Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték 6.0 Pörkölt Kakaó
Ár: 1200 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: új, Helyszín: Győr/Keszthely, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás
Eszterga

2018. június 16.

Évtizedek óta itthon festem a hajam rezes árnyalatú vörösre. Sok mindent kipróbáltam már, olcsóbb kis dobozos, drágább luxy termékeket is, tudom hogy kell használni jól egy festéket és mitől marad sokáig szép a hajam (amennyire egy vörös bír sokáig szép lenni), de ilyen vacak eredményt még sosem értem el. A 7.7-es élénk fahéj elnevezése, a kép, a reklám, meg az egész körítés csábított el az aktuális kedvenc Oliától, hát nagy hiba volt. Már a friss eredmény sem hozta az elvárt árnyalatot, inkább 6-os sötétségű volt, mint 7-es és nagyon kevéssé rezes, sokkal inkább barnába hajló. (Pedig előtte világos rezes volt a hajam, a lenövésem meg világosbarna.) Alig több, mint 2 hét után a hajam fakó és halványan vöröses barna. Nem csípett, a kezelése sem volt semmi extra és nem is szárította ki, de színben rosszabb mint a kis dobozos olcsó festékek. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

lf95

2018. június 9.

5.0 enyhe barna arnyalttal festettem a hajam, valóban szárít sajnos nem hidratál úgy ahogyan azt ígéri. Állaga illata szerintem nagyon jó kicsit ilyesztő volt hogy vöröses a festék ki keverve de szerencsére nem kaptam vörös áranyalatot a hajamba. A bőrömről tényleg nagyon nehezen jön le , remelem a következő mosásnàl már le kopik a felkenés körvonala..... egyedül a kapott színnel vagyok elégedett, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

ors5616

2018. május 29.

Imádom az állagát, a szagát, abszolút kellemes használni. A végén - több árnyalat kipróbálása után elmondható - pont olyan színt kapok mint a dobozon látható. A bőrömről hamar, 1-2 mosás után lekopik. Színét, fényét hetekig megtartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

greta9711

2018. május 27.

Nekem tetszett az állaga és a végeredmény is. De csak 4 csillag mert napokig nem jött le a bőrömről a festék ahol olyan lettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Viwi0524

2018. május 18.

Nagy csalódás ez a hajfesték... az áfonya fekete árnyalatot vettem meg, szép volt a színe kb 1 hétig... 😲😲 utana mar latszott h alatta valojaban milyen szinu is a hajam ...nem fedett normalisan pedig kivartam a hatóidőt is...a gél állaga tetszett, az illata is jó volt, viszont a bőrömről semmivel nem jön le... visszatérek a régi jól bevált hajfestékemhez 🙄🙄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Azura

2018. május 17.

A 7.57 Édes karamell színt vettem meg a múlt héten és kentem fel a hétvégén. Tetszett a gél állag, még ilyen festékem nem volt, könnyebb volt felvinni, mert nem csöpögött mindenfelé. Mivel sötétbarnás hajam van, gondoltam hogy nem lesz olyan színe mint a dobozon, viszont így is szép eredménye lett: ugyan barna maradt, de emellett vörösen is fénylik. Egyáltalán nem szárította a hajam se a festék, se a hozzá adott balzsam, pedig iszonyat száraz, vékony szálú hajam van. Nekem úgy tűnt, inkább hidratálta is egy kicsit, sőt önmagához képest egész jól áll már negyedik napja. Egyelőre nálam 5*, szerintem újra veszem, aztán majd meglátjuk hosszú távon hogy teljesít.

UPDATE: 4.6 Étcsokoládéval festettem be most és IMÁDOM. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

UPDATE: 4.6 Étcsokoládéval festettem be most és IMÁDOM. :)

citronella

2018. május 16.

Sajnos én is bedőltem a szép csomagolásnak,pedig megfogadtam,hogy maradok a bevált márkáknál és nem kísérletezem. Nos,ami pozitívum,hogy a felvitele valóban nagyon könnyű a géles állag miatt,ez az ötlet nagyon tetszik. A babaszőke árnyalatot használtam. A festés után gyönyörű egységes színe volt a hajamnak,nem törte,nem szárította ki,meg is lepődtem a rossz véleményeken. Viszont már az első hajmosás után elkezdett romlani,mintha lekopott volna a festék a hajtöveimről és semmit nem csináltam volna vele. Kb havonta szoktam a hajamat festeni,de ez már 2 hét után vállalhatatlanul ronda volt. Irreálisan drága,gyenge minőségű festék. Annak örülök,hogy legalább a hajamat nem roncsolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Lili99

2018. május 1.

Én ma festettem be a hajam a baba szőke színnel az alját hogy ombre hatású legyen a hajam.. Eddig a syoss hamvas szőke hajfesték használtam erre a célra de most nekem ez jobban bejött... Nekem szép hamvas hatást adott és nem lett szürke a hajam vége ami a syossnal pár napig viszont tapasztaltam.. Én megvagyok vele elégedve
Csak azért adok neki 4 csillagot mert a balzsam lehetne szerintem kicsivel jobb is.

Egy hónap után sajnos azt kell mondanom hogy nem vált be maradok a syossnal... Ugyanis nekem hamar kikopott a szín.... Pár napig szép volt de aztán nem volt már meg az a hatás... Szóval marad a syoss ami viszont nekem nagyon sokáig tartja az adott színt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

eyya

2018. április 28.

Volt rá 50%-os kuponom, gondoltam kipróbálom. Alapvetően csak a hajam tövét kell festenem mert viszonylag gyorsan nő ( eredrtileg ilyen seszínű szőke vagy barana) de ami zavar, hogy kezdek ősz tincseket felfefezni... szóval mostani barnás vöröses hajamhoz a paletta alapján a 7.57 karamellt választottam.
Nagyon jó dolgozni vele mert valóban nem folyik vagy csöpög, ez a gél állag nekem bejött, olyan volt mintha eperlekvárt kennék a hajamra :D Feltettem a tövekre majd a hatóidő lejárta előtt tíz perccel a maradékot eloszlattam a teljes hajamon... A végeit mindig kihagyom, vékonyszálú és töredezős. Aki ismeri a saját haja típusát az tudja hogy meddig szabad gyötörni...
Az ápoló balzsam kevés, de én minden festés után feldobok egy pakolást, mert valljuk be akármilyen "ápoló hatású" egy festék, akkor is roncsol valamilyen szinten. Az eredmény olyan lett mint vártam, nekem ennél több nem kell, barna rezes csillogással, tény hogy az ősz tincseim alján világosabb de ez normális elvégre ott nagyon világos hajra kerül a festék.
Összeségében jó, meglátjuk mennyire lesz tartós, lenővésekre ideális! Nem csodaszer, de működik, árban lehetne jobb, de a gél állagnak és a trendi designnak ára van. Akciósan simán újra veszem.
Tény hogyha teljes hajszínt vagy árnyalatot szeretnék váltani arra nem választanám, mondjuk arra semmilyen drogériában használatos "házi barkács" festék nem ajánlatos, ahhoz bizony szakember kell, ezért nem is értem ha valaki amiatt húz le egy terméket mert az nem nem úgy működött mintha egy profi fodrász csinálta volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Schmetterling

2018. április 25.

10.21 babaszőke
Szép színe lett a hajamnak, a gél állag nekem nem jön be. Jobban is szárított mint a krém állagúak. Ezen kívül minden ok a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

10.21 babaszőke

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1