Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
rosa.love

2013. február 27.

Ha a Sátán hajfesték formájában jönne fel a földre, na ez a hajfesték lenne az.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 27.

Ha a Sátán hajfesték formájában jönne fel a földre, na ez a hajfesték lenne az.

novak.v

2013. február 26.

Nekem nagyon bevált. Könnyű a használata, szép csillogó színűt és ugyanazt a színt kaptam, ami a dobozon van! Nem valami tartós, de hát ammónia mentestől senki se várjon csodát. Egy problémám volt vele, hogy a legvilágosabb árnyalat sem elég világos nekem, csak ezért cseréltem le. Ha valakit érdekel két doboz aranyszőkém van, kedvező áron szívesen átadom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

loislane

2013. február 20.

Nekem egész jó lett, a felvitel könnyű volt. Kicsit világosabbra számítottam mert direkt 3 árnyalatnyival világosabbat vettem, mert tudom a sötét színek feketék lesznek. De ezt leszámítva jó volt, szép lett a sötét mahagony szín, és tényleg szép vöröses. balzsam nem volt olyan jó mint a többié az illata, de annál jobb lett a hajam állaga tőle. nem roncsolta a hajam és ez nálam már plusz pont :D

Azóta a festés óta 3. mosásra gyönyörűen lekopott a sötét, így most nagyon szép színe van! Ilyet szerettem volna! Főleg mert végre a tövem és a vége között nem 3-4 színárnyalat különmbség van hanem 1 :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 20.

bőregér00

2013. február 8.

A felvitele egyszerű volt, a szín is szép, de sokkal sötétebb, mint a dobozon és sötétebb, mint más festéknél ugyanaz az árnyalat, nem is túl tartós. A hajamat nagyon kiszárította, szóval nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

szeszterke

2013. február 5.

Nálam allergiát okozott, ez korábban, más hajfestékek használatakor sohasem fordult elő, talán ezért is mellőztem az allergiapróbát, bár ne tettem volna! A festék felvitele után szinte azonnal bepirosodott és égni kezdett a bőröm, rögtön lemostam. A hajam pedig gesztenye helyett sötétbarna lett. Érzékenyek inkább kerüljék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

darkbeforestorm

2013. január 23.

2 éve festettem be vele a hajam amikor szőke hajamat akartam visszafesteni barnára. első alkalommal kb 2 hét után kifakult amit a fodrász csinált. na akkor vettem ezt a festéket, középbarna árnyalatban. gyönyörű lett a hajszínem, és talán még sose volt olyan selymes és puha. de nem tartott tovább 1 hónapnál. akkor sötétbarnára festettem és fekete lett... de nem volt baj mert gondoltam ha ilyen gyorsan fakul akkor hamarosan szép barna lesz. igaz hogy ezúttal kb 2-3 hónapig tartott de annyira kifakult hogy meg se látszott a lenövésem (pedig azért a fekete/sötétbarna eléggé elüt az eredeti világosbarna hajamtól). olyan mintha csak színeztem volna. de sajnos akkor kezdődött a hajhullásom is miután ezt a festéket használtam ezért nem hiszem hogy a jövőben újra merném használni. nagyon egyszerű volt a használata a habállaga miatt és a festés után nagyon gyönyörű volt az eredmény de hosszútávon egyáltalán nem vált be (főleg az erős hajhullás miatt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

szuperninaa

2013. január 19.

Szín a színben festéshez kitűnő választás.
Én a 668 mogyoró és 465 csokoládé színt is próbáltam, persze idővel kopik,
mint minden festék, de még úgy is jó színe van. :-)
Félhosszú hajnál már nem elég egy dobozzal, hiába habos és könnyel eloszlatható ahhoz hogy elegendő szín-csemcse juthasson a hajba kell a 2 doboz átlagos mennyiségű hajnál.
Az ára elég drága ahhoz képest, hogy 4-6 hetente 2 dobozzal kell belőle.
Ezért én most úgy csináltam,
hogy a hajam mogyoróra (668) volt festve eddig 2 dobozzal, de most már csokira (465) váltottam és egy új technikával úgy festettem meg, hogy elég 1 dobozzal a tövére és a vége maradt mogyoró (668) színű és ilyen természetes nap-szívta hatást értem el, amit mindig megdicsérnek. :-)

Az ára és mennyisége miatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 19.

Szín a színben festéshez kitűnő választás.
Én a 668 mogyoró és 465 csokoládé színt is próbáltam, persze idővel kopik,
mint minden festék, de még úgy is jó színe van. :-)
Az ára elég drága ahhoz képest, hogy 4-6 hetente 2 dobozzal kell belőle.
Ezért én most úgy csináltam,

Az ára és mennyisége miatt kap csak 4 csillagot.

Frutta27

2012. december 8.

+: a 950 Aranyszőke végeredménye nagyon szép lett, mint a dobozon. Nagyon könnyű használni, tényleg mint egy sampont, és nem kell tincsenként festeni. Az illat is korrekt, egyáltalán nem zavaró. Nagyon sok van benne, hosszú hajra is bőven elég egy doboz. Az ára is viselhető.
-: a 800as Középszőke meglehetősen barna színt eredményezett. (3 árnyalattal sötétebb kb.).
a hajamat tönkrevágta elég alaposan: száraz lett, széttöredezett (úgy az alsó 2/3-a), és nagyon kócolódott. És mivel egybe kell elhasználni, a csak tőfestés eléggé kiesik (tudom hogy olyankor is kell a végén rakni az egész hajra, de nekem nem kopik ki a festék, mire látható lenövésem van, és nem akarom feleslegesen gyötörni :S)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Dana1983

2012. december 8.

Mielőtt megvettem ezt a festéket, alaposan utánaolvastam mindenhol. Azt írták, hogy a kívánt hajszínnél egy árnyalattal világosabbat vegyünk. Én végül középszőkét vettem, hogy sötétszőke legyen. A végeredmény nálam halványbarna szín lett egy kicsi vörös beütéssel. Pedig amúgy nagyon könnyű használni, tényleg sok van benne, fényes/puha lett tőle a hajam. Minden oké lenne, ha nem kéne ennyit variálni a színekkel. Legközelebb még világosabbat próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 8.

dorcus89

2012. december 2.

Én már legalább 1 éve ezzel festem a hajam, és nekem nagyon bevált. Egyszerű, könnyű használni. Félhosszú a hajam és bőven elég rá egy doboz, még sok is. Először az 500-as színt használtam aztán mozogtam sötétebb illetve világosabb fele is, nekem mindegyik bevált. Tartósnak nem a legtartósabb, de ennyiért szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.