Schwarzkopf Professional Blondme Instant Blush Strawberry Pasztell Hajszínező Spray

Schwarzkopf

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2019. december 2.

Kategória:   Hajfestékek

Pasztell hajszínező spray Strawberry (Eper) színárnyalatban. Kényelmes, elköteleződés nélküli hajban maradó vagy kiöblíthető árnyaló spray. Lágy, áttetsző pasztell fénnyel. Direkt hajszínező spray, akár 3 hajmosásig tartó színeredmény.

njusziful

2020. június 12.

A rózsaszín egy mosás után tényleg kijön, kicsit sötétebb szőkén nem látszik annyira, sokat kell fújni, a zöld azonban két mosás után is látszik eléggé és kevésbé szőke hajon is mutat, középbarnáig lehet simán használni. A kéket még nem használtam, de az is van, majd írok róla, ha használtam. Vizes hajra nem javaslom, mert akkor csöpög mindenfele, mivel híg nagyon, a bőrre is jut belőle, inkább száraz hajra ajánlom. Úgy szerintem jobban használható. Kesztyű mindenképp javasolt, mert a körmöt is befogja.
Update: a zöld a harmadik mosásnál is látszik, igaz már nem olyan erős. Aki csak egy alkalomra akarja befesteni a haját és utána kimosni a színt, akkor nem biztos, hogy menni fog. Számítson arra, hogy halványzöld marad 3 hajmosás után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 12.

ZsofiaLoren

2020. május 5.

Egy festéssel tényleg szép pasztell rózsaszínt kapunk, amit én most nagyon imádok. De mindenekelőtt leszögezném, hogy nekem nem tetszik, hogy ennyire folyós, vizes állagú, mert sok lecsöpög a hajról miközben befújom. Csak kádban vagy zuhanyzóban javaslom használni, különben körülöttünk minden pink lesz. Én vizes hajra használtam, de láttam pár videót, ahol száraz hajra használták, lehet akkor jobban beszívja és kevésbé csöpög. Az illata nagyon kellemes, sokáig megmarad. Maga a színező nagyon erős rózsaszínű. Kapunk hozzá kesztyűt is, mert szinte azonnal befogja a kezet, de ez pár erősebb kézmosással simán lejön. Én 2x fújtam át a hajam és így kaptam egy nagyon lágy pink árnyalatot a festett szőke hajamra. Aki erősebb színre vágyik, az készüljön fel, hogy tényleg nagyon sokat kell fújni egyszerre vagy 3-4x át kell fújni a hajat. De az árhoz képest elég nagy a flakon, sok használatra lesz elég. Ezt leszámítva én abszolút elégedett vagyok az eredménnyel. A hajat egy kissé szárítja, így én egy olajos hajvégáplót használtam szárítás után, de nem olyan vészes, mint mondjuk egy hamvasítás után. Nálam egy hajmosást bírt, nem maradt még egy kis pinkes árnyalat sem mosás után. A csöpögés miatt 4 csillag, de lehet ez másnál nem lesz ekkora probléma, nekem ez az egy negatívum volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

blondiebunny

2020. január 3.

Jóóóó! :)) Összességében 1 mosást bír ki, nagyon-nagyon-nagyon max kettőt, de ez nem is baj, mert ha esetleg túl vad lett, vagy megbántuk, pillanatok alatt meg is lehet tőle szabadulni. Ha meg rendszeresíteni akarnánk, minden mosás-szárítás után befújni nem sok idő:) Gyönyörű málnafagyi-rózsaszín egyébként, attól függően lehet játszani az árnyalattal (pasztellrózsaszín-erős pink), hogy mekkora mennyiségben fújjuk. Nem bántja a hajat. Ár-érték arányban picikét drága, bár sokáig is elég. Az illata meg egyenesen lenyűgöző.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Niacinamide

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.