Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték 6.0 Pörkölt Kakaó
Ár: 1200 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: új, Helyszín: Győr/Keszthely, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás
Riccah

2019. március 24.

Szerettem a vörösét, nagyon szép színe volt a hajamnak. :-)
A gél állagtól viszont kifutottam a világból, nem egy könnyen kezelhető formula, azóta az asztalom itt-ott kicsit vörös foltos maradt - cest la vie. :D
Az illata kissé erős volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Szerettem a vörösét, nagyon szép színe volt a hajamnak. :-)
Az illata kissé erős volt.

Nikkolcy

2019. március 4.

Málnavöröset vettem. Első próbálkozásom volt vörös terén. Imádom. A színe teljesen olyan lett, mint a képen. Nem szárított jobban, mint a többi festék, a szaga elviselhető volt (a palette intensive color cremetől fuldokoltam), viszont az állaga miatt levonok egy csillagot. Összevissza folyt, összekente a mosdótól elkezdve, a fürdőkádig mindent, és persze engem sem kímélt. Összevetve maradok ennél a festéknél, mert mivel a színe nagyon tetszik, nem merek mással próbálkozni, nehogy narancssárga legyek :D
Ja és váll alá érő hajamra bőven elég volt 1 doboz, még maradt is belőle. A paletteből kettő kell. Így az ára sem vészes mert mindegy, hogy ebből veszek 1 dobozzal vagy abból kettővel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

sandyh

2019. március 1.

Én a 8.4es árnyalatot használtam a hajamra. Előtte nagyon világos szőke voltam, így bár nem olyan lett mint a képen, de hasonló nagyon. Hamvasítót raktam rá utánna és így tökéletes színű lett. A gél álag nekem bejött, nem csöpögött. Negatívum, hogy nagyon szárít, balzsamozás után jó lett, majd hajpakolás után is. Viszont reggelre a hajvégek megint szárazak lettek, viszont használok hajolajat és ki nem mosandó balzsamot is így ezek rendbehozzák.

Update : most a 10.21es babaszőke árnyalatot használtam nekem ugyan olyan lett mint a képen. Nem tudom úgy látszik az én hajam csak ilyen fura akkor. Még mindig nem csöpögött bár utána száraz volt nem annyira mint a 8.4es után. De a hajbalzsam és a hajpakolás iszonyú puhává tették.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 1.

viewxy

2019. február 27.

Egyik legrosszabb hajfesték amit használtam! Jujj, nagyon nem... Már a szaga is borzalmasan erős. Amit ígértek és amivel reklámozzák annak az ellentétét hozza.

puha, fényes, hidratált?
nem, olyan száraz és roncsolt lett a hajam, mint még egyik festéktől se, matt volt és kócos, nem fényes meg puha
nem csöpög?
dehogynem, teljesen híg volt, a hagyományos "krémes" állagú hajfestékek jobban fentmaradnak, ez kb lecsúszott, csepegett a hajamról

Nem ajánlom senkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

puha, fényes, hidratált?
nem csöpög?

Nem ajánlom senkinek

03aniko12

2019. február 24.

Ez valami borzalom....
-Égeti a fejbőröm
-Rettenetesen maszatol,csöpög
-Folyt végig az arcomon amit még festékeltávolító kendővel sem tudtam azonnal leszedni szóval ki tudja meddig foltos arccal járok

Kínszenvedés volt felkenni. Mindig is fekete volt a hajam. Hosszú évek óta festem többnyire magamnak.
Kerestem valamit amit még nem próbáltam,mert nagyon őszek a hajtöveim. Maradt meg bőven benne,de mar annyira csöpögött hogy nem kentem tovább. Remélem nem fog nagyon elütni az előző feketemtől.
Ennél a 300ft-os no name festek is jobb lenne szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Ez valami borzalom....
-Égeti a fejbőröm
-Rettenetesen maszatol,csöpög

Ennél a 300ft-os no name festek is jobb lenne szerintem.

Htundi

Korcsoport: < 18
2019. február 17.

Mi a faszért kell eladni egy terméket 8.4 világossággal, mikor az kb 6-osnak felel meg? Borzalmas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 17.

Melszi

2019. január 7.

Sötétbarna és enyhe barna színt kevertem össze, a hajam fekete lett! Iszonyatosan ammónia szaga van. A hajamat szárította. Nálam nagyon csöpögött. Többet nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Kacija

2018. december 14.

10.21 babaszoke arnyalatot hasznalom. Garnier 111 hamvasszoket valtottam ki ezzel. Vegre egy festek, amelyiktol gyonyoru, vilagos hamvasszoke a hajam, meg egyik hasonlo szinarnyalat sem volt olyan szep, mint ez! Egyforman befogta a hajam, es nem kopik ki, nem sargul be, nem valtozik meg a szin! Nekem kicsit csipi a fejborom, de nem elviselhetetlen. Szerencsere nincs eros szaga. A zseles allag nagyon jo, szepen, csepeges mentesen fel tudtam kenni. A hozza adott balzsam semmit nem er, pedig nagyon kellene, mert erosen kiszaritja a hajat,de Gliss Kur samponnal mosom a hajam, attol szep selymes, fenyes, igy a balzsam kerdes megoldott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

Zoi

2018. december 3.

Cuki, hogy azzal reklámozzák táplálja, hidratálja a hajat. Kétszer festettem be vele (édes karamell 7.57), de nagyon szárít. Első alkalommal a hozzá kapott balzsamot használtam, ropogósra szárította a hajam. Másodjára a sajátomat és nem volt olyan vészes a helyzet. A szín sötétebb lett, mint ami a dobozon van, viszont nagyon szép és elég tartós is, festeni valóban könnyű volt vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Bethany92

2018. november 14.

Kicsit aggódva kezdtem hozzá a festéshez a vélemények miatt, de nagyon kellemesen csalódtam. Két doboz babaszőkét vettem a hosszú szőkített hajamra. Nem csípett, tette a dolgát, és gyönyörű, egységes hamvasszőke színe lett, emellett nem lett szárazabb, bár a kis tasakos balzsam mellett a saját hajpakolásom is rákentem. A tartóssága nyilván ezután derül ki, de eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1