Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisszokebarbie, Módosítva: 2012. október 8.

Kategória:   Hajfestékek

Fedezze fel a Palette Salon Colors-t-tartós hajfesték a Palette-től,intenzív szín-pigmentek professzionális keverékével,melynek színpigmenjei mélyen megkötnek a hajszálak belsejében. A pontos,fényes színeredményért és kíváló világosító hatásért.(szőke árnyalatok) A hajerősítő hajfénybalzsam intenzív ápolással látja el a hajszerkezetet,belülrők erősíti azt,kívülről pedig védőréteggel látja el. A kíváló minőségű,hosszantartó és egészséges kinézetű vibráló hajszínért.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Glyceryl Stearate eo I euCeteareth-20 eo I eu I al 2 3Octyldodecanol eo I i I al Sodium Laureth Sulfate ti I eu Sodium Cetearyl Sulfate ti Serine Oleic Acid eo I eu Parfum / Fragrance i Silica Potassium Stearate ti I eu Glycerin h 0 0Limonene i Tetrasodium EDTA Toluene-2,5-Diamine Sulfate Sodium Sulfite ta Carbomer Potassium Hydroxide Linalool i Citronellol i Resorcinol Ascorbic Acid a I v Butylphenyl Methylpropional i Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Propylene Glycol h Sodium Sulfate Hexyl Salicylate i 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate M-Aminophenol 4-Amino-2-Hydroxytoluene Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PEG-40 Castor Oil ti I eu 0 0Disodium Pyrophosphate Sodium Cetearyl Sulfate ti Disodium EDTA Sodium Benzoate ta Phosphoric Acid Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Quaternium-87 ti Hydrolyzed Keratin h Panthenol eo I v 0 0Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Niacinamide v Stearamidoethyl Diethylamine Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Polypropylene Glycol 0 0Isopropyl Myristate eo I i 5 3Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Citric Acid kh Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i Glyceryl Stearate eo I euSodium Methylparaben ta I parHexyl Cinnamal i Butylphenyl Methylpropional i Benzyl Salicylate i Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Limonene i

nyappyberii

2013. április 16.

A rondán kikopott vöröses hajamat szerettem volna befesteni,de a color shampootól még régebben tört a hajam,gondoltam,kipróbálom ezt.
Kár volt. A világos csokoládébarnát vettem,felvitel után látszódott,hogy befogta,úgyhogy boldogan mentem lemosni.
Aztán mikor megszárítottam,akkor jött a sokk: semmit sem csinált a hajammal. Se a lenövésemet,se a többi részt nem fogta be,ugyanolyan volt,mint előtte pár órával.
Azóta mostam hajat,és meglepődötten tapasztaltam hogy a víz barna lett..csak nem tudom,mitől :D
A balzsamját 2 alkalommal elhasználtam,más értékelhető dolog nem volt ebben a festékben.
csak hihetetlen,hogy a fele ennyibe kerülő társa 100-szor többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

csak hihetetlen,hogy a fele ennyibe kerülő társa 100-szor többet ér.

mankablogja

2013. április 10.

Tehát a véleményem.Először is az eredeti hajszínem körülbelül 8-9-es színmélységű.Volt egy 1cm-es lenövésem,a többi pedig hajszálpontosan olyan fehérszőke,mint a dobozon.Szóval a 2-4 árnyalatnyi világosítás a dobozon teljesen helytállt.Mikor a fejemen volt,eléggé csípte,mint a szőkék általában,és ugye az orrfacsaró Palette-szag sem maradt el.Tükörben figyeltem az oxidációt,beszürkült a festék,ahogy a hamvasoknál lenni szokott,és meg is ijedtem,mert a hajtövem viszont szép sárga volt.A végére természetesen nem húztam rá,hiszen olyan színe volt,ami a dobozon van,nem akartam változást.Mikor lemostam,vizesen is volt sárgás beütése,már azon gondolkoztam hajmosás közben,hogy holnap irány a drogéria:)A hajápoló szerintem elég kevés volt,szóval a kedvenc keratinújjáépítő pakolásommal megturbóztam az ápolást.Egy fél órát rajta hagytam.Megszárítottam,és a tükörbe belenézve elcsodálkoztam,mert a sárga töveknek nyoma sincs.Csak ha tényleg nagyon megnézem,akkor látok egy árnyalatnyi különbséget a lenövésemnél.De ennyi belefér.Az egészen biztos,hogy egy sima natúr hajat,ami nincs legalább 8as színmélységű,nem fog fehérre festeni.Ez egészen biztos.Ne is kísérletezzen senki.Még nekem is meg kellett egy kicsit szívatni a természetes világosszőke hajamat,hogy egységes fehéres hamvasszőke legyen.Pedig az enyém nyáron 9-es alapjáraton.Ez a festék pedig 10-es mélységű.Összességében én egy 4-es adok rá,mert a testvére (Palette Color creme A10 ultra világos hamvasszőke) sokkal hamvasabb,és világosabb színt hozott elő a töveimen.

Update:
Elég gyakran mosok hajat,így a festés óta ez már megtörtént.Valahogy mégsem vagyok kibékülve a színével,túl sötét,szürkés nekem,főleg a töve.Már meg is vettem a jól bevált tesóját,szóval este átfestem.Nem tesz túl jót a hajamnak,de szombatra tökéletes hajszín kell az esküvőmre.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Update:

kovacsrekaa

2013. március 29.

Nemrég, kb. 1 hete vettem egy dobozzal, és ma jutottam el oda hogy befessem.
Ami fura volt nekem az a tartalma: útóápoló balzsam 2 perces, kis cuki használati utasítás benne a kesztyű, olyan mint a Syoss festékeknek :) Hát én a dm-be vásároltam 1400 forintért.

Amikor kiöntöttem a színelőhívót a tálba és hozzányomtam a tubus festéket, igen furcsát tapasztaltam.. Nem az a krémes hajfesték, hanem inkább ilyen folyékonyabb. Ami még meglepett, nekem hosszú mellig érő hajam van, 1 doboz teljes mértékben hajon eloszlatva elég volt és maradt egy pici a tálban. Nem hagytam fent sokáig, maximum 20 percig, mert alapból elöször is középbarnával volt festve. Szóval hamar lemostam a festéket, a hajvégemet kreatinos (Gliss Kur Ultimate repairral) mostam meg majd jött a balzsam ami a dobozba volt. Állaga jó krémes, illata isteni *-* Lemostam, miközbe a hajam öblítettem, nagyon finom pihe puhává varázsolta. Majd Balea kókuszos tiaravirágos 2 perces festett hajra való pakolást tettem rá.

Szóval én összeségében elégedett vagyok a festékkel, hajszárítás után gyönyörű lett, a várt eredményt hozta, emelett puha és jó illatú :) Nagyon ajánlom mindenkinek, szerintem megéri az 1400 forintot és ha megszagolom az egyik tincsem olyan "fodrásznál jártam" illatú :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Nemrég, kb. 1 hete vettem egy dobozzal, és ma jutottam el oda hogy befessem.

Narancs

2013. február 7.

10-1 ezüst szőkét ma próbáltam ki, soha nem csípett még semmi ennyire, pedig csak 9-es oxi van benne. A színe nem rossz, de akkor inkább garnier 11-1, mert az nem csíp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Paranoia193

2013. január 16.

Én a sötét barnát próbáltam ki, először féltem, mert sokkal sötétebb lett ,mint számítottam, a színe pár mosás után olyan lett, ami a dobozon is volt. Azonban rettentően szárítja a hajat, festés után sokkal szárazabb volt ,mint szokott, alig vártam ,hogy a balzsamot fölkenjem, a szárazság ugyan úgy megmaradt, enyhült, de nagyon kiszívja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

winnie

2013. január 8.

Hétvégén találomra ezt a fajta festéket vettem meg csokibarna színben. Miután hazaértem elolvastam az itteni kommenteket és már azon gondolkodtam, hogy kidobom, mert nem akarok fekete hajat. Mivel vannak pozitív tapasztalatok, mégsem tettem így..... Nekem előtte körülbelül 7 hónapja nem volt festve a hajam, mert levágattam a nyáron rövidre és igazából az eredeti is szép középbarna, abszolút nem látszott a lenövés. Most már sokat nőtt, szerettem volna frissíteni egy kicsit a színén. Szóval belevágtam és nem bántam meg. Nekem teljesen egységes, gyönyörű csokibarna lett, olyan, mint amilyennek akartam. Nem sötétebb és nem eltérő árnyalatú, igazán szép. Én a Syoss "lágy" barnájától lettem fekete még tavasszal, ebben a festékben viszont pozitívan csalódtam. Annyira eltalálták az árnyalatot, hogy biztosan újra fogom venni, szebb, mint a fodrász szalonban használt Wella vagy L'oreal. Ha valaki szereti a csokibarnát, bátran ajánlom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 8.

Shanin

2012. december 26.

Kitiltanám a boltok polcairól!! 14 éve festem a hajam, de ilyen borzalmas hajfestékkel még nem volt dolgom. Hosszú idő és kitartás által szabadultam meg a fekete hajszíntől, lenövesztettem a festéket, az eredeti hajszínem világosbarna. A 4.0-ás (középbarna) árnyalatot vettem meg, ami FEKETÉRE fogta be a hajam!! Semmi barnás beütés, full fekete! Olyan mérges vagyok még most is, 2 hajmosáson vagyok túl azóta és semmit nem kopott a színe. Most vagy drasztikus világosításba kezdek, amit eddig is kerültem, vagy megint várhatok éveket mire lenő. Remélem idővel kopik valamennyit. Felháborító hogy a legszebb barna árnyalatokkal eladnak egy festéket és fekete lesz a végeredmény. -10!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 26.

maximilla

2012. december 17.

Nem vált be! A világos csokibarnát vettem,ami igencsak étcsokira sikeredett kissé lilás beütéssel,szóval gáz...és annyira makacsul befogta a hajam,hogy még a "méreg erős" Londa hajfestékkel is csak egy minimálisat sikerült korrigálnom rajta..Annyi a pozitívum,hogy nem csípte a fejbőrömet!.Már bánom,hogy nem a Deluxe-ot,vagy a Mousse Colort vettem meg,mert ez a két jó húzása volt idáig a Palettének!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

sweetnika77

2012. december 5.

Én a közép barnát vettem,eleinte sötét volt,most már szép barna,nem kopik,ja és nem fogta be a fejböröm sehol nem festékeztem össze magam,nem viszkettem tőle,nekem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 5.

Norge

2012. december 1.

Azt kell hogy mondjam , hogy nagyon de nagyon nagyot csalódtam ebben a festékben. A képen látható színt (10-2) próbáltam ki, de még csak meg sem közelíti azt. Mikor belenéztem a tükörbe szabályosan sírva fakadtam. Ekkora csalódásom még ritkán volt hajfestékkel... Fiatalosnak nemis mondanám..kb úgy nézek ki mint a nagyanyám. Barnás-szőke árnyalatú lett, nagyon nem vagyok elégedett vele. Kétségbeesésemben azon gondolkodom hogy mingyárt kioxizom az egészet egy 12-sel... :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Niacinamide

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Oleic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Stearate, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Quaternium-87
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Salicylate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.