Schwarzkopf

Ár:   4950 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2011. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Vékonyszálú hajra értékes marula olajjal azonnali ragyogó fényt és lágy tapintást kölcsönöz a hajnak, anélkül, hogy elnehezítené. Az innovatív párolgó formula egyesíti a botanikus olajok jótékony hatását, de nem nehezíti el a hajat. Ultra vékony réteget képez, majd beszívódik a hajba, minek következtében ragyogóvá és rugalmassá válik.

Ár: 4900 Ft , Eladó: Niki1491
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Sh4ayoa

2015. november 18.

Volt alkalmam párszor kipróbálni. Az illata és a selymes állaga nagyon tetszett, de ebben ki is merült. Figyelni kell a mennyiségre, mert könnyen eltudja nehezíteni a hajat. Szerintem nem tud többet, mint egy olcsóbb kategóriás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Shanna

2015. november 10.

A fodrászom szalonjában találkoztam először ezzel a kis csodával, mivel a hajam hajlamos gubancolódni ezért nagy segítség. Vizes hajon szoktam eloszlatni, de ha érzem , hogy extrább törődésre vágyik a hajam szárazon is teszek egy kicsit a végekre. Engem ott győzött meg mikor egyszer többet sikerült kiöntenem a kezembe, rákentem (szárazon) a hajamra és meglepetésemre mind beitta nem hagyott ragacsos érzetet, csak sima fénylő hajzuhatagot. Kicsit az árát sokallom, de újravevős, mert az illatával együtt imádás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Ancsussz

2015. június 9.

IMÁDOM! Először a fodrászomnál találkoztam vele, olyan selymes volt a hajam. Meg is vettem, nem bántam meg. Én szárítás vagy vasalás után használom, de amikor eszembejut akkor is kenek rá. Könnyen beszívja a hajam, annyira kellemes az illata. Nem nehezít, zsírosít. az ára elég húzós, de sokáig elég, így arra sem panaszkodom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

csisziedi

2015. május 24.

A lila színű testvéréről írok. Én fodrászomnál találkoztam vele, göndörítés után tett egy keveset a hajamra. Nem csak hogy eszméletlenül jó illata volt de a hajam is gyönyörűen csillogóan fényes lett. Biztosan beszerzek egyet. Azért csupán 4 csillag mert a hosszabb távú eredményét még nem ismerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

SofiaG

2015. április 7.

1500 Ft-ért jutottam hozzá nagyon nagyon akciósan, gondoltam, ennyiért megéri kipróbálni. Kizárólag nedves hajon használom hajszárítás előtt. Ha keveset használok belőle, akkor szinte észrevehetetlen, nem lesz tőle sem puhább, sem fényesebb a hajam. Ha túl sokat használok belőle, akkor pedig nagyon zsíros érzetet kelt. Nekem nem jött be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

bekobetti

2015. január 3.

Nagyon szeretem ezt az olajat, a vékony szálú hajam gyorsan beszívja szárítás előtt és után is. Nem zsírosít, finom illata van, bár gyorsan elillan. Nekem a Kérastase sem tudott többet, újra meg fogom venni biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

kisciccus

2015. január 2.

Hát én nem vagyok elájulva tőle... Sokkal-sokkal többet vártam tőle, ennyi pénzért... Szerintem is egy teljesen átlagos hajolaj.. Nem venném meg még egyszer ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

andi93

2015. január 2.

Tökéletes, csak kár, hogy drága.

Még mindig a legjobb hajolaj, csodát tesz a hajammal isteni puha és könnyen fésülhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Tökéletes, csak kár, hogy drága.

laracroft

2014. augusztus 25.

Számomra sima hajolaj......semmi extra, ugyanezt tudja a többi is. Már majdnem teljesen elhasználtam, lehet a hajam is hozzászokott. Az illata nagyon jó, kellemes érzést hagy maga után, nem ragacsos, nem zsírosít, de csodát sem tesz, a törött hajvégeken csak az olló segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Marcsiii

2014. április 17.

Kb 2 éve használom nagyon szeretem, gyönyörű fényes és puha lesz tőle a hajam! Kevés elég belőle mert nagyon tömény, így sokáig elég. Most kipróbáltam L'oreal olaját, de maradok a Schwarzkopf olajnál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil