Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
SLetti

2016. március 26.

A 465-os arnyalatot hasznaltam. Szep szine volt,de nagyon gyorsan kikopott. Pozitivum hogy a Wellaton habbal ellentetben ez tenyleg hab volt. A balzsama nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Nyuszoka

2016. március 9.

Én a 400-as Icy Espresso árnyalatot használtam. Pozitívuma, hogy tényleg nagyon könnyű használni és nekem teljesen olyan lett a végeredmény, mint ami a dobozán volt, de sajnos szinte leégette a fejbőrömet és a hajamat is eléggé megviselte, pedig csak egyszer használtam, ráadásul nagyon hamar ki is kopott a színe a hajamból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

95Kingus95

2016. január 13.

Sziasztok ! Én a 750-es árnyalatot használom, nemrég kezdtem el festeni a hajamat. Azt hiszem ez a 4.vagy 5, doboz. Nekem alapjáratok sötétszőke hajam van és volt benne egy vastagabb tincs világosabb szőke színnel festve, de egyszer a fodrász elrontotta és azt tincset leégett (kb. a közepe szó szerinte letört a hátközépig érő hajamból..szerencse csaj a tincs..) Ezt a fehér tincset akartam elfedni és vettem egy 750-es Praliné árnyalatú festéket. Nagyon könnyű a használata és hosszú hajamra is bőven elég egy doboz festék. Ami mellé jár hajpakolás pedig isteni, csodásan puhává teszi a hajamat.
A színe az első festéskor ilyen barnás volt pici vörös beütéssel. De most már a sokadik használatnál, teljesen vörös színe van hajamnak. Nem rossz tetszik, bárt erre az árnyalatra azt írják, hogy: ..."sötét, természetes kinézetű szőke hajat biztosít, lágy karamell csillogással" pedig inkább vörös a színe. 3-4 hát után gyengébb lesz és kikopik, látszik a lenövés. Alapjáratban jó hajfestéknek mondanám, csak kísérletezni kell a színekkel, gondolkodom benne, hogy kipróbálom majd a középszőke árnyalatát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

umpalumpa

2015. december 25.

Jeges eszpresszó színben próbáltam ki. Kicsit sötétebb, mint az eredeti hajszínem, de nem rossz. Az ősz hajszálaimat akartam eltüntetni, de csak nagyon picit sikerült, pedig 100%-os fedést ígér. Ezért levonok 1 csillagot. Nagyon hangyányi csak a vöröses fény a hajamon bizonyos fényviszonyok között (a sajátom nagyon sötét hamvas barna). Eddig ez a festék közelítette meg színben leginkább az elképzelésemet.
Kicsit féltem a hab állagtól, de tényleg könnyű vele dolgozni. Bolti gumikesztyűt használtam, mert a hozzáadott zacskóval nem boldogultam volna. A bubi frizurámra bőven elég volt 1 doboz, talán a 3/4-e maradt meg a végén.
Legközelebb kipróbálom, hogy lehet-e előpigmentálni vele az ősz hajakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 25.

Legközelebb kipróbálom, hogy lehet-e előpigmentálni vele az ősz hajakat.

nyanco

2015. december 24.

Én most próbáltam ki először ezt a hajfestéket. Közép szőke árnyalatot választottam, de majdnemhogy barna lett a hajam színe.
Amiért megvettem: a hab állaga miatt. Óriási előnye, hogy egyedül és viszonylag könnyen fel lehet vinni a hajra. A hajam a vállam alá ér már, de így is bőven elég volt egy doboz.
Alapból be volt festve szőkére, és azt hittem nehéz lesz elválasztgatni, hogy csak a lenövésre kenjek, de egész jól lehet vele boldogulni.
Most már csak arra leszek kíváncsi, hogy mennyire fog kikopni 3-4 hét után, és lesz-e egyéb hatása a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 24.

edo328

2015. november 20.

Pár éve egyszer használtam a feketét. Akkor nem vásároltam ujra, valahogy nem fogott meg.
Most a 400-as árnyalatot vettem meg. A használata valóban egyszerű és gyors. Nem csöpög, nem irritálja a fejbőröm sem. Ami nagy pozitívum hogy egyáltalán nincs vörös beütése, ami ebben az árnyalatban sajnos elég ritka.

Az egyetlen ami nem tetszett, hogy kicsit szárította a hajamat de ez festéknél sajnos ilyen. A színe viszonylag tartós, 3 hete festettem és még egyáltalán nem kopott talán kicsit mattult az egyébként fényes hajam.
Valószínűleg újra fogom vásárolni, amennyiben nem találok másik ammónia és vörös mentes barnát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Mundow

2015. október 31.

