Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Első hajfestéknek vettem a pikkelysömörös fejbőrömre, hogy kipróbáljam, hogy állna a fekete. Jó az állaga, nem csöpög, könnyű vele dolgozni, a kulccsontig érő dús hajamra egy üveg elég volt. Az egyetlen hátránya, hogy viszonylag hamar kopik a hajvégen, de azon kívül ha csak hajszínezőnek akarja valaki használni, tökély :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

vitamin

2018. november 17.

Nagyon praktikus hogy hab állaga van, nem kell megkérnem senkit hogy fesse be a hajamat. 600-as árnyalatot használom. Festett szőke hajamat festettem be vele, teljesen befogta, még sötétebb is lett, de pár hajmosás után enyhén kifakul. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Kencetuci

2018. szeptember 13.

Jó ez a hab állag, tényleg olyan egyszerű jól eloszlatni a festéket, mint hajat mosni.
A 600-as Világos Barna színt próbáltam, közvetlenül a festés után inkább sötétbarna, de az is szép egyöntetű, számítottam rá, hogy jóval sötétebb lesz a képnél az itt olvasott vélemények alapján. 4-szer mostam meg azóta, kb. most kezd "világos barna" lenni.
Összességében jó festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Összességében jó festék.

parblek

2018. augusztus 20.

Most festettem be először a hajam hab állagú hajfestékkel, és tényleg nagyon könnyű volt. Az 500-as árnyalatot választottam, ami jó sötét lett de nem bánom, tetszik. A használati utasítás szerint felhasználtam az egy dobozt a váll alá érő hajamra, de valóban rengeteg volt, a végén már nem is tudtam hová tenni.
Sokáig tartott míg ki tudtam öblíteni, de tetszett a végeredmény, bár elsőre szárítás után kicsit szárazabbnak éreztem a hajam. Egy hajmosás után nem sokat kopott a szín, és színvédő sampon és hajápoló használata után a hajam már nem érződik száraznak, fényes is lett, eddig nagyon tetszik. Kíváncsi leszek hány mosásig tart a végeredmény, de szerintem maradni fogok ennél a festéknél, mert magamnak a krém állagú festékekkel nem tudom befesteni egyenletesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 20.

devcat

2018. augusztus 7.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel. Hátközépig érő hajam van, elég volt rá az 1 flakon. Adagolása, eloszlatása egyszerű. Az 500-as Középbarna árnyalatot vettem meg. Azóta már többször újravettem. Mivel legutóbb 500-as nem volt a polcokon, a 465-re esett a választásom, nincs sok különbség közöttük. A meglévő néhány ősz hajszálamat befogta, bár egy idő után ledobta a színt, de úgyis kb. havonta festenem kell a hajam, mivel gyorsan nő, ezért nem vonok le csillagot, és valljuk be, ez csak színező, ammóniamentes. A hajam nem szárította ki.Tökéletesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

zs001

2018. június 1.

A 465-ös csokoládébarna árnyalattal festettem be a hajam. A felvitel egyszerű volt, a festéknek nagyon kellemes az illata, a hab mennyisége elég volt a hátközépig érő dús hajamra. Az ősz szálakat is befogta. Nekem nem lett sötétebb mint amit vártam, egy vöröses csillogása van inkább (de az én hajam az alapban is vörösesbarna). Kíváncsi vagyok mennyire lesz tartós....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

koirankeksii

2018. április 13.

