Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
Mamba

2013. augusztus 6.

ÁPDÉT :)) 2013.08.06

Egy hónapja festettem be a hajam a mogyoró árnyalattal, akkor elégedett voltam vele és most is. Bár az első körben nagyon sötét lett a színe, de nekem kb a 2-3. hajmosás után szelídült és előbukkant egy szép gesztenye szín, ami továbbra se mogyoró ugyi, de hála az égnek tetszik. Sokan panaszkodtak, hogy ereszti a színét. Nekem nem kopik gyorsabban, mint előtte bármelyik hajfestékem. Egy negatívuma lett volna részemről az ára, azonban a hab állaga miatt nekem elég 2 alkalomra. Egy flakont félre raktam, mérlegen kimérem a felét mindkét összetevőnek így egy doboz elég két alkalomra, bőven megéri. Nekem így 5 csillag :)

Elég sok negatív vélemény van itt, ennek ellenére kipróbáltam a mogyoró árnyalatot. Előtte Syoss fagyos gesztenyét használtam, de már nem láttam a boltok polcain, valószínűleg beszüntették. Ezt választottam helyette, szándékosan világosabb (elvileg) ez az árnyalat, mint a syoss féle, de még így is sötétebb legalább 3 árnyalattal, mint a dobozon lévő szín! Szóval erre nagyon figyeljen mindenki, amúgy is minden drogériás festékre igaz, hogy sötétebb lesz, mint a képen, erre pedig különösen!
Nagy szerencsémre befogta rendesen hajtőtől a végekig, nem üt el a tő a hajvégektől sem. A másik mázli pedig az, hogy a színe imádni való. Nem mogyoró hanem igazi csokis, gesztenye szín. Tetszik! De hangsúlyozom: nem ez volt a képen!
Külön pozitívum, hogy nagyon egyszerű használni. Vállig érő hajamra, majdnem fele annyi idő volt felvinni, mint a normál festéket és bőven elég is volt erre a hajhosszra, nekem még maradt is az alján. Nagy meglepetésként ért, hogy azért jócskán bénáztam így sok helyen kifutottam a vonalból, tiszta festék volt a homlokom és a fülem is. Előre aggódtam, hogy fogom levakarni majd magamról, de szerencsére nagyon könnyen ment. Viszont pont emiatt a tulajdonsága miatt aggódom a tartóssága miatt is. Ugye sokan panaszkodtatok emiatt rá. Szóval mindenképp jövök updatelni, addig is adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

ÁPDÉT :)) 2013.08.06

csikosmatyas

2013. augusztus 4.

A 778-as kárminvörös árnyalatot próbáltam ki, (eredetileg is vöröses a hajszínem így sok lehetőségem nincs mert a full feketén kívül mindenen átüt) hááát szóval amikor kárminvöröset írnak akkor kármin PIROS-ra gondolnak! A kollegáim el is neveztek Pirosszkának :-) . Az első nap egyszerűen vállalhatatlan volt, mintha a mikulás sapkáját húztam volna fel, másnap este egy alapos hajmosás az YR I love my planet citromos samponnal és láss csodát, én lepődtem meg a legjobban, gyönyörű vörös szín bukkant elő. Azóta minden nap van legalább egy ember aki megdicséri a hajszínem, hogy milyen friss és fiatalos és vagány. Az viszont kellemes meglepetés volt, hogy a kb. 50 centis hajamra is elég volt egy csomag ... szóval ha valaki erre adja a fejét akkor szigorúan hétvégén, hogy hétfőre kicsit kikopjon a pirosság :-)
Megérdemelné az 5 csillagot, csak azért kap 4-et mert 2 napig szobafogságban voltam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

esztii1000

2013. július 22.

szőke és sötétbarna árnylatát használtam nekem egyáltalán nem vált be,száraz,spőrd,és töredezett lett töle a hajam a barna pedig foltos lett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

gkiss.timea

2013. július 4.

