Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték 6.0 Pörkölt Kakaó
Ár: 1200 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: új, Helyszín: Győr/Keszthely, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás
Evee88

2018. augusztus 23.

10.0
Ne!
Alig csinál valamit a hajjal, pedig még mart is! jól kiszáritotta a hajamat. Az egyik legrosszabb hajfesték amivel 15 év alatt találkoztam! Büdös, fura állagú..
Soha többé

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

10.0
Ne!
Soha többé

Brunhild

2018. augusztus 21.

Csak azért regisztráltam, hogy ezt véleményezhessem (egyébként eztán mást is fogok, de eddig - hosszú évek óta - cdak olvasó voltam). 15éve festem itthon a hajam, számtalan terméket kipróbmltam már, és az átlag színeket is (szőke, vörös, fekete, és ezek mindenféle kombinációi, kék és lila is volt a hajam), de ennyire rossz festékkel még nem volt dolgom.
Írd és mondd 0 árnyalatot változtatott a hajszínemen. 10cm-es lenövésem volt, a tüzesvöröstől épp így szabadultam. Eredetileg középbarna vagyok. Sem az eredeti színemet nem fogta be, se nem kezdett semmit a festettel sem. De "legalább" szárazabb lett a hajam. Pffffff

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Rebecca88

2018. augusztus 8.

Nemrég kipróbáltam a rózsaszín brownie fantázia nevű terméket. Nagyon rég óta festem a hajam általában ammónia mentes termékekkel, de ugyebár ez a termék bár nem ammóniamentes, de extra hidratálást ígér. Az, hogy nem olyan árnyalatú lett a hajam, az csak a kisebbik baj (sokkal sötétebb lett, még a megszokott minimálisan más árnyalatnál is sokkal, sokkal sötétebb). Az, hogy nagyon sötétt lett a hajam még nem zavart volna, bár nem ez volt az általam vágyott szín, de sebaj, kell néha egy kis újítás. De! Az addig puha hajamból rémálom lett, nagyon kiszáradt, és nagyon elkezdett hullani. Mivel eddig nem nem tapasztaltam ilyet, ez eléggé meglepett! Szerintem ez a termék szörnyű, senkinek sem ajánlom. Bár mindenkinek más a haja, én alig vártam, hogy újra festhessem, persze nem Schwarzkopf termékkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Hollowsora5

2018. augusztus 6.

A csoki barnáját próbáltam ki, tetszett az állaga, szórakoztató volt felkenni. :D
Viszont iszonyatosan töredezett a hajam jó sokáig (+2-3hónap), de szerintem ebben az is közrejátszott, hogy egy évig extrém hajszínekkel kentem be a fejemet (pink/türkíz/lila) , és ez szőkítést igényelt. De a töredezettség főleg akkor jelentkezett, miután befestettem barnára a hajamat a pure color termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Pocokkiralylany

2018. július 28.

Borzasztó! Igazszőke árnyalatot vettem a lenövésem eltüntetésére (az alja világosabb, kb 9-es) 20 percig volt fenn és teljesen barna lett tőle! Köze nincs a dobozon lévő színéhez, sőt akkora eltérés van, hogy ezért már büntetés járna! Maradok az oila-nál, ez végtelen csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

ppetra000000

2018. július 27.

Én az ásványszőke (8.4) árnyalatot választottam. A hajam szőkítéseken esett át, ami eléggé megviselte.A festék alapvetően jó,csak az illata kicsit kellemetlen.Az eredeti hajam a 7-es színmélységnek felel meg viszont a szőkített rész 8-9 színmélység között mozog. A hajam a festés után sötétebb lett 7-es színmélységnek felelt. Viszont nekem ez nem volt probléma mert pár mosás után szépen fakul. Nem tette tönkre a hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

glau17

2018. július 9.

Egyrészt sötétebb lett a hajam, mint ahogy a doboz ígérte (bár ez más festékkel is előfordult már.) Másrészt csöpög, nincs gél állaga, olyan mint a többi festék.
Amiért jár a plusz pont, az az hogy használat után hetekig a hajam fényesebb egészségesebb kinézetű volt.
A vállig érő hajamra elég volt egy tubus, az ára is átlagosnak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

A vállig érő hajamra elég volt egy tubus, az ára is átlagosnak mondható.

Rkriszti2

2018. július 3.

Ásványszőke árnyalatot vettem meg. Szerettem volna, ha a sárgás, naptól kiszívott hajam egy kicsit természetesebb színt kapjon. Elsőre kicsit ijesztő volt a kikevert vörös festék, de semmi ilyesmi arnyalatot nem kapott a hajam. A gélállag pipa, jól felvihető, nem csöpög, viszont kicsit kevésnek éreztem a mennyiséget (pedig vékonyszálú, vállig érő hajam van).
A színe szép lett, gyakorlatilag olyan lett, mint a képen és fényes, egészségesnek látszik. Alapvetően elégedett vagyok, de ezen az áron és úgy, hogy úgy kellett figyelnem rá, hogy jusson mindenhova festék a fejemen, mást vennék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 3.

GoldTree

2018. június 29.

Az ősz hajszálakat nem fogta be. A szaga szúrós, maró, még nyitott ablaknál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Az ősz hajszálakat nem fogta be. A szaga szúrós, maró, még nyitott ablaknál is.

Rita0126

2018. június 19.

A rózsaszín brownie árnyalatot választottam. Az eredménnyel elégedett vagyok, a festék nem büdös nem irritál. 2 hónap alatt sem kopott nagyon. Egy csillagot azért levonok, mert szerintem elég magas az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1