Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
godori

2012. február 15.

A hozzám hasonló kezdő hajfestőknek tökéletes! Könnyű felvinni és 4-5 hét alatt kikopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

paranoidcat

2012. január 25.

Én a 668-as árnyalattal (mogyoró) festettem be a hajamat, és nagyon elégedett vagyok vele: elég volt egy doboz a hátközépig érő, nagyon dús, göndör hajamra. Egyenletesen befogta (ellentétben más hab állagú festékekkel), és nagyon jó tapintású maradt a hajam. A szín nem olyan lett mint a dobozon volt, de én a tincsmintát néztem, és az alapján választottam ki - így pont olyanra sikerült, mint amilyenre szerettem volna. Biztosan újraveszem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

saguaro12

2012. január 23.

Most festettem a 500-as középbarnával a hajam.. 1 doboz elég volt a hátközépig érő hajamra,nem csípett felvitelkor,végeredmény: fényes,puha lett a hajam,a szín eléggé sötétbarna,de végképp nem feketés szóval nagyon meg vagyok elégedve,biztos újrafestem majd ha kikopott ezzel a festékkel.. :)) megéri az árát abszolút!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 23.

Nikolett1990

2012. január 6.

Én inkább nevezném hajszínezőnek, mint tartós hajfestéknek. Ahogy írtam nekem kikopott és ezt szeretem benne. Kell a változatosság, de az eredeti hajszínemet se szeretném elveszteni, mert tetszik. Így nem kell aggódnom hogy 2 hónap után csúnya lenövésem lesz, ha véletlen nincs lehetőségem újra befesteni. Ha nem nagy színárnyalatváltás van, akkor a kopás se vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 6.

Nikolett1990

2012. január 2.

Tetszett a színe (mogyoró), nagyon könnyű használni. Az is tetszik benne hogy teljesen kikopik.. most olyan a hajam mintha nem is lett volna sose festve. Viszont tényleg csak max 4 hétig látszik a festék a hajon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 2.

Morna

2011. december 10.

Elég volt egy dobozzal, nagyon szép színe lett, jól befogta (világos bronzbarna), bár a szőke babahajaim és lenövésem nem annyira intenzíven de csak én veszem észre :D egyetlen festék amitől nem hullik, kicsit sem törik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

slilla18

2011. november 29.

Én a csokibarnát használtam, de nekem is kikopott 3 hét után. Egyébként nagyon egyszerű használni, mintha hajat mosnék, ezt még magamnak is fel tudtam vinni. A hab állag nagyon jó, de összességében annyira nem voltam megelégedve vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

vira.15

2011. november 9.

nekem 2 hét után ledobta a festéket. Először a legsötétebb barnát használtam. Utána befestettem feketével, de azt is ledobta két hét múlva. Most ismét a természetes színű hajam van, pedig nem vagyok már "festék szűz"

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

ancsika3

2011. november 4.

Nagyon szeretem ezt a hajfestéket. Nagyon egyszerű felvinni a hajra. Nekem is félhosszú hajam van, de már mégsem elég az egy tubus, akárhogy ügyeskedem vele. De annyi baj legyen! :) Nagyon jól fed. Szerintem megéri az árát. Szépek a színek. Ahhoz képest, hogy ammónia mentes, egészen sokáig tartja a színét. Nekem 2,5-3 hét után kezd el látványosabban kopni, de még akkor is jól néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 4.

xameee

2011. október 25.

Nagyon könnyű vele dolgozni, végre elég egy doboz festék is a hosszú hajamra. Szép, gazdag csokiszínt kaptam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.