Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2014. június 5.

Kategória:   Hajfestékek

Az exkluzív tartós hajfesték a Schwarzkopf Professional IGORA Royal egy professzionális festék hajra, amelyet a Schwarzkopf Professional szakértő csapata fejlesztett ki. A termékcsalád a természetes és divatos színek széles választékát kínálja. A termékek ápoló összetevőket is tartalmaznak, ennek köszönhetően a haj megőrzi természetes fényét és szépségét.

Ha intenzív színeket és maximális hatás szeretne, akkor az IGORA Royal hajfestékek a megfelelő választás az Ön számára, segítségükkel kiváló takarás érhető el. A hajfestéket az Igora Royal Colorist´s Color & Care Developer színelőhívóval ajánlatos használni.

Aktív hatóanyagok: Moringa Oleifera fa kivonat, amely óvja a hajat és erősíti már a festés közben, helyreállítja a haj belső szerkezetét. Az egyedülálló Color Crystal Complex formula a Schwarzkopf Professional laboratóriumaiban lett kifejlesztve, amely neghatározza a szín típusát (barna, réz vagy violett) és más tulajdonságokat, mint például a fedőképességet, a fényt és a tartósságot. A színelőhívó STAC ápoló összetevőt tartalmaz, amely megkönnyíti a fésülést és kiemeli a haj fényét.

Viky21

2019. augusztus 15.

Nekem kB 6.00as az saját hajszínem vagy talán picit világosabb. Ezt festettem be 1-1 színnel. Ami nagyon szép lett. Sajnos elég gyorsan zsirosodo hajam van és elég hamar kopik. Ezért 4 * de lehet az én hibám a sok mosastol, viszont nem bánom mert elég nagy volt a kontraszt mikor a vad élénk fekete volt a hajam annyira nem tetszett. Nem hinném hogy újra festem feketére az egesz hajam hanem inkább csak az alját és csíkokat, előtte 5.00at használtam anya hajfestesere őszhajszalak miatt és az is majdnem fekete lett és nagyon jól befogta. Neki nem kopik úgy mint nekem de nem is mossa olyan sűrűn szóval lényegében mint festék jó csak vigyázni kell rá és embere válogatja kinek hogy jön be a termék. De nem bántam meg a festést mert kicsit kopva még jobban is tetszik. HATTALMAS POZITÍVUM HOGY NEM CSÍPETT SEMMI IRRITÁLÓ REAKCIÓT NEM VÁLTOTT KI!! EDDIG MINDEN FESTÉK CSÍPETT. Nem is hulik tőle a hajam jobban a szokottnál szóval nagyon kímélő, viszont elég büdos festesnel,ám utána életét visz a hajba a száraz hajvegeimbe is visszahozta az életet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Szofijaa

2019. június 1.

Anno egy idióta szőkítési kísérlet után ez maradt csak meg a hajamon és fedte el a narancssárgás pirosas borzadályt (azt hiszem a 6.32 árnyalat, de adtam még hozzá E-1 extraktumot) .
Nagyon széles palettája van, színkorrigálásra kifejezetten ezt ajánlanám (-1,-2,-3 végződések, E-1).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

sistermisery

2019. március 25.

legeslegjobb hajfesték, csodaszép élénk színek, puha és fényes tőle a hajam. Olajos előhívójával használom, 6-77 színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

UnicornsOfLove

2017. szeptember 15.

Jó festék, jó-jó, de mégsem olyannyira, mint amennyire mondják. Nem tudom, lehet hogy csak az én elvárásaim lettek túl magasak a hype miatt, de némi ellenérzésem van azért. Én 6.1-es, hamvas sötétszőke árnyalatban vettem, sajnos kettő kell a hajamra a szép fedés és a kényelmes kenhetőség érdekében. Tudjátok biztos ti is, hogy milyen rossz úgy hajat festeni, hogy közben mindig spórolsz, és aggódsz, hogy elég lesz-e. (Aztán a végén meg megmarad egy csomó és már alig tudod hova kenni :D De lehet, csak én vagyok ilyen.) Egyébként hátközépig érő hajam van, tehát érthető is persze, csak így már 6000 Ft kb. az oxijával együtt. Havi hatezer pedig festékre...ajajj.
A formula nagyon jó, krémes, de a szín hagy egy kis kívánnivalót maga után. Hamvas lett végülis, és szép is, de jobbat vártam. Van azért egy kicsi vöröses fénye, de mivel már előtte is volt valamilyen, lehet hogy nem is várhatom el, hogy olyan hamvas színt kapjak, mint az eredeti hajszínem. Egy hónap után pedig már tényleg kivörösödik, rezes lesz. Ja és arra számítani kell, hogy ha pl valóban sötétszőke hajat akar az ember, akkor -mint minden hajfestéknél- min. két árnyalattal világosabbat kell venni, mint a kívánt árnyalat. De ez az is lehet, hogy 3-mal, persze attól függ, milyen alapra kenik. Nehéz dolog ez a hajfestés. Ugyanis az én hajam ezesetben, egy 7-es 8-as színmélységről indulva kb. 5-ös lett, tehát egy jó középbarna. Szerintem sokan még sötétbarnának is mondanák, de ez volt a cél. Mosások alkalmával persze tompul, nem lesz ilyen sötét, de ha tényleg sötétszőkét akar valaki, aki nem túl jártas ebben, hát.. az biztos, hogy meglepődik ha lemossa.
Mindenesetre adok egy négyest neki, mert egy festék se volt még ennyire jó sem mint ez, csak ez elég drága és lehetne jobb is azért. De lehet hogy ez a max a világon, ki tudja :D Mindenesetre, amíg nem találok jobbat, ez marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

