Schwarzkopf

Ár:   4950 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2011. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Vékonyszálú hajra értékes marula olajjal azonnali ragyogó fényt és lágy tapintást kölcsönöz a hajnak, anélkül, hogy elnehezítené. Az innovatív párolgó formula egyesíti a botanikus olajok jótékony hatását, de nem nehezíti el a hajat. Ultra vékony réteget képez, majd beszívódik a hajba, minek következtében ragyogóvá és rugalmassá válik.

Ár: 4900 Ft , Eladó: Niki1491
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
gombirenn

2013. november 14.

Imádom!! A hajam beszívja, nem lesz tőle zsíros, jó illata van és ápol, egyedül az árát nem szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Akane

2013. szeptember 15.

A kedvenc hajolajam! Fodrászként nem is tudom, már hanyadik flakonnal fogyasztom. :D A vastag szálú hajra való verzióját szoktam venni, én azt jobban szeretem, annyi, hogy azt a változatot vékony szálú hajra óvatosabban kell kenni. Ha a zsírosító érzést el akarja valaki kerülni, szárítás előtt kell a hajra tenni és akkor csak beépül, nem fog zsírosítani, bár én eddig még nem tapasztaltam zsírosítást tőle, pedig eléggé régóta használom. Örök kedvenc. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Orsyna

2013. május 10.

Ismerős fodrász használta a hajamra, de nálam nem vált be.Nehezen szívódott be és nem hidratálta ápolta a hajamat kicsit se.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

bencze.klaudia88

2013. május 8.

Én személy szerint imádom a Schwarzkopf professional termékeket, hajmodell vagyok náluk évek óta, amióta oda járok nagyon jó minőségű a hajam és rengeteg dicséretet kapok. Nemrég fizetségként termékeket kaptam, köztük egy ilyen olajat is, irjátok többen, hogy zsiros hatást kelt - én is ettől féltem, de tényleg csak 2-3 csepp kell a hajvégekre, és igy egyáltalán nem is létszik, nekem nem kelt zsiros hatást pedig majdnem minden nap használom, akár száraz hajon is. Szerintem 1 évig elég lesz az adag :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 8.

agneza

2013. május 6.

Nem tudom, nekem a Schwarzkopf prof.termékek valahogy nem igazán jönnek be. Megvettem ezt is, de semmi pozitív változást nem láttam a hajamon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

anita0101

2013. április 23.

Az egyik legjobb hajvégápoló olaj

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Az egyik legjobb hajvégápoló olaj

Kandi

2013. április 14.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Egyáltalán nem segített a hajvégeimen, próbáltam nedves és száraz hajon is, de ugyanolyan sprőd maradt a hajam, és ha picit többet tettem belőle, akkor még zsírosnak is nézett ki. Egy idő után azt vettem észre, hogy ehelyett inkább nyúlok a sima avon hajvégápolómhoz, mert az jobban hat :(. Nemrég odaadtam anyumnak, meglátjuk, hogy neki használ e, és akkor majd updateelek, egyenlőre totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

noxibaba

2013. március 7.

2013.03.07.:Nem tudom, hogy ennek vagy valami másnak köszönhetően, de egy deka töredezett, vagy roncsolódott hajszálam nincs. Pedig több, mint egy éve vágattam belőle, azóta növesztem. Néha-néha besütöm a hajam, fagy befonom éjszakára. Pedig könnyen és gyorsan töredezik a hajam, de most... Semmi. Igaz, a hajszárítást is elhagytam.
Tavaly ősszel jutottam hozzá a termékhez. Nem mindig használom, leginkább akkor amikor eszembe jut. De egy 2 hónapja egy héten egyszer használom. De csak is nedves hajra, ugyanis száraz használatnál nagyon zsíros marad tőle a hajam. Néha, még vizes használatnál is, száradás után, olyan mintha nem mostam volna hajat, zsíros lesz. De használat után, nagyon jó puha marad a haj, könnyű kifésülni és jó a tapintása. A hajam jobban bírja a szárítást, sütést és az egyéb tortúrákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

JoyBlond

2012. október 5.

Nálam alaptermék az olajos hajápoló, mivel göndör, szőkített hajam van. Sokáig az Alfaparf-ost használtam (kisebb kitérőkkel, de azok meg sem közelítették), aztán gondoltam kipróbálom ezt, mert kezdtem unni az illatát. Az illata gyöngyvirág (nagyon finom), és ennyi, amennyit tud, mivel elhasználtam egy flakont és időközben jól kiszáradt a hajam. Most visszatértem az alfaparf-ra...Röviden: igénybe vett hajra kevés, nekem nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Lovely21

2012. szeptember 4.

Amit ígér, azt maximálisan be is tartja, imádta a hajam. :) Elég nagy kiszerelés, és tényleg csak pár csepp kell belőle.. Egyedül a borsos ára miatt nem valószínű, hogy újraveszem, mert szerintem nagyon hasonló a minősége a Gliss kur, Syoss, Elseve hajolajoknak is és azok azért nem ennyire bődületesen drágák. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil