna), majd update-elek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 18.

Most jövök a dm-ből, mától akciós a cucc, 2db / 1100Ft, eltérő szín is lehet:)

sissy93

2013. május 7.

Anyukám egy kis újításra vágyott, és a szokásos Syoss csokibarna helyett ebből a kollekcióból választott egy sötétvöröset. Mivel alapból sötétbarna a haja, nem lett teljesen vörös, csak vörösesbarna. És nagyon szép. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

kovacsrekaa

2013. május 7.

egy kis update: elöző kommentemben dicsértem hogy jó és tökéletes hajfesték.. hát nem.
a hajam teljesen kiszárította és a hajvégeim is, majd ennek tetejébe a hajam ledobta és nagyon csúnyán nézett ki.. mindegy mivel mostam a hajam egy szénaboglya volt....... csalódtam a palettékben, ezek mindig jók pedig :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

anikoo

2013. április 23.

Még tavaly novemberben írtam erről értékelést, akkor elégedett voltam, bár nem azt kaptam már akkor sem, amit vártam.
Még akkor vettem egy újabb dobozzal, későbbre, amit úgy 2 hete használtam el. Hát borzalom.
Csak a tövekre kentem, mert már eleve szüke vagyok, de nekem még sosem csípte a fejemet festék, ez csípte, nem is kicsit.
Aztán lemosáskor, balzsam nélkül szénakazalos tapintása volt a hajamnak, ezt a balzsam korrigálta - más festékeknél balzsam nélkül is puha a hajam lemosáskor, amit a balzsam csak fokoz.
Majd a szín..... köze nincs a dobozon találhatóhoz (a terméklapon, a képen). Egy először picit hamvas szőke, ami kb az első mosás után egyből sárgul.
1,5 hete tettem rá Palette szőke hajszínezőt, ami a sárgássot hívatott eltűntetni, azt is egy mosás után ledobta.
Maradt egy fél adag festék, ami a kukában landolt, mert ez egy borzalom. -1 az értékelésem.

Update: újabb negatívum. Most festettem újra a kedvenc Palette festékemmel (219 hamvas árnyalat) és az sem tünette el a sötét, sárgás színt, amit ez a festék okozott! Ilyen még nem volt, hogy a sárgásságot egy friss festés nem tünteti el.
Na ezt vonják ki a forgalomból, ne azt, ami bevált a vásárlóknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Na ezt vonják ki a forgalomból, ne azt, ami bevált a vásárlóknak!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Niacinamide

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Oleic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Stearate, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Quaternium-87
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Salicylate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.