Schwarzkopf

Ár:   3550 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2012. április 17.

Kategória:   Hajformázók

Selymes fényt adó hajpermet, mely azonnali fényt és könnyed ápolást nyújt, emellett kisimít és nem nehezíti el a hajat.

Permetezze a hajra kb. 30 cm távolságból. Rövid ideig tartó permetezéssel használja.

Kiszerelés: 300 ml

wenera

2015. november 22.

Puha és fényes lesz tőle a hajam. Az illata is csodás, csak kicsit tényleg zsírosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Cilike

2015. április 10.

A világ legjobb finish terméke.
Igen, el lehet érni olyan csillogást, mint amiket a reklámokban láthatunk. Ezzel a termékkel.
Az illata csodás, és a hajam tündökölve ragyog tőle.
Nem mellesleg vizes hajra fújva "nem kell kimosni balzsamként" is tökéletesen funkcionál.
Ha nem akarjuk, hogy bezsírosítsa a hajunkat, kb 20cm-es távolságról kell vele befújni.
A lehető legnagyobb ötcsillagot érdemli!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.

A világ legjobb finish terméke.
Az illata csodás, és a hajam tündökölve ragyog tőle.
A lehető legnagyobb ötcsillagot érdemli!!! :)

Nina93

2013. augusztus 13.

Finom az illata, és jó lenne, ha nem zsírosítana... nem azt mondom, hogy vészes, el fogom használni, de legközelebb mással próbálkozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

agneza

2013. május 6.

Jó az illata, szép fényt ad, szerintem kicsit zsírosít. Nem érzem "muszáj" terméknek. Megvettem, elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

szuperninaa

2013. január 26.

Az egyik, ha nem a legeslegjobb hajfénypermet, amit ember eddig a haján hordott! :-) Hajmosástól hajmosásig tartó illat, igazi ápoltság érzet. 6 évvel ezelőtti szerelem, a hajlakkjával együtt mi hárman... hmmm... nyammm.. hammm *°-°*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 26.

jucika81

2012. április 17.

Maximálisan egyetértek az előttem szólóval, soha ilyen jó hajfény permetem még nem volt. A hajam tényleg olyan lett mint a reklámokban.Nem nehezíti el a hajat, jó az illata. A többi hajfény ehhez képest kispályás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

ur.isten.ne.mar

2012. április 6.

Hát ez valami hihetetlen! Ilyen fénye még sosem volt a hajamnak :) Eddig a Lee Stafford Spray Shine-t használtam, és azt hittem, hogy az a csúcs, de ehhez képest a kanyarban sincs!
300 ml-t kapunk kb. 3000 Ft-ért (úgyhogy egy árfekvésben van a rózsaszín flakonnal), viszont ennek sokkal kellemesebb, nőiesebb és visszafogottabb az illata. Úgy érzem, tényleg ápolja valamennyire a hajamat (bár ez valószínűleg csak olyan szilikonos kamuápolás, de azért nehéz lesz lemondani róla), és tényleg nem nehezíti el (igaz, az én hajamat nagy kihívás elnehezíteni, szóval ezzel kapcsolatban azért még érdekes lesz egy vékonyszálú hajú felhasználó véleménye is).
A fénye tényleg káprázatos, szinte egy samponreklám modelljének érzem magam. Hacsak nem történik valami hattttttalmas, egész Univerzumot érintő változás, tuti újra veszem.
Csak azért nem kap 6 csillagot, mert annyi nincs :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Csak azért nem kap 6 csillagot, mert annyi nincs :D

Emolliensek: Dimethicone