Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisszokebarbie, Módosítva: 2012. október 8.

Kategória:   Hajfestékek

Fedezze fel a Palette Salon Colors-t-tartós hajfesték a Palette-től,intenzív szín-pigmentek professzionális keverékével,melynek színpigmenjei mélyen megkötnek a hajszálak belsejében. A pontos,fényes színeredményért és kíváló világosító hatásért.(szőke árnyalatok) A hajerősítő hajfénybalzsam intenzív ápolással látja el a hajszerkezetet,belülrők erősíti azt,kívülről pedig védőréteggel látja el. A kíváló minőségű,hosszantartó és egészséges kinézetű vibráló hajszínért.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Glyceryl Stearate eo I euCeteareth-20 eo I eu I al 2 3Octyldodecanol eo I i I al Sodium Laureth Sulfate ti I eu Sodium Cetearyl Sulfate ti Serine Oleic Acid eo I eu Parfum / Fragrance i Silica Potassium Stearate ti I eu Glycerin h 0 0Limonene i Tetrasodium EDTA Toluene-2,5-Diamine Sulfate Sodium Sulfite ta Carbomer Potassium Hydroxide Linalool i Citronellol i Resorcinol Ascorbic Acid a I v Butylphenyl Methylpropional i Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Propylene Glycol h Sodium Sulfate Hexyl Salicylate i 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate M-Aminophenol 4-Amino-2-Hydroxytoluene Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Water / Aqua Hydrogen Peroxide Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1PEG-40 Castor Oil ti I eu 0 0Disodium Pyrophosphate Sodium Cetearyl Sulfate ti Disodium EDTA Sodium Benzoate ta Phosphoric Acid Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Quaternium-87 ti Hydrolyzed Keratin h Panthenol eo I v 0 0Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Niacinamide v Stearamidoethyl Diethylamine Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Polypropylene Glycol 0 0Isopropyl Myristate eo I i 5 3Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Citric Acid kh Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i Glyceryl Stearate eo I euSodium Methylparaben ta I parHexyl Cinnamal i Butylphenyl Methylpropional i Benzyl Salicylate i Linalool i Benzyl Alcohol i I ta Limonene i

cinnamon

2012. november 25.

En az 5-0 arnyalatot hasznaltam, sotetebb lett, mint a dobozon de legalabb nem fekete. Nem szaritotta ki nagyon a hajam, egyenletesen fogta be. A voroses hajtoveimet akartam elfedni, egy pici voros arnyalata meg maradt, de sokat elfedett. Jo az allaga, keveset csopog, nem folyik midenfele. A balzsamtol nem voltam elajulva, van amihez jobbat adnak, de az illata nagyon jo es tartos.

update: lassan egy hónapja festettem, nagyon kopik. Főleg a töve, ott rezes világosbarna lett a hajam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

sweetnika77

2012. november 24.

Nekem is nagyon tetszik.Bár én még csak ma este festettem be a hajam a középbarnával,nagyon tetszik az eredmény,puha,fényes,szép szin.Majd kopás miatt még irok .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 24.

anikoo

2012. november 23.

Én a képen látható színnel festettem be a hajam. Ezeknél az árnyalatoknál gyakran előfordul, hogy túl fehér, szürke, netalán kékes beütésű lesz a haj/hajvég. Én csak lenövésre tettem, hagytam 35 percig, majd felhabosítottam és lemostam, tehát festéket a hajvégekre nem tettem, mint ahogy az útmutatóban szerepel. Ez a festék már felvitelkor meglepetést okozott, mivel pár perc elteltével, nem fehér és nem kék lett a festék, hanem világos, majd lemosáskor középbarna, ami ilyen világis festéknél szokatlan. Lemosást követően, balzsam nélkül a hajam elég vattás volt, de balzsamozás után pont olyan, amilyennek lennie kell. Na és a szín.... Vizesen kicsit fura volt, picit sötétnek tűnt, de nem sárgának, hanem inkább sötétebb hamvas színnek, majd mire megszáradt full a hajam, előjött az igazi szín, ami elképesztően természetes igazi, szép szőke árnyalat (nem teljesen olyan, mint a dobozon, attól sokkal természetesebb szín született, nem sötétebb, hanem más, természetesebb). Se nem szürke, se nem sárga, se nem fehér, hanem az a szín, amit mindig is kerestem, de soha semmilyen festékkel nem tudtam előhozni. És annyira természetes a szín, hogy frissen, festés után sincs az a megszokott, frissen festett hajszín, amit az első mosás szokott nálam eltüntetni.
Az élmény friss, tartósságáról később tudok beszámolni.
De lehet ebből a festékből fel kell tankolni a biztonság kedvéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Az élmény friss, tartósságáról később tudok beszámolni.
De lehet ebből a festékből fel kell tankolni a biztonság kedvéért.

ljudith78

2012. november 16.

Csibecsont, üdv a klubban....Nekem világosbarna volt most a hajam némi vöröses beütéssel, tehát semmi nem indokolja, hogy fekete lettem...A sors fintora, hogy éppen a feketétől szabadulván vágattam rövidre egy éve az akkor hátközépig érő hajam, mert iszonyatosan hullott, most meg megint fekete....Ááááá....Ráadásul nekem a felvitel sem volt egy álom, mert rém híg volt a bekevert festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

Csibecsont

2012. november 16.

Nem akarom lehúzni ezt a festéket tényleg, a balzsam illata nagyon tetszik, jól elosztható a hajon (hátközépig érő hajam van és mindig két festéket veszek, de ebből ha nagyon kicentizem, lehet hogy elég lett volna egy is), és nem szárít annyira. Azért vettem meg mert akciós volt. Két éve vörös a hajam, utoljára szeptemberben festettem, de már lenőtt egy centi, kifakult, gondoltam abbahagyom a festegetést és visszafestem az eredeti színemre, hogy ne látszódjon a lenövés. Megtaláltam a tökéletes, 4-0-s árnyalatot, ami egy középbarna, teljesen megegyezett a hajszínemmel. Az egyetlen problémám, hogy egyetlen szín van amit nem tudok elképzelni magamon, nagyon távol áll tőlem: a fekete. Nem is féltem ettől a festéktől egyáltalán, de valami nagyon rosszul sült el és nem tudom, fogalmam sincs hogy mi volt az, de FEKETE lett a hajam. Szinte teljesen intenzív fekete, mintha direkt arra vettem volna a festéket. Az egyetlen ok amiért megkapta a két csillagot, hogy Férjnek tetszik rajtam, szerinte jól áll. Ennek nagyon örülök, mert ha ő is lepontozta volna valószínűleg rohantam volna hogy sírva leborotváljam a fejem. Így csak remélem hogy idővel majd kifakul, és akkor talán olyan, vagy ahhoz hasonló lesz mint amit szerettem volna, de kérem, valamit nagyon elbaltáztak ezzel az árnyalattal. A dobozon és a tubuson ugyan az a szám állt, úgyhogy én egyszerűen nem tudom. Történt már velem hogy másabb lett a szín mint amit vártam, de hogy ennyire, olyan még nem volt. Remélem mások szerencsésebbek voltak vele, én többet hozzá nem nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

kvitta.girl

2012. október 11.

Eddig nem szerettem a palette hajfestékeket.
Eddig.
Most már igen:) Nagyon jó kis hajfestékkel rukkoltak elő,gyönyörűen világosít,egyenletes hajszínt ad és ápolja a hajat,nem szárít. Új kedvenc:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Eddig nem szerettem a palette hajfestékeket.
Eddig.

kisszokebarbie

2012. október 5.

A lenövésem borzasztóan csúnya vörös lett(sötétszőke hajam van), de a többi isteni hamvas szőke :)(Palette permanent 100-asával lettem szőkítve legutóbb) A tövem miatt 3 csillag. 1000 ft akciósan Rossmannban (eredetilag 1600 ft), 1200 ft a Dmben.
Az összetevőlista tartalmazza a szőkítőaktivátor, a színelőhívó és a balzsam összetevőit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 5.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Niacinamide

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Oleic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Stearate, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Quaternium-87
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Salicylate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.