aiisha

2017. szeptember 1.

Tömören: fakul, de a fény megmarad. Szeretem. Hajfestés után nagyon puha és selymes a hajam, ilyet más festékkel nem nagyon tapasztaltam még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

bingus86

2017. június 14.

Nem rossz hajfesték,de többet vártam volna tőle. 6.12-es árnyalattal festettem, ami a színskálán egy nagyon szép, hamvas, különleges árnyalat, nagyon tetszett. A valóságban egy sima 6.0-nak felel meg, amit bármilyen más festékkel/színezővel el lehet érni. Egy hónap után pedig kifejezetten vörösessé vált. Kicsit szárít is. Az illata és az állaga nagyon jó, nem pontozom le, de nekem nem lett szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

dzsanki

2017. április 30.

Én most festettem be a 9-7 színnel, és hát valami gyönyörű lett. Szép világosréz színű, 9%-os oxival használtam. Kíváncsi leszek rá, hogy mennyire tartós, de mondjuk én 20 éve festem a hajam, használtam már sokféle drogériás és fodrászfestéket is, de a vörös kopik, nem várom azt, hogy négy hét után is ugyanolyan lesz a hajam. Mondjuk én kifejezetten szeretem a két hetes meg a négy hetes színét is. :)
Ami viszont fontos, hátha idetéved valaki, akinek hasznos lesz: az eladó meg akart győzni arról, hogy ki kell szívatnom a hajam, ha 9-es színmélységet (ez már inkább magasság haha) akarok, mert két árnyalatot nem tudok világosítani, és nekem hetes mélységű van szerinte. Néztem bután, mivel középbarna az eredeti hajszínem, de rézvörös vagyok egy évtizede, és volt már kifezetten szőkésvörös hajam is úgy, hogy az életben fodrász nem festette, és én sem szívattam még le, úgyhogy tudom, hogy nemhogy két árnyalatot, de 3-4-et is lehet világosítani előzetes szőkítés nélkül. Mondtam is ezt a tapasztalatomat neki, de nem tágított attól, hogy márpedig ilyen nincs, és hogy a fodrászok is hogy utálják az ilyet, mert a töve is más lesz, mint a többi, blabla. Ha még nem lenne tapasztalatom, vagy ha bizonytalan lennék magamban, akkor nem vettem volna meg ezt a festéket, mert annyira meggyőző volt az eladó, de így mosolyogtam, megvettem, és lőn, két árnyalattal világosabb a hajam. Ami nyárra már 3 lesz. És még csak a tövének sincs más színe, mint a hajam többi részének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Vicamici

2016. december 27.

Már évek óta ezt használom és nagyon elégedett vagyok vele. Tökéletes takarás, és ápoló hatás. Vigyáz a fejbőrömre és a hajamra is. Sokszor allergiás vagyok a festékekre, és erre például nem. Szeretettel ajánlom mindenkinek, szerintem szép színei vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 27.

juditkaa70

2016. október 22.

Csak jókat a tudok írni a hajfestékkel a kapcsolatosan. Eddigi tapasztalatom,hogy nem veszti el könnyen a színtartósságát,a fejbőröm sem sebesedik ki,mint a Loreál Professzionál hajfestéknél tapasztaltam. Alfaparf Equip Ment Soothing infusion ampullát teszek a hajfestékbe,így nagyon fejbőr kímélő. Nagyon jó együtt használva. Nagyon elégedett vagyok. Ajánlom nektek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 22.

Feketebarbi

2016. június 4.

Középbarna hajszínt érek el a 7-0 (middle blonde) festékkel+3% os oxijával. Mindig az volt a bajom, hogy a barna színū boltifestèkek majdnem feketère fogtak, hasonló gondok esetén ajánlom ez megoldás lesz! Csak azért festem a hajam, hogy a 10 szál ōszhajszálamat elfedje, de a középbarna termëszetes hajszínemmel elégedett vagyok. Így tudok lenövés mentes, ōszmentes természetes hajkoronát hordani 30 évesen. A hosszú hajamra elég egy tubus, nem olyan mint a drogériás kencék (tudjátok,sokat kell kenni mert beszívja a haj, de a színét meg ledobja), na ez nem olyan :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak