Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
magdus.kis

2016. december 18.

A középbarna árnyalatot vettem meg. Két dobozt vettem, pedig olvastam, hogy egy is elegendő, de én biztosra akartam menni. A színe sötétebb, mint a dobozán, emiatt is esett erre a színre a választásom, mert sötétet szerettem volna. Maga a festék felvitele nem bonyolult és nem is nehezebb, mint bármely másik festéknek, de ez az állag nekem elég furi volt. 30 percet hagytam fent, s már közben is olyan volt, mintha szívná be a hajam, érdekes volt. Lemostam, könnyen lejött, nem maradtam foltos sehol sem. Az ápoló nagyon szuper, bár én többféle ápolót használok egy festés után, hiszen még ammóniamentesen is kiteszi a hajat a megpróbáltatásoknak. Na összességében jó lett a színe, kb. ilyet szerettem volna. Remélem, hogy nem kopik ki nagyon hamar, de hát van egy tartalék festékem :) Abszolút ajánlom ezt a terméket. :)

Update: Kb.másfél hónap után is elégedett vagyok. Annyira eltaláltam a színt, hogy nem is látni a lenövést. Nagyon örülök neki, mert most nem nagyon szeretném festeni a hajam, de azt sem akartam, hogy hülyén nézzen ki, de minden gondom megoldva. Bátran ajánlom továbbra is! Marad az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

kalavirag

2016. november 8.

Első hajhabom, nem irritálja a fejbőrt, szép természetes hatás érhető el vele, két hónap után kopik ki a hajból de szépen, nagyon szerettem ezt a terméket. Nagyon egyszerű a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Fabatka

2016. október 14.

500-as Középbarna árnyalatát használtam, bő 30 percet volt fent, szép, természetes barna szín lett az eredmény, valamivel sötétebb mint a dobozon, inkább sötétbarnába hajló, nem vöröses. Eredeti hajszínem kb. hatos színmélységű barna, viszont az utóbbi egy évben többször festettem mindenféle otthoni barna hajfestékkel, előtte pedig fodrász által melírozva és szőkítve is volt, ennek ellenére nincs eltérés a lenövés és a hajhossz színe között, egységes a végeredmény. Bőven elég volt a flakonban lévő hab (még maradt is, elég sok), igaz, viszonylag rövid a hajam jelenleg (vállig se ér). Színét nem ereszti hajmosáskor, valamennyit kopik, de még csak két hét telt el a festés óta, így ezt még nehéz megítélni. Nem büdös, nem csöpög, könnyen kezelhető teljes haj festése esetén, a tőfestés viszont problémás lehet. Őszhajfedésről nem igazán tudok mit mondani, egyelőre csak néhány szál ősz hajam van, úgy láttam, hogy azokat is befogta. Az én fejbőröm érzékeny, alapvetően viszket már egy ideje, ez a festék viszont nem irritálta, utána sem kezdett el jobban viszketni, ez más otthoni vagy professzionális festéknél már előfordult. Abszolút elégedett vagyok egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 14.

Zsu79

2016. szeptember 5.

Többször használtam már a középszőke árnyalatot.Frissen festve csodás a végeredmény, de nekem valamiért hamar kikopik a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

scene14

2016. július 25.

Nekem le lett szívatva előtte mert sötétbarna volt és jóval világosabb színt választottam,azt hittem foltos lesz meg fénytelen....de nagyon fényes,puha a hajam,egyszínű,könnyű a felvitele! :)
Tartósságára leszek kíváncsi,megelőlegezem az 5*-ot,bár írtátok,hogy valaki színvédőt használ,én is sampon formájában használok,de azt vettem észre hogy még jobban kopik a színe a még előző hajfestékeimnek...na de majd még véleményezek:D

Update: Ennél a terméknél is elhamarkodottan,jószívűen megadtam a max pontot,de hiba volt..:/ ma 2 hete hogy festve volt a hajam,és durván lekopott,majdnem szőke a hajam,(világosbarnából),úgyhogy közepes pontot ér szerintem,vagy még annyit se,tartóssága elég gyér nálam,pedig akartam szeretni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Betticu

(!)
2016. július 7.

