Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
strawberry92

2011. augusztus 22.

Ezt a habállagú festéket próbáltam először, de nekem annyira nem jön be egyik sem. A hajamon valamiért mindig maradnak olyan területeket amiket nem fog be rendesen(lehet, hogy én vagyok béna hozzá nem tudom:D). Sokan említik, hogy bőven elég hosszú hajra is az 1 doboz. Nekem félhosszú hajam van és igenis kellett a 2 doboz ebből is, lehet, hogy azért, mert nekem a hajam miután rákentem szinte egyből beitta a festéket, és úgy nézett ki, mintha rá sem kentem volna, ezért ez nekem nagyban megnehezítette a felvitelt. A színe a foltoktól eltekinte nem lett rossz(feketésbarna), de sokkal jobb lenne több árnyalatban lenne kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 22.

xameee

2011. augusztus 12.

Nagyon könnyű vele dolgozni. Félhosszú hajam van, soha nem elég egy doboz festék, de ez bőven elég volt, még maradt is belőle. A színe is nagyon szép lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

GeoNautic

2011. augusztus 1.

Nekem nagyon bejött ez az újítás! Aki festett már egyedül félhosszú hajat, tudja, mekkora kézügyesség és kreativitás kell a kivitelezéshez. Na ezzel tényleg gyerekjáték a festés, szép színei vannak, nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Greenapple

2011. július 13.

Nekem bevált, szép színt kaptam, viszont felesleges a habfújó fejjel szórakozni, egyszerűen felráztam és jól beledörzsöltem a lenőtt részekre, aztán az egész hajamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.