Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
Nyufika

2015. október 6.

Kb. Három évig használtam a feketés-barna árnyalatot, amibe rögtön beleszerettem amikor megláttam. A habot könnyen el lehetett oszlatni a hajon, és a mennyiség is bőven elég volt, pedig nekem hosszú és rengeteg hajam van, de a tubus végét kínomban már alig tudtam hova kenni. Egyetlen egyszer sem irritálta a fejbőröm, a hajam sem sínylette meg. A szín egy picit sötétebb lett mint a dobozon, de egyáltalán nem volt vészes. Tartósnak baromi tartós! Már egy éve!!!! nem használom és elvétve a tincsekben csíkokban még mindig fellelem a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Timiri

2015. szeptember 21.

800-as árnyalatát használom, imádom. Szepen világositja a kb 6-ős mélységű hajam. Nuku ammónia, extrakonnyu felkenés, kímél és ápol. Nekem nem kopik! Vékony szálú közepes mennyiségű egér szürke hajam van :) már csak 1500/doboz és iradatlan nagy mennyiségű benne a festek :) főnyeremény

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Katalin0425

2015. szeptember 2.

A 800-as, középszőke árnyalatot vásároltam meg kb. 2hete a szőkített hajamra. Ennél világosabbat nem mertem bevállalni, mert elég világos a bőröm, nem akartam albínónak látszani. A döntésem jó volt. Sokan írták, hogy sötétebb árnyalatot kaptak, mint a dobozon van feltüntetve. Én nem ezt tapasztaltam, ugyanolyan lett. :) Bár az igaz, hogy hajmosásról-hajmosásra világosodik, de pont kellemesen. Nagyon tetszik a szín, a balzsam jó volt. Imádom az ammóniamentes festékeket. Korábban más márka ammóniában gazdag festékétől csúnyán besebesedett a fejbőröm, azóta csak ammóniamenteset használok. Vállig érő hajam van, és nagyon dús. Az ecsetelős festékekből kell 2doboz, hogy szép, egységes fedést biztosítson, de ennek a felét már szinte nem tudtam hová kenni. Az elején pedig féltem, hogy ekkora kis flakonból, hogy jöhet ki annyi hab, ami elég az én hajamra. A hajam azóta is szép, selymes, könnyen kezelhető. Egyetlen rossz dolgot tapasztaltam csak, hogy picit jobban hullik a hajam, mint előtte. Ezért kap csak 4 csillagot. Egyébként biztos újra fogom venni. Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Niki90

2015. augusztus 12.

A 400-as Icy Espresso színt választottam a barnás-vöröses hajamra. Szerettem volna megszabadulni a vörös beütéstől és gondoltam egy hidegebb barna szín majd segít rajta. Olvasott vélemények alapján nagyon figyeltem a hatóidőre nehogy túlságosan besötétedjen - így a 30 perc helyett a felkenés után 15 perccel le is mostam. Nagyon könnyű volt vele dolgozni, a lapockámig érő hajamra bőven elég volt még maradt is ki festék. Nem szárította ki a hajamat, könnyű volt kimosni, a hajam selymes tapintású lett. Egységes színt kaptam, ami bent feketének hat, de fénynél látszik, hogy barna. Egy-két hajmosás után még alakulni fog a színe is.
Eredetileg a 616-os Hideg Cappucino-t szerettem volna kipróbálni de nem tudtam beszerezni. Legközelebb (2-3 hét múlva) azt a színt fogom kipróbálni :) Megy az öt csillag :)

UPDATE
Nagyon megvagyok vele elégedve. Több barna árnyalatát kipróbáltam már amik hozták a várta hatást. Sajnos nagyon megtetszett egy másik Palette márkájú hajszínező világos barnája és voltam olyan bolond, hogy megvettem. A gyönyörű világosbarna szín helyett fekete lett :/ Pár hajmosás után javult a szín de nem volt az igazi. Ezek után figyeltem fel a Perfect Mousse Foam Lightenerre. Találtam is a legközelebbi DM-ben, viszont csak az 1000-es, legkíméletesebbet találtam, ami a leírás szerint 2 árnyalatot világosít. Ugyanolyan könnyű volt felvinni, nem volt szúrós szaga, nem csöpögött. Fél órát hagytam a hajamon majd lemostam és egy közepes barna hajszínt kaptam. Féltem, hogy vöröses beütésű lesz vagy kiszárítja a hajamat, de nem :) Szóval pár hét múlva még egyszer bevetem ezt a csodaszert és remélhetőleg elérem azt a világos barna színt amit szerettem volna. Megy a 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

UPDATE

Tunderviragos

2015. július 22.