Évekig használtam ezt a festéket, mert igazán könnyű a használata. A 465-ös csokoládé árnyalatot használtam legutóbb.
Előnyök és hátrányok, amiket tapasztaltam:
+ könnyű használni; nagy adag festék; szép szín és szépen befogja a hajat
- csípte a fejbőrömet; gyorsan kopott; romlott a hajminőség; szárazabb haj; sok használat után allergiás tünetek
Az allergiás tünetek miatt kénytelen voltam más hajfesték után nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

Előnyök és hátrányok, amiket tapasztaltam:
+ könnyű használni; nagy adag festék; szép szín és szépen befogja a hajat
Az allergiás tünetek miatt kénytelen voltam más hajfesték után nézni.

JucMagic

2015. október 28.

2015.09.05.: Tegnap festettem be a hajamat a 750 Praliné árnyalattal.. ahhoz képest, hogy ammóniamentes, ugyanúgy csípte a fejbőrömet, mint az ammóniások, szóval nem túl bizalomgerjesztő.
Nem hittem volna, hogy ennyire sötét lesz.. mint egy elrontott gesztenyebarna némi szőkével :D
Siralmas ez a szín, de a pakolás az valami brutál jó. Nem hullott a hajam, pedig elég kényes, szóval kap 4 csillagot, remélve hogy később világosabb lesz és nem fog kihullani a hajam tőle :D

UPDATE: jó pár hajmosás után elértem azt a színt, amit a dobozon ígértek... Elég hamar elkezdett kikopni és lenőni, de hát valamit valamiért. Tudja azt, amit az ammóniás festékek is, sőt egyszerűbb ennek a használata szerintem. Összességében jó kis hajfesték ez, nem hullik jobban a hajam, mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 28.

auberginecat

2015. október 26.

nyáron mindig eléggé kiszívja a nap a hajam, ami jól néz ki ugyan, de a meleg idő elmúltával valamiért mindig megunom ezt a napszítta hatást, és sötétebbre vágyom. a tartós hajfestékeket már egy ideje mellőzöm, mert nem akarom még jobban tönkretenni a száraz, töredezett hajamat, így is sok kínlódás elérnem, hogy legalább kinézetre tűnjön egészségesnek. na szóval most is inkább ammóniamentessel szemeztem, de hetekig csak hezitáltam, hogy merjem-e befesteni, nem lesz-e túl sötét, vagy természetellenes, illetve hogy el tudnám-e fedni valamivel a vöröses beütést. végül a boltban 500 ft/doboz áron láttam a perfect mousse-t, ami meggyőzött, ráadásul találtam egy nagyon szolid hideg barna árnyalatot, ha jól emlékszem, a cool cappuccino volt, vagy valami hasonló. lényeg a lényeg, a rettenetesen dús, vastag szálú, fenékig érő hajamra vettem három dobozzal, így fizettem 1500öt, vicc. :D otthon neki is álltam bepacsmagolni a hajam, kb 10-15 perc alatt végeztem a már említett mennyiségű sörényemmel, a festék is pont elég volt. fél óra után lemostam, majd konstatáltam, hogy baromi jó lett az eredmény, kb mintha fodrásztól jöttem volna ki. :D szép, hideg fényű természetes barna, semmi vörös, semmi foltosság, semmi túl sötét árnyalat, pont erre vágytam. ez után is ezt fogom venni, ha megunom a sötétszőkés-világosbarnás hajamat. a mellékelt balzsam pedig nagyon jó, és még nekem is elég volt, pedig én rettenet mennyiséget elhasználok egy-egy alkalommal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

h.ancsi89

2015. október 15.

A 400-as Icy Espresso árnyalatot vettem meg. Elsőre sötétebb volt, mint a dobozon amit nem is bántam. Nagyon szép fényes, puha lett tőle a hajam, szerettem az új színt. Viszont mosásról mosásra kopik sajnos, már majdnem az eredeti hajszínemnél tartok, pedig 1 hónapja sincs, hogy befestettem... Először azt a pár ősz hajszálamat is szépen befedte, most meg csak úgy virítanak már. Ezért egy csillagot levonok, de legközelebb is ezt veszem meg, mert nem szeretnék nagyon erős hajfestéket használni még ami roncsol és ennek a felvitele is pofon egyszerű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.