Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
hnori

2013. május 13.

Nagyon szép színe van, én a sötét vörösbarnát használtam már többször. Jó, hogy nincs ammónia szaga, viszont sajna többedik hajmosásra is ereszti még a színét...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

raczdetti

2013. május 9.

Kb. egy évig festettem vele a hajam. Nagyon szerettem, szuperkönnyű volt felvinni, alig volt valami minimális szaga, és szépen befogta az ősz hajszálakat is. Ezért jár egy pont.
DE. Úgy tönkrevágta az egyébként cseppet sem kényes fejbőröm, hogy kénytelen voltam leállni a kémiai hajfestéssel.
Viszont. Azóta hennázok, amitől azonnal lenyugodott a fejem és ápolt lett a hajam. Emiatt végtelenül hálás vagyok a Perfect Mousse gyártó Schwarzkopfnak, ezért kap még egy pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

mogyi92

2013. május 8.

Nekem nagyon bevállt, a Praliné árnyalatot használom, igaz, kicsit hamar fakul a színe, de nekem megfelel, mert szeretem gyakran változtatni a hajszínem. Most szemezek a 607-es árnyalattal, lehet, hogy hamarosan kipróbálom. :)
( A fakulás miatt 4 csillag )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

( A fakulás miatt 4 csillag )

Cicka

2013. május 6.

Egyszer vettem csak,többé nem fogok.Nagyon gyorsan kopik,nekem 2 hét alatt rengeteget fakult,1 hónap múlva az ősz szálakon nyoma sem volt! Az ár/érték arány így nem jó.
Használata tényleg egyszerű,a színek is szépek,de a tartósság nem erőssége,így szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 6.

Hófehérke88

2013. április 15.

Eleinte én is úgy éreztem, hogy nem tartós, viszont most... Karácsonykor volt befestve utoljára és még mindig tetszik a színe a hajamnak :) Lenövésem se vészes, mert nem nagy árnyalatváltás volt, szerencsére, mert az árát jól megemelték :/ (Én a fürdőszoba ablakkal jártam így :D :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

végső zsanett

2013. április 11.

Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a festékkel. Lassan 1,5 éve használom, a hajamat nem roncsolja, nem töri és szép egészséges marad. A színei kiválóak a használata könnyű, bár a fürdőszoba ajtóról egyáltalán nem jön le :) :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 11.

bendee91

2013. március 25.

Mar nem is tudom melyijkem festettem be. Vmi mogyoro arnyalattal.
Gondoltam akcios igy kiprobalom. A hasznalata nagyon konnyu. Egesz sok is volt benne, bar nekem egy keves volt. De mivel hasonlo a hajszinem igy nem vettem belole kettot.
A szin tetszett, de kb 3-4 mosas utan ugy erzem majdnem teljesen kikopott.
A pakolas nem volt rossz hozza.
A termekre en egy 3ast adnek, mert lehetne sokkal tartosabb is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Mar nem is tudom melyijkem festettem be. Vmi mogyoro arnyalattal.
A szin tetszett, de kb 3-4 mosas utan ugy erzem majdnem teljesen kikopott.
A pakolas nem volt rossz hozza.
A termekre en egy 3ast adnek, mert lehetne sokkal tartosabb is...

Noj03

2013. március 24.

Anno igen sok festéket kipróbáltam, de ez volt a kedvencem mindközül. :) Azután, miután ráakadtam, csak ezt használtam. Imádtam, hogy elég volt belőle a középhosszú hajamra egy doboz is, és a színe is szép volt. A fedése tök olyan volt, mint egy 'igazi' festéknek, csak épp ammónia nélkül.
Egyetlen hátrányának azt éreztem, hogy bár úgy hirdették, hogy nem csöpög és használata olyan egyszerű, mint egy samponé, valójában nagyon alapos munkát kellett végezni, hogy szép, egyenletes fedést adjon (a hajtöveknél is). Ezen kívül a sötétbarna árnyalat szó szerint nagyon sötét volt (bár ezt haja válogatja).
Ezenkívül meg voltam vele elégedve :) Több évnyi festés után elkezdett hiányozni az eredeti hajszínem, ezért abbahagytam a hajfestést.

Apropó, maradt egy bontatlan 400-as (dark brown) doboz, ha valakit érdekel, jutányos áron odaadom (leginkább budapestiek!), csak írjon nekem ide kommentbe egy e-mail címet, és megbeszéljük! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

loislane

2013. március 16.

én most használtam másodszorra a sötét vöröses barnát, én is szintén a sötétbarna hajamra, nekem nem lett lilás-pinkes, hálistennek. nekem szép sötét vöröses barnás lett. mivel sötét hajra festettem ezért sötétebb mint a dobozon, de nem fekete és az tetszik :D
szép lett tőle a hajam, fényes.

mivel az előző festésem is ilyen festékkel volt, igen az a hátránya ( gondolom az ammónia mentesség miatt ), hogy nagyon kopik. Ahhoz hogy másfél havonta fesse az ember, ahhoz meg drágának tartom, azért viszek le egy csillagot. főleg mert ahogy látom fel is vitték az árát 2000-re :D szal én csak kuponnal veszem vagy akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 16.

szép lett tőle a hajam, fényes.

mups

2013. február 27.

A 388-as sötét vörösbarnát próbáltam ki sötétbarna hajamon, a végeredmény azonban kifejezetten sötét lilás-pink lett... igazából tetszik, de nem ez lett volna a cél. Remélem tényleg hamar kikopik:D

update: a mosások során elmtűnt a rózsaszínes árnyalat, egyre padlizsánosabb lett és mostanra egészen olyanná vált mint ami a dobozon van, de kizárólag fényben. ha nem süt rá a nap meg sem látszik az eredetileg sötétbarna, festetlen hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.