Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
Fancs

2012. június 15.

Egyetértek az előttem szólókkal! Nekem meglehetősen sok és vastagszálú hajam van, ráadásul még jó hosszú is. Ebből a festékből még nekem is bőven elég 1 doboz és a felvitele is lényegesen kényelmesebb (főleg ha magának csinálja az ember) mint a krémhajfestéknek. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 15.

Nusee

2012. június 12.

Nagyon jó hajfesték én a sötétbarnát használom, sokkal szebb színt produkált a fejemen mint ami a dobozon van, lehet hamarabb kopik mint kellene, de ettől függetlenül 5-ös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

rose

2012. június 10.

Sok-sok hajfestéket kipróbáltam már, de összességében ez vált be a legjobban. Sötétbarnát szerettem volna, nem feketét, pont olyan lett, mint amire számítottam. Mosás közben ereszti a színét, de alapvetően maga a szín a hajamról egy hónap múlva kezdett el lekopni és lenőni egyszerre. Az én állig érő hajamat akár kétszer is be tudtam volna kenni vele, úgyhogy a mennyiség is korrekt. Egyedül az ára miatt kap egy csillag levonást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

bambi023

2012. június 10.

ez az első hajfesték amivel be lett festve a hajam, először barátnőmmel festettük otthon a praliné színűvel (középbarna de kissé szürke fényű hajam volt eredetileg...full átlagos), hát nagy volt az izgalom főleg mikor a tubusből narancssrága festék jött, de a végeredmény nagyjából fedte ami a dobozon volt. kicsit vöröses, kicsit szőkés. teljesen jól befogta, ahol nem, ott én voltam a béna mert éltemben először csináltam ilyet, de tényleg nem nehéz. utána már fodrász festette a világos bronzbarna árnyalattal. ez nagyon nagyon tetszett, bár egy kicsit sötétebb lett mint vártam, de jól állt, kihozta a zöld szememet is:) ha nap süt a hajamra nagyon szép bronzos. jövőhéten megyek újrafestetni 3 hónap után.

összességében: 1 doboz elég derékig érő hajra is, a szín mindig egy picit sötétebb lesz, és én inkább mondanám hogy új képzeljétek el mint egy hajszinezőt, mert amellett hogy lenő, elég rendesen ki is kopik. most az előző bronzból 3 hónap utána már ilyen sötétszőke hajam maradt, ami egyébként tökre tetszik, csak le van nőve.:D biztos hogy újraveszem!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

rekusss

2012. június 9.

Kb. 1 éve használom ezt a hajfestéket, és nagyon meg vagyok vele elégedve. A szín 3 hétig bírja, utána kezd el fakulni, de nekem ez pont jó, mert szeretnék világosítani a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

ginaaa91

2012. június 4.

Ez az eddigi legjobb hajfesték, amit használtam. Többféle szőkét kipróbáltam már belőle,de a legjobban az aranyszőke árnyalata vált be. Nekem a tartóssága is elég jó, és a mennyisége is elég a hosszú hajamra. Nagyon szép színei vannak, viszont az ára az utóbbi időben kicsit drága lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

h.boree

2012. május 22.

Nagyon szép színei vannak. Egy időben ez volt a kedvencem, mert pikk-pakk kész voltam a festéssel és egyáltalán nem károsította a hajamat. Negatívum, hogy kb. 3 hajmosás után kezd kikopni és 2 hét után újra kell festeni, ahhoz meg egy kicsit drága. Ettől függetlenül érdemes kipróbálni, a l'orealosnál minden esetre még így is tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 22.

EvoletK

2012. május 21.

Az eddigi legjobb hajfesték, amit használtam, nem is szeretnék váltani. Én a feketét használom, nagyon szép színe van, selymes lesz tőle a hajam. Nekem egyáltalán nem kopik durván, persze idővel fakóbb lesz, de szerintem nincs színező jellege. A másik pozitívum, hogy nagyon könnyű használni, és hogy rengeteg van belőle, a hosszú hajamra elég belőle egy dobozzal.
Bőrről könnyedén le lehet mosni, és nincs vegyszerszaga, a balzsam, amit adnak hozzá, szintén nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

kismag

2012. április 14.

Ez volt az első hab állagú festék amit próbáltam, közepes eredménnyel. Tudtam, hogy nem egy szupertartós festék és azt is, hogy nem olyan lesz a szín mint a képen, de azért így is csalódtam. Egy középszőke árnyalatot választottam. Az egy dolog, hogy a hajtövem színét a lenövésnél meg sem moccantotta, tisztában voltam vele, hogy ez egy ammóniamentes kímélő festék (inkább színezőnek mondanám de a többi részen meg egy erős vöröses árnyalatot kaptam, úgy. nálam itt kaszálta el magát a termék. A hajamat nem bántotta, szép volt utána és használata is egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

gerbaud

2012. április 4.

Nagy reményekkel próbáltam ki ezt a hajfestéket a megjelenését követően. Anyukám festette vele a hajamat. Nem végzett vele hamarabb, mint egy hagyományos hajfestékkel, de ebből az akkor hátközépig érő hajamra elég volt 1 doboz, míg más hajfestékekből kellett a 2. Barna festéket vettem, ehhez képest gyönyörű mélyvörös lett a hajam. Ez még nem zavart volna, de az már sokkal inkább, hogy két-három hét alatt teljesen eltűnt a színe, mintha be sem festettem volna. Ilyet más hajfestéknél még soha nem tapasztaltam. Ennél még egy tartós hajszínező is többet szokott bírni. Csakis a gazdaságossága miatt kap egy kettest, mert a funkcióját: azaz hogy tartós hajszínt biztosítson - legalábbis nálam - nem volt képes ellátni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.