Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
Linuxo

2017. május 14.

200-as Black árnyalatban vettem meg. Szépen befogta az erősen őszülő hajamat. Elegendő a festék mennyisége a dús, göndör hajamra. Ősz hajfedése nekem megfelelő, 4 hetente használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

tothbernadett

2017. április 19.

Egyszer használtam a 600-as árnyalatot. Nagyon könnyű volt felvinni, és mellette szól az is, hogy egy doboz is elég volt a teljes hajhossz befestéséhez. Kb. 2 árnyalattal lett sötétebb az eredmény, mint a dobozon lévő modellnek, amire számítottam is, viszont amire nem, hogy egy mosással szinte eltűnt a hajamból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

kovacsnikoletta92

2017. április 17.

Szörnyű állag, nehezen kezelhető a festék, szörnyen nehéz felvinni a teljes hajhosszra és tövekre, csak azért adok neki 2*-ot, mert a Praliné szín nálam telitalálat volt. Sose venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

BettyP92

2017. március 20.

Szép volt jó volt amég egyszer hajat nem mostam. Utána maradt a szép ősz hajam....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

narancsdzsem

2017. március 19.

A jeges mokkát próbáltam ki, és csodaszép TERMÉSZETES, hideg árnyalatú barna sérót kaptam. Pont ilyenre vágytam. A hátközépig érő hullámos hajamra bőven elég volt a mennyisége. Féltem a hab állagtól, de simán befedte a hajamat mindenhol. Szerintem nála maradok (10 éve festek)! Egy ezressel drágább, de ez nekem megéri, elég volt a mű színű, hülyén kopó, stb stb festékekből.
Ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Ajánlom kipróbálásra!

nemvi

2017. március 4.

Nekem nem igazán jött be ez a festék. A felkenése számomra macerásabb volt, mint akár megkérni valakit, hogy fesse be a rendes eljárással, bár ez abból is fakadhat, hogy elég sok hajam van, ráadásul kb hátközépig ér. Szín tekintetében (csokibarnát vettem) szép lett, de viszonylag hasonló volt az alaphajszínem is, sokkal világosabbat/sötétebbet nem vállalnék be ezzel a festékkel. Elől kicsit szőkés az eredeti hajszínem, azokon a részeken nem is nagyon fogta be sajnos. :( összességében közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

kriszti8

2017. március 3.

update: használtam többször azóta és ugyan eléggé kopik, de nagyon szép a színe és nagyon könnyű használni, így kap plusz egy csillagot.

kb. 4 hete festettem be ezzel a festékkel a hajam, egészen pontosan a 400-as jeges eszpresszó árnyalattal.
elég sötét a természetes hajszínem, de néhány hónappal ezelőtt kivilágosíttattam a végeit, plusz lenövésem is volt bőven, ráadásul a nap vörösesre szívja a hajam, szóval érdekes állapot uralkodott, de azért nem annyira szörnyű, mint a leírásból gondoljátok :D
ami a szinte hihetetlen kategória számomra, hogy a derékig érő, vékonyszálú, de dús hajamra elég volt egyetlen doboz festék. a felvitele nagyon egyszerű, pedig én aztán tényleg kétbalkezes vagyok. felkentem, kivártam a hatóidőt, lemostam és gyönyörű, egységes sötétbarna lett a hajam. sötétebb, mint amit ígért, de nem bántam, mert nagyon tetszik az igazán sötét haj. gondoltam rá, h rögtön le is írom, h szerelmes lettem ebbe a festékbe, de arra gondoltam, majd inkább pár hét múlva.
szóval telt-múlt az idő, néhány hajmosásig még bőven eresztette a színét. hamar észrevettem azt is, h az őszhajszálak egy részét be sem fogta, másik része pedig nagyon hamar ledobta a festéket. csakúgy, mint a szőke hajvégem, bár ezen annyira nem lepődtem meg.
4 hét után ott tartok, h szinte semmi nem maradt a hajamban a festékből, legalábbis úgy látom. visszatért a vöröses középbarna, amit nem szeretek.
azt hiszem, fogok még neki adni egy esélyt, mert borzasztóan egyszerű használni és nagyon szép, amikor frissen festett a hajam, de előtte kicsit megszabadulok majd a nyár során némileg tönkrement és egyébként is világosított hajvégeimtől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

GNóri

2017. február 12.

Nem vagyok teljesen megelégedve ezzel a hajfestékkel, mégis, általában ezt veszem újra. Ennek több oka is van.
Az első az ára. Míg a hagyományos hajfestékből két, de volt, hogy 3 doboz is kellett a hajamra, addig ebből a hajfestékből vígan elég egy doboz, sőt, a végén már alig várom, hogy elfogyjon, mert már nem tudom hova kenni. Sajnos az időhiány és lustaság is mellette szól: gyors és praktikus, sokkal hamarabb végzek, mint a sima hajfestékkel. A habos textúra miatt könnyen eloszlatható, nem lett még foltos a hajam.
Viszont sajnos abszolút nem tartós, két hajmosás után már kikopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Viszont sajnos abszolút nem tartós, két hajmosás után már kikopik.

evelinee

2017. január 13.

Az én fejbőröm nagyon problémás, korpás, és száraz, így hosszas utánajárással veszek csak hajfestéket, no meg persze alap az ammóniamentesség is.
Egy sötét burgundi vörös festék után világosítani szerettem volna néhány árnyalatot, így jött a képbe a 688-as bordóvörös szín.
Az egyetlen amit pozitívumként feltudok hozni, hogy kellemes a használata és az illata. Egy doboz is bőven elég volt, pedig sűrű és váll alá érő hajam van. Viszont lehetetlen szép egyenletesen felvinni a színt a habbal, foltos lett a végeredmény.
Az első katasztrófa akkor jött, amikor a lenövésemet (ami az előző festékből maradt világosbarna szín) szinte nem is fogta be, majd rá 2 napra hajmosás nélkül ledobta az egészet. Olyan 2 árnyalatot világosított a hajam többi részén.
2 hét elteltével a tőre koncentrálva festettem újra, (itt már csípte a fejbőrömet rendesen) ekkor a bordó közelében sem járó vakító piros lett a lenövésem...ami azóta természetesen magától ki is kopott.
Már alapból nem értem minek egy sötétvörös festékbe hidrogén-peroxid, nagyon nem a dobozon ígért színe lesz.
A használatát követően mindenhol kiütések jelentek meg rajtam, amik azóta sem tűntek el.
Nagyon nem tudom ajánlani senkinek ezt a színt, de a festéket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Nagyon nem tudom ajánlani senkinek ezt a színt, de a festéket sem.

Mesza

2017. január 5.

A 800- as festéket vettem. Sötétebb szint kaptam egy àrnyalattal mint a dobozon, egyel vilàgosabbat vehettem volna simàn a festékből. A fejbőrömet egyàltalàn nem csipte, a hajam nagyon szép tőle. De ezt a szint bàrmelyik hajfesték teljesiti, nekem az a szin tetszett volna, ami a dobozàn volt, a hajam ahhoz képest egy matt vilàgosabb barna lett. A festés előtt vilàgosabb hajam volt jòval, biztos nem az volt a gond, hogy sötétebb hajra vittem fel. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 5.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.