UPDATE 2018: Korábban mint látható jó véleményem volt 3 különböző árnyalatról (300,400,616), úgyhogy gondoltam rám férne egy színfrissítés, és a 9-es színmélységű festett, már-már naracssárgás hajamat szerettem volna picit lehamvasítani, egy hangyányit sötétíteni, így megvettem az új 816-os árnyalatot. Olvastam itt kommenteket, hogy valakinek egyből itta be a haja a festéket meg száradt rá a hajára egyből és lehetetlen volt felkenni, mondom én nem emlékszem ilyenre korábbról, ilyen nincs. Hát de van....... HATALMAS CSALÓDÁS. Nem tudtam eldolgozni a hajamon semennyire, ragadt össze az egész, száradt rá egyből ! Eredmény: MÉG A LENŐTT részt se fogta be a festék !!! Ugyanúgy le van nőve a hajam 2 centire legalább, ugyanolyan mint volt. Óriási pénzkidobás és még roncsoltam is a hajamat feleslegesen. Köszönöm de visszatérek a fodrászkellékeshez. Csak a korábbi jó tapasztalataim miatt nem adok 1 csillagot.

Régi kommentek, 2014-5: A 400-as Icy Espresso színnel festettem be ma az előző festésből (L'oréal sublime mousse) kifakult melíros-szerű világos árnyalatomat. A felvitel természetesen itt is pofon egyszerű volt, a bőrömről a foltok nagyon könnyen lejöttek, az illata szuper!! (el se hittem, jó érzés volt szagolni..), a hajam állaga már a vizes öblítésnél érezhetően puha lett és amikor megszárítottam, nos: olyan fénye lett a hajamnak, hogy megijed tőle a tükörképem is :D A színeredményről annyit nyilatkoznék, hogy 30 percig hagytam fent, azt leszámítva, hogy még előtte vagy 15 percig kentem fel, sötétebb persze, mint a dobozon, először meg is ijedtem mert szobafényben teljesen feketének tűnik, de ha kimegyek a fényre látszik, hogy barna. Úgyis kopik még.
Ami nekem furcsa volt: öblítés után nem írt samponozást csak a pakolás. Szerintem ez baromság, tiszta vegyszer a fejed aztán nem mosod meg csak vízzel és úgy vagy ott X napig. Hát én megmostam samponnal, egyszer. :)
Másik észrevétel: a hajamnak azon része, amely roncsoltabb sötétebb lett, mint ami nem, így a hajam alsó fele sötétebb, de még így is tetszik.

Update: Kb. 2 hónap telt el mióta befestettem a 400-assal, de napfényben szinte már teljesen kikopott és vöröses-szőkés színű (előtte melírom volt). Most 300-as árnyalatot vettem meg, kíváncsi leszek :)))
Szépen befogta a hajamat, a színe tényleg olyan, mint a dobozon. Lakásban feketének tűnik, kint a fényen pedig látszik, hogy barna :) Szép! Viszont az 5. hajmosásnál még mindig barna volt a víz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

jadegirl

2018. április 9.

Maga a hajfestes az eddigi leggyorsabb es legkonnyebb hajszinezesi elmenyem volt. Egyedul gond nelkul elvegezheto, mindenhova jut es egy doboz hosszu hajra is elegendo mennyiseget tartalmaz. Nem budos, a fejbort nem fogjab be. Az eredmény teljesen természetes, ami fekete (Brown Black) hajszinnel nem mindig valosul meg. Az egyetlen ami miatt csak kozepesre tudom ertekelni az a rossz tartossag, ami hajszinezo eseteben nem meglepo, de meggondolando rendszeres festeknek használni, nekem 1 es negyed honapot birt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

An08

2018. március 29.

Hosszú a hajam, de kb. 10 perc alatt végzek a felkenéssel. A doboz szerint 2 kellene, de 1 is bőven elég, a végén már nem is tudom hova kenni a habot. Nem csöpög, könnyű eloszlatni, tényleg olyan, mint egy hajmosás. Maga a festék nem büdi, szerintem a balzsam sem, viszont mosás és szárítás után marad valami fura szag, még a második alkalommal is. Ennek ellenére nekem ez a hajfesték vált be leginkább az egyszerűsége és a szép végeredmény miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Fontanesia

2018. február 26.

Imádom a terméket, évek óta használom a Praline árnyalatot. Sajnos mostanában sehol sem kapható ez az árnyalat, így külföldről kell beszereznem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.