Már több árnyalatot is próbáltam belőle, tehát már többször újra vásároltam 750 Praliné, 668 Mogyoró. Nagyon könnyű használni, szép fényes lett tőle a hajam. Elég egy flakonnal a hosszú hajamra. Viszont sajnos nem túl tartós, nekem legkésőbb 4 hetente festenem kell, ha ezt használom, de az ősz hajszálakról már hamarabb ledobja színt, minden mosásnál nagyon engedi a színét. De más ammóniamentes festékkel is hasonló a tapasztalatom, pl.Casting Creme Gloss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

Kimi

2013. június 16.

Először a fekete hajamon próbáltam ki és bevált mert a könnyű használat mellett szép intenzív színt kaptam. Később emelték az árát és nem vettem újra. Azonban nemrég középbarna lettem és a pozitív tapasztalatom miatt mégis újravásároltam. Az eredmény szinte fekete, foltos lett, a hajam nagy mértékben károsodott és hullott. Majdnem sírva fakadtam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

takiedit

2013. június 11.

Nagyon könnyű a használata,sok van benne,így elég egy doboz hosszú hajra is. A szinek átlagosan 1-2 árnyalattal sötétebbek,mint a dobozon. Én a 750 pralinét használtam, a szín kb. olyan,mint a 668 mogyoró. Viszonylag hamar kopik ,de a lenövések miatt kb 1,5 havonta úgyis festeni kell újra. Az egyetlen negatívuma,hogy nagyon elkezdett hullani a hajam tőle.Többször is próbáltam visszatérni ehhez a fajta festékhez,de mindig elkezdett újra hullani a hajam,ezért feladtam a próbálkozást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

macsek0728

2013. június 10.

Régóta a Palette festéket használom, ezért kicsit félve váltottam más fajtára, de nem bántam meg! A felvitel könnyű, most már egyedül is betudom festeni a fél hosszú hajam! Nem csöpög, mindenütt befogta és a balzsam is nagyon jó! Igaz, hogy festés óta kétszer mostam még hajat, de nem vettem észre hogy kopna! Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 10.

Gladys

2013. június 4.

Egy doboz elég volt a majdnem derékig érő hajamra. Szaga nem hivalkodó, a balzsamja jó, puhává tette a hajam. A szín a hajamból 2 mosás után eltűnt, pedig nem ősz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

bendee91

2013. május 21.

Imááádom!!!
A 456os vagy 465s, nem is tudom, lényeg, hogy a csokoládé árnyalatot vettem meg már egy ideje, de mindig halasztottam a festést!
Hát nagyon jóóóóóó!!!Hosszú hajamra épp elég, picivel ha több lenne jobb lenne, de így se panaszkodok.
Írták sokan, hogy sokkal sötétebb lesz, hát ez tény, de engem ez se zavar. Nagyon tetszik.
Olyan szép fényes, puha, kezelhető a hajam most! A pakolás valami isteni hozzá. Kár, hogy tégelyesbe nem lehet kapni, csodaszer!!
Tuti újra veszem ezt az árnyalatot, most ez a best!:))

Régebben is használtam, csak világosabb színt. Talán ez tovább megmarad, mert sötétebb, nehezebben kopik ki.
EGyedül ez az egy bajom van vele, hogy hamar kikopik.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Imááádom!!!
Tuti újra veszem ezt az árnyalatot, most ez a best!:))

EGyedül ez az egy bajom van vele, hogy hamar kikopik.:(

blackcat00616

2013. május 20.

Én nagyon szeretem! Mielőtt megvettem volna, kicsit kutakodtam az interneten, milyen lenne az ideális hajfesték. Ne legyen drága (bár ez nem jött össze) :), legyen kíméletes és szép, egyedi színe legyen; végül a 750-ES SZÍNNÉL lyukadtam ki. Hazamentem, mindent a leírás szerint követtem, bedörzsöltem a hajamba és 35perc után lemostam. Egyszerű és nagyszerű! Másnap észrevettem, hogy enyhén vörösen csillog, ha rásüt a nap. Mindenki azt mondta, hogy elég dögös :D Kopni nem igazán kopik nekem, ezért 5 csillag.

Jah és igen csajok! Én Pantene Pro-V Színvédő koncentrátumot használok mellé, amit heti 1x kell bedörzsizni és kimosni és egyáltalán nem kopik így ( ez kb. plusz egy ezres, de rengeteg ideig elég)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.