Én júniusban találtam 400 Ft-ért euros boltban Kárminvöröset, ami megkopva szép rézvörössé válik, mivel úgyis gyorsan lekopik a vörös általában. Én őt színfrissitésre vettem meg, igaz, hogy az ősz hajszálaimat csak halványítja, de két hajfestés között nekem megfelel, főleg ilyen áron.:)).

Update: még mindig lehet kapni az euros boltban most is vettem kettö dobozzal 390 Ft/db, es van mas szin is, erdemes megnezni.:-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

Zsoka92

2015. június 5.

Az ombre hajszínemet akartam újra barnára varázsolni. Ki is választottam a 668-ás árnyalatot, de kicsit féltem hogy túl sötét lesz, végül nem lett az. Az eredeti hajszínemet nagyon szépen befogta, tényleg olyan mint a dobozon! A szőkített résztől amúgy is kicsit tartottam, hogy mennyire lesz barna, de ezt is egész jól befogta. Látszik hogy világosabb ott a hajam, de még így is jól néz ki, és annak a barna árnyalata is nagyon tetszik. Gondolom a következő festésnél már teljesen befogja a világos részt is. Viszont amivel egyet értek az egyik előttem véleményezővel, hogy valószínűleg nem teljesen ammónia mentes. Én is éreztem az elején kicsit csípő érzést, persze ez lehet túlérzekenység is valamelyik összetevője ellen. Emiatt 4 csillag, egyébként a színe nagyon szép, a felvitele pedig tényleg pofon egyszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

lauran22

2015. május 23.

Használata tényleg nagyon egyszerű még hosszú hajon is a hab megoldás miatt. A színei szépek, de nem a legtartósabb hajfesték.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

shobu

2015. május 23.

Évek óta használom. Nekem rövid a hajam, így egy doboz két festésre is elegendő. Érdemes festés előtt a homloknál, halántéknél és a tarkó bőrére zsírosabb krémet kenni, mivel a hab egy idő után nagyon folyik, és megfogja a bőrt.
465-ös árnyalatot -chocolate brownt használom. Nekem befedi az ősz hajszálaimat, és lassan kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Blackie

2015. május 3.

1 hete festettem be a hajam ezzel a festékkel. Fekete színt választottam, 2 dobozzal vettem a hátközépig érő hajamra. Előtte soha nem festettem magamnak a hajam, így nagyon megörültem ennek a festéknek a hab állaga miatt. A felvitel tényleg pofonegyszerű volt, szépen el tudtam oszlatni mindenhol, viszont épp, hogy befejeztem az első doboznyi festék felvitelét és a második doboz festék komponenseinek összekeverését végeztem, amikor éreztem, hogy kezdi csípni a fejbőröm és a nyakam. Nagyon megijedtem ettől a reakciótól, mert nekem az ammóniás festékek szoktak ilyen tünetet produkálni. Féltem is, hogy hullani fog, de szerencsére eddig nem tapasztaltam hajhullást. Ma megmostam és hajszínvédő sampon ide vagy oda, elég rendesen engedte a színt. Ezt a tényt még elfogadnám, de a maró hatása miatt nem valószínű, hogy újra fogom venni. Kár érte...

Nem mernék rá megesküdni, hogy ez a festék ammóniamentes. Pont úgy tartja a színét, mint ammóniás társai, pont úgy marta a fejbőröm és a nyakam, valamint a hajam is hullik tőle. A korábbi 2 csillag helyett egyet kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 3.

ylexe

2015. március 27.

Tényleg elég belőle egy doboz hosszú hajra is. De ennyi a pozitívuma, mert nekem mindig fura színe volt, pedig több árnyalatot is próbáltam belőle. Nem bűn rossz, de csak a kényelem miatt vettem ilyet régen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.