Ma megvettem, ki is próbáltam. A 600-as volt a legszimpibb, ami "világos barna". A festés után valóban sötétebb színt kaptam, mint ami a dobozon van, kb. 20 percig hagytam a hajamon a festéket. A hajam alapszíne világosbarna, 3/4 éve festettem utoljára vöröses-barnára. Azóta kikopott, lenőtt és a nap kiszívta a színét, úgy nézett ki, mintha ombrém lett volna. :D De már nagyon nem tetszett, és meg akartam szabadulni attól a vöröses sárgás vagy nem is tudom én milyen színtől. Kételkedtem abban, hogy ez a festék a hajamat egységesen szépen befogja, és alul -felül ugyanolyan színű lesz a hajam, de láss csodát. :D Mégha a színe most sötétebb is lett, de nagyon szép, fényes lett a hajam. A másik nagy előny, hogy tényleg nagyon könnyen lehet ezzel a festékkel dolgozni. Hosszú, derékig érő hajam van és először festettem magamnak a hajamat. Gondoltam, hogy lesznek részek, ahova nem tudom a habot szépen eloszlatni, de könnyen el lehet dolgozni. A másik nagy előny, hogy ilyen hosszú hajra, mint az enyém, bőven elég volt 1 doboz. És ami még előny, hogyha bőrön marad egy kis festék, egy kis vízzel lemosható. Jó illata van a festéknek, a hozzá tartozó hajpakolás könnyen kifésülhetővé és ragyogóbbá teszi a hajat. Kíváncsi vagyok, meddig tartja meg a színét. De az én célomat teljesítette, egységes hajszínt produkált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Makk Zsuzsó

2016. június 1.

Ugyanennek a márkának a Nectra Colorjával festettem eddig, de egy idő után annyira csípte a fejbőröm, hogy muszáj volt váltanom. Ugyanazt az árnyalatot vettem ebből is, de az valami brutál sötét lett. Világosbarna helyett nagyon sötétbarna. Legközelebb sötétszőkét veszek, hátha.
Viszont sokkal jobb az őszhajfedése, mint a másiknak, nem csípett, a hajam sokáig fényes tőle. Bár arra vigyázni kell, hogy ha már fent van a hajon, akkor hajlamos csöpögni. Engem most nem zavarna, ha fakulna a színe és kicsit kivilágosodna.
Megnézem mit tud a világosabb árnyalat, addig négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

Megnézem mit tud a világosabb árnyalat, addig négyes.

Swallow

2016. május 17.

Az otthon festés miatt gondoltam kipróbálom. A nagyon sötétbarnára festett már kikopott hajamat szerettem volna színezni vele. Elég nagy lenövésem volt már. Sajnos én hibáztam és a csokoládé árnyalatot választottam,mert arra számítottam ,hogy festés után sötétebb lesz. Hát nem lett. Sajnos semmi változást nem okozott a hajamon, azonkívül, hogy a lenőtt töveken vöröses csillogása lett. Nem voltam elégedett vele. Nem is tudom mikor kopott ki, mert nem látszott a hajamon,hogy befestettem. :( Egy kicsit talán zsírosodott is tőle a hajam. A jövőben talán adok még egy esélyt ennek a festéknek, mert az állaga a felvitele tényleg egyszerű és gyors volt. :) Egy doboznyi mennyisége is kiadós volt, ebben nem volt hiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

poussemousse

2016. május 15.

Már a sokadik dobozt veszem, hízeleg, hogy nincs benne ammónia. Egyedül, könnyen kezelhetö - dús habja van - és nem is csepeg. 40 percig hagytam a fejemen, ennyi diö alatt (sötétbarna - fekete árnyalatoknál) tökéletes öszfedést nyújtott. Egyszerüen összeszerelhetö és pazar balzsamot is taralmaz - ami nekem kb 2-3 alkalomra elég. Nem irritálta a börömet, és nekem nem kopott annyira, hogy zavaró lenne. Lenövés miatt szoktam újaszínezni magam.
Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

Mindenkinek ajánlom.

kincsö

2016. március 28.

Emlékszem ez volt az első hajfestékem mikor 5 éve kiköltöztünk Németországba 😊Álltam bambán a Rossmann -ban és kerestem a bevállt a hajfestékemet de hiába. Itt nem kapni, ùgyhogy kellett valami helyette. Akkor ezek a habok még otthon sem voltak kaphatòak ,ùgyhogy jött velem "haza ".Egy szőke szint választottam ,a szám már nem rémlik mert azòta lecseréltem. De szerettem ,gyors, nem vacakolòs, a végeredmény is olyan szìn volt mint a dobozán. Nálam most is 5 csillagos 😉

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.