Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   hajmaszk: 22,5 ml, festék: 70 ml
Kategória:   Hajfestékek

Új hab állagú tartós hajfesték.

Ár: 1200 , Eladó: Nora85
Állapot: Új , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető személyesen Budakeszin vagy postázom eloreutalas után.
Ár: 900 Ft , Eladó: Dina96
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Balmazújváros, Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható Balmazújvároson és Debrecenben, vagy előreutalás után postázom
maow

2015. január 16.

Amikor még festettem a hajamat, szerettem ezt a festéket, mert akármilyen hosszú is volt, egy doboz bőven elég volt rá. Érezhető a különbség, hogy ebben nincsen ammónia, a hajamnak is jobban tetszett, puhább lett festés után, mint amikor más festéket használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

goczolodi

2014. december 31.

Körülbelül másfél évig használtam a 668-as Mogyoró árnyalatot. Vastagszálú, váll alá érő hajamra is elég volt egy doboz, és az állagának köszönhetően egyedül is sikerült a hajfestés. A színe majdnem ugyanolyan, mint a dobozon, de nekem volt egy kis vöröses árnyalata, amit nem bántam, de a végén már meguntam, és váltottam egy másik hajfestékre.
Negatívumként viszont kiemelném, hogy a néhány ősz hajszálamat, bizony nem fogta be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 31.

bajbee16

2014. december 26.

Én ma használtam először,a 300as Blackbrown színűt. Megvagyok vele elégedve,könnyű felvitel,jó illat,elég volt 1db a derékig érő hajamra és egyenletes szép színe lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

hopea

2014. december 4.

Már háromszor használtam ebből a 778-as (Kárminvörös) színt. Hosszú, göndör, dús hajam van, elég rá egy doboz. Nem szoktam festés közben fuldokolni, szóval nem büdös, és gyorsan felvihető a habállag miatt.

ELSŐ HASZNÁLAT:
- Középbarna, festésből kikopott hajra vittem fel. Undorító művörös lett, de két hajmosás után már tetszett, végül narancsosra kopott. Viszont már frissen festve is látszott, hogy a hajtöveimmel nem tudott megbírkózni, és néhány hajmosás után már bazi nagy lenövésem volt, mert a hajtöveimről kopott le elsőként a festék, de onnan szinte teljesen. Bár nem volt rossz, mert szépre kopott a többi részen, a hajtöves dolog miatt eldöntöttem, hogy többet nem használom.

MÁSODIK FESTÉS:
- Ismét középbarna, vöröses beütésű hajra vittem fel (előtte tök mással volt festve), szép lett a színe, nem undorító vörös, mint elsőre, és kopás közben is szinte egyre szebb lett, egyre természetesebb. Öt hét után viszont már kb semmi nem maradt belőle a hajamon, persze 4 hét után festeni kellett volna, de nem találtam festéket, emiatt is használtam újra ezt, a lenövést bevállalva... Csak hát ugye az ember azért festegeti újra a haját, hogy ne legyen igénytelen a lenövésével, szóval ez a festék továbbra is gagyi. Viszont szép volt tőle a hajam állaga, leszoktam a hajegyenesítésről is. De ezt valószínűleg más festék is képes megadni.

HARMADIK FESTÉS:
- Lassan két hete, hogy újrafestettük, mert még mindig nem tudom, melyik festékbe lehetne bizalmat fektetni. Szép, szép, csak hát a lenövés már kezd megmutatkozni. Az előbb mostam hajat, gondolom, a tövéről megint rendesen kopott. Még vizes, úgyhogy nem látni rendesen. A hajvégeim viszont durván elkezdtek töredezni. Nem tudom, ettől-e, de októberben voltam vágatni, szóval ennyire nem kellene máris töredezett legyen a hajam. Muszáj másik festéket találnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

ELSŐ HASZNÁLAT:

MÁSODIK FESTÉS:

HARMADIK FESTÉS:

szazsani

2014. november 26.

Amíg szőke voltam sokféle hajfestéket kipróbáltam, köztük ezt is a könnyű felvitele miatt. a legvilágosabb szőke színt használtam, szép is volt a hajamon, és a hajam állaga is jó volt tőle, viszont egy két használat után nagyon elkezdett hullani tőle a hajam. Rengeteg kijött festés közben és után is. Akkor cseréltem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

DNM

2014. november 17.

Nem is fogja be és jól a hajat és nagyon gyorsan kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Nem is fogja be és jól a hajat és nagyon gyorsan kopik.

viktória93

2014. november 16.

Szeptemberben próbáltam ki először, de egy használat utan sajnos búcsút is mondtunk egymásnak. Amikor befestettem a hajam, örültem, hogy megtaláltam a tökéletes hajfestéket, szép fényes lett tőle a hajam, és azt a színt értem el amit szerettem volna. Két hét után jött a fordulat, azt vettem észre, hogy több centis lenövésem van, mivel teljesen kikopott a hajamból. Egy tartós hajfesték szerintem ezt nem engedhetné meg magának, a szép szín miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

dia92

2014. október 24.

Sziasztok!
Mi most festettük,be a festett szőke hajamat 750-es pralinéval.
Nagyon pozitív a festékbe,hogy könnyű felvinni,nem csíp,kellemes az illata.Mi biztonságból,majdnem derékig éri hajam miatt is 2 dobozt használtunk.
Az eredmény:szépen befogta.Barna színű,kicsit szerintem meggy vörös beütéssel,de nekem tetszik,bár furi így hirtelen barátkoznom kell még vele:)
Viszont már most látom,hogy ki fog kopni hamar a hajamból.Bár,hogy festett szőke volt előtte a hajam ezt nem is csodálom,úgy h folyamatosan kell majd festeni.
De én mindenkinek ajánlom.Nem lett se zöld a hajam se szürke:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Sziasztok!
Mi most festettük,be a festett szőke hajamat 750-es pralinéval.
De én mindenkinek ajánlom.Nem lett se zöld a hajam se szürke:)

necra

2014. szeptember 21.

Én nagyon szeretem, de most pont egy fontos esemény előtt jól kicsesztem magammal. Csak a hajtövemet szerettem volna világosítani, így megvettem az 1200-ast. Sajnos nem olvastam el, hogy nem az 1000 a brutálisabb, hanem az 1200. Pár pillanat alatt tejfölszőke lettem. Nem mondom, hogy rossz, csak a spádt bőrömhöz kicsit fura. Olyan, mintha albínó lennék. A használata nagyon szuper, könnyű egyébként. Mint kiderült korábban az 1000-t használtam, az tényleg csak finoman világosít.

up. Ocsmányul besárgult :(
up. Csak az 1000-es működik, az 1100 és az 1200 is besárgul :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

up. Ocsmányul besárgult :(
up. Csak az 1000-es működik, az 1100 és az 1200 is besárgul :((

minimano81

2014. augusztus 29.

Sötétbarna színű hajamra eddig 3 hab-állagú festéket próbáltam ki (Wellaton, L'Oreal, Schwarzkopf). A Schwarzkopf jött be leginkább, maradtam ennél. Szeretem ezt a hab-állagot, könnyű vele dolgozni kezdő létemre is.
A 400-as árnyalatot használom, és bár az sötétbarna szín elvileg... de rajtam majdhogynem feketén mutat (nem bánom, de nem ezt ígéri). Festés után nagyon puha, selymes a hajam, azt szeretem. Az ősz hajszálak sajnos pár mosás után előbújnak a halántékon (erre szeretnék találni valami tartósabb megoldást), a szín 3 hétig szépen bírja. Egyszer a fodrászom is megdícsérte vágás közben, hogy szép ez a szín :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.