Schwarzkopf

Ár:   4950 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2011. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Vékonyszálú hajra értékes marula olajjal azonnali ragyogó fényt és lágy tapintást kölcsönöz a hajnak, anélkül, hogy elnehezítené. Az innovatív párolgó formula egyesíti a botanikus olajok jótékony hatását, de nem nehezíti el a hajat. Ultra vékony réteget képez, majd beszívódik a hajba, minek következtében ragyogóvá és rugalmassá válik.

Ár: 4900 Ft , Eladó: Niki1491
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Debbie

2012. június 28.

Ez bizony csalódás volt nekem... :( Szerintem nem éri meg az árát. Semmivel sem nyújt többet mint egy drogériás ápoló olaj, pl. Gliss Kur. Sőt... Persze könnyebb kifésülést biztosít, ápolja a hajat. A kellemes illata szinte azonnal elillan. Nekem nem gyorsította meg a hajam száradását.
Biztos hogy nem veszem újra, inkább visszatérek a Revlon Orofluido olajához, ami bár igaz hogy drágább, de minden szempontból sokkal jobban bevált - és egy üveg abból több mint egy évig elég volt, pedig hátközépig érő hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 28.

Izubabyke

2012. május 26.

A fodrászomtól vettem ezt az ápolót, és nagyon elégedett vagyok. Nedves hajon és száraz hajon egyaránt alkalmazható, és isteni puha lesz a hajam. Az illata elfogadható, hamar elillan, bár ez engem egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

benysoterz

2012. január 9.

Nagyon kevés kell belőle, gyönyörű lesz a hajvég, gyorsabban szárad a haj, elpárolog a kézről, finom illata van. Én a Nagymező utcában vettem a fodrászkellékesben, ott 4500 körül volt (pl Óbudán múltkor kérdeztem, 5700..). Nem szükséges a balzsam sem, ha ebből teszek rá.. Isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 9.

camillea

2011. december 29.

Nekem is bevált. Ahol lakom, nagyon kemény a víz és a balzsamok sem segítettek abban, hogy ne legyen fénytelen, szürke a hajam. Aztán a fodrász ajánlotta nekem is, hogy próbáljam ki: 3-4 csepp bőven elég a rövidebb hajamra. Nem kell tartani attól, hogy zsírosít, a hajtövekre nem kell tenni - a végeredmény nagyon jó, szépíti a hajamat és az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.

Esszé

2011. december 28.

A fodrászom ajánlotta. Nagyon finom, puha lesz tőle a hajam. Nedvesen masszírozom a hajba és utána könnyen kifésülhető lesz, ráadásul hamarabb meg is szárad. Hajszárítás után is még pár cseppet belemasszírozok a hajvégekbe. Nagyon kevés kell belőle, de hajtövekre ne menjen, mert zsírosodik tőle. Kellemes az illata és mivel beszívódik ez az illat sokáig meg is marad. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 28.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil