Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
Rege

2012. április 2.

Látom, többen tapasztalták, hogy sötétebb színt kaptak, mint azt elképzelték. Én is egy szép mély - de melegfényű - barna hajszínre vágytam, az eredmény szinte fekete lett. A fény hamar megkopik, ráadásul nekem talán még egy hét sem volt a tartóssága. Ha nem egy kimosható színezőt vásárolunk, hanem festéket, ennek négyszeresét várhatnánk el (a lenövést természetesen nem számítva). Sajnálom, mert a hab nagy találmány lenne, nagyon kényelmessé-tisztává teszi az otthoni műveletet és végre a páromra is rá tudtam bízni a dús, középhosszú hajam befestését. Azóta kipróbáltam egy másik habállagút (azt hiszem L'oreal-t), de az is kísértetiesen hasonló eredményt produkált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 2.

naomi80

2012. április 2.

Sziasztok.Bár én a rázogatossal festettem a hajam az eredmény elkeserített.Igaz festett szőke voltam és középszőkével festettem de az eredmény számomra elég lehangoló főleg,hogy lett neki egy kis zöldes árnyalata.Mostmár csak arra várok,hogy ledobja a hajam a színt és lehessen újra festeni.A festék felvitele tényleg könnyű bár nekem a hagyományossal sincs semmi bajom.Viszont mosás után olyan volt a hajam mint az elöregedett szivacs.Úgyhogy én nemigazán voltam megelégedve vele.Lehet,hogyha világosabbat választok akor a kívánt színt kapom.Másik nemtaláltam a dobozon a hatóidőt így a normál festék hatóidejéig 30 perc volt rajta lehet ez is volt a baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 2.

rosa.love

2012. április 1.

Másnak nem lett tőle "szivacsos" a haja? Az enyém ugyan mindennap egyenesítve van, így igénybevett, de még egy festék sem produkálta ezt...egyszerűen szivacs tapintású lett a hajam, alig bírtam megszárítani, aztán hihetetlenül fénytelen és durva tapintású volt...a hab állag viszont jó ötlet, csak ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 1.

phoenix

2012. március 31.

Bár nem a saját hajamon láttam a hatását, hanem a húgomén, úgy gondolom, írhatok róla (én festettem a haját).
Először is a habállag: na ez alig volt, nagyon folyt a festék, alig lehetett vele dolgozni, viszont pozitívum, hogy legalább könnyen le lehetett törölni a csempéről, bőrről.
Szín: a 465 Csokoládé színt használtuk (a dobozon nagyon szép a színe), középbarna hajon. Az eredmény a hatóidőt betartva: fekete, ráadásul nagyon foltosan.
Tartósság: 1 hét után kezdett el kopni, most (3 hét után) a sötétbarnánál tart, ami nem lenne rossz (bár még mindig nincs köze a kívánt színhez), de ugye foltos.
Csodálkozom, hogy ilyen jó értékelése van, örülök, hogy másnak bejött, de én biztosan nem próbálkozom vele többet. Ennél még az is jobban sikerült (tartósság, szín, foltosság tekintetében), amikor magamnak 14 évesen próbálkoztam a hajszínezéssel...
Ha lehetne, 0 csillagot adnék, abszolút nem éri meg az árát, de ha 100 Ft-ért lehetne megvenni, akkor sem kéne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

cuciii

2012. március 31.

Én fodrász által elcseszett citromsárga melírcsíkjaimat szerettem volna eltüntetni és nagyon elégedett vagyok vele. az alap hajszínem sötétszőke, és a középszőke árnyalatt festettem be, a melírsávokat szépen befogta, bár tény h a 4. 5. hétre már kopott valamennyire, de még így is sokkal szebb, mint a fodrász után. most az aranyszőke árnyalatot vettem meg, szeretem mert nem hullik tőle a hajam és nem szárít. Biztos, hogy ennél maradok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

sziiszaa

2012. március 27.

Szerintem is inkább színező, mint tartós hajfesték, de én elégedett vagyok vele, mert a sötét szőke hajamra a gyöngyszőke szín tökéletesen fed. Viszont nekem kicsit drága, ezért az egy mínusz*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

ludmilla

2012. március 26.

Nem vagyok elájulva ezektől a habos festékektől. Ez meg kifejezetten rossz. A szőke színe inkább szürke, két mosás után kijön, és még drága is... pénzkidobás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Lovely21

2012. március 17.

Nagyon könnyű felvinni a hajra, tényleg csak "hajat kell mosni vele", viszont az én hajamat ugyanúgy roncsolta és töredezetté tette, mint ammóniatartalmú társai... A feketésbarnát próbáltam ki, mindössze 2-3 mosásig tartotta meg az intenzív feketés színt, utána közép-sötétbarnára kopott...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

knoemi88

2012. február 27.

Tényleg nagyon könnyű vele dolgozni, és kifejezetten jó, hogy nem kell közben azon izgulni, vajon mindenhová jut-e majd belőle, mivel a vállig érő hajamra még sok is volt! A végén már nem tudtam hová kenni a sok habot. A színe is tartós 4-5 hétig, az illata is remek és nem szárítja a hajat. Csak ezt fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

Timibaba27

2012. február 19.

Ez az a hajfesték ami nálam tökéletesen bevált, pedig elég sokkal próbálkoztam már. Elsősorban pofonegyszerű használni ami nagy előny, ha nem akarsz senkit azzal zaklatni, hogy segítsen hátul is tökéletesen befesteni a hajad :D Puha tapintású maradt és nem hullik, más festékkel ellentétben. Egyetértek azzal, hogy inkább színező, mint tartós festék és pont ez a jó benne, mert nem látszik a centis lenövés, hanem egyenletesen kopik. Csak ezt fogom ezután is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.