Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
Birkin

2012. október 27.

Több színt próbáltam már belőle, hasonlóak a tapasztalatok.
Könnyű felvinni, nagyon sok van benne (a középhosszú hajamnál mindig maradt még a flakonban) a színek is stimmelnek, nem lett nagyon eltérő az eredmény a dobozon lévőhöz képest, és igen elég gyorsan kopik...én inkább mint színezőt használom.
Bár az is igaz, hogy az én hajam minden festéket elég gyorsan lekoptat :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Több színt próbáltam már belőle, hasonlóak a tapasztalatok.
Bár az is igaz, hogy az én hajam minden festéket elég gyorsan lekoptat :-)

aidaa

2012. október 23.

Gyorsan kopik, a felvitel könnyű, de nem veszek belőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 23.

Gyorsan kopik, a felvitel könnyű, de nem veszek belőle többet.

princessafanni

2012. szeptember 29.

Próbálta már valaki a 1100 vagy 1200-as változatát a szőkítőt?

Régebben a barnával festettem, egyszerű könnyű felvinni, nem roncsolta jobban a hajam mint bármelyik festék, de most már középszőke hajam van, és szeretnék világosat, de nem tudom bevállaljam e :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Próbálta már valaki a 1100 vagy 1200-as változatát a szőkítőt?

emiliam88

2012. szeptember 20.

Nekem is a sötétbarna égette ki, de úgy, hogy azóta hajmosásnál "ömlik" a haj a fejemről!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 20.

angii

2012. szeptember 8.

nagyon rossz.. :( nekem a sötétbarna szét égette a hajam.. :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

nagyon rossz.. :( nekem a sötétbarna szét égette a hajam.. :((

Mona01

2012. augusztus 29.

Kétszer használtam, és azt tapasztaltam, hogy valóban sötétebb lett a hajam, mint vártam,de pár mosás után lekopott arra a színre, amit eredetileg terveztem. Egyszerű használni és rengeteg van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Lenato

2012. augusztus 10.

Nagyon jó hajfesték. Csak ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Nagyon jó hajfesték. Csak ezt használom.

bodza139

2012. július 17.

Jó a fedése, nem szárította a hajam, szép fényes lett utána, könnyű felvinni. Egyedül a szín miatt vonok le 1 csillagot, mert tényleg 1 árnyalattal sötétebb lett mint a dobozon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Márti22

2012. július 4.

Könnyű használni, az illatával se volt semmi problémám. Szín ügyileg olyan lett a hajam, amilyet akartam. Fényes volt a hajam, és nem szárította ki. Én megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

sweetnika77

2012. július 4.

Hát mit is mondjak róla..Feketére festettem a hajam ezzel a festékkel,és a tövét nem fogta be rendesen,első mosás után is sok kopott,tudtam hogy nem egy tartós,de hogy ennyire nem.Viszont az illata tetszett,meg olyan puha lett a hajam tőle,meg mintha több lett volna nyilván a festés miatt.Rengeteg van benne és hosszú hajúaknak kiváló lehet,csak lehetne tartósabb.Kap egy 3-mast,mert nem tette tönkre a hajam.Keresem még az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 4.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.