Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték 6.0 Pörkölt Kakaó
Ár: 1200 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: új, Helyszín: Győr/Keszthely, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás
annajeney

2018. április 24.

Vicces, hogy egy olyan termék körül, ahol ekkora a hype, és egy youtube videót nem lehet megnézni anélkül hogy felugrana a reklámja, ilyen gyenge értékelések vannak. Szerencsére nem saját tapasztalat, de ismerősnél én is láttam, mit tud ez az új állagú "csoda". Továbbra is maradnék a régi, jól bevált krémes állagú hajfestéknél. Arról nem is beszélve, hogy ennyiért már elég jó minőséget lehet venni abból is. Bár kinek mi, nálam a 899 Ft-os wellatont semmi nem übereli .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

cirrig

2018. április 21.

Amikor megláttam a reklámot, hogy gél állagú újítás ez a festék, alig vártam hogy kipróbáljam. Igaz, fekete a hajam, annyira nem szembetűnő az eredmény mint egy világosabb színnél, de véleményem az attól van róla.
Hollófekete színben vettem meg. Az igaz, hogy nem büdös, és jól fed, de a hajamat nagyon kiszárította, a bőrömről le se jön a festék, és egyáltalán nem igaz hogy nem csöpög. Többet vártam, nem ájultam el tőle. Annyit tud, mint egy 900-1300 Ft-os festék, semmi extra. Rendes árban nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Szaszy0201

2018. április 16.

Az egyik legrosszabb festék,amivel valaha dolgom volt, senkinek sem ajánlom. Inkább vegyetek meg valami jobb minőséget, ebben az árban a fodrászkellékes hajfesték jobban megéri. Nem is értem mi ez a hype körülötte, meg hogy ilyen árat hogyan adhattak egy legalja minőségű terméknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

Lina14

2018. április 15.

nekem a 7.7 fahej volt meg, ami egy nagyon eroteljes rezvoros
az allaga eperszele szeru, telt szine van, konnyen kenheto, tenyleg nem csopogott
nekem nem hidratalt olyan sokat, mint ahogy igeri, pusz a balzsam amit hozza adnak egy vicc, mintha nem is hasznaltam volna semmit
ezt termeszetesen meg lehet oldani azzal hogy a szokott hajapoloimat bevetem, nem problema
a festek maga nagyon tartos, sokaig tartja ugyanazt a szint, amit fekvitelkor hoz.
nekem kicsit vall ala er a hajam, eleg vekonzszalu, nekem egy doboz egy picit sok is volt
nincs nagyon eros illata, nem ammonias, de nem is agyon parfumozott
szepen egyenletesen fogta be mindenhol mar elsore is
amit meg eszrevettem, hogy viszonylag sok szint enged meg a sokadik mosasnal is, ugyhogy ne feher torolkozovel mossatok ki (mint en, bruhu)
eddig nagyon tetszik, szerintem idovel megint bekerul a rotacioba

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

nekem a 7.7 fahej volt meg, ami egy nagyon eroteljes rezvoros
nincs nagyon eros illata, nem ammonias, de nem is agyon parfumozott
szepen egyenletesen fogta be mindenhol mar elsore is
eddig nagyon tetszik, szerintem idovel megint bekerul a rotacioba

fanni413

2018. április 15.

1.4 áfonya fekete
Tetszik ez a géles állag, nem szívta be úgy a hajam, mint a krémes festékeket, így kevesebb is fogyott, mint általában. Szépen befogta az ősz hajszálakat is.
A hajam állaga jó, a fénye szép lett.
Tartósság miatt még visszajövök, kíváncsi leszek, mennyire lesz tartós.
(A hajam hajlamos ledobni a feketét)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

1.4 áfonya fekete
A hajam állaga jó, a fénye szép lett.
Tartósság miatt még visszajövök, kíváncsi leszek, mennyire lesz tartós.
(A hajam hajlamos ledobni a feketét)

V007

2018. április 14.

6.0 pörkölt kakaó árnyalatot használtam a sötétbarna hajamra.Nem lett fekete,paróka hatású,hanem sötétbarna fényben enyhén vörösesen csillog,befogta az őszhajszálakat is.Az állaga tényleg szuper,nem csöpög.A mellékelt balzsam használata után puha lett a hajam.Az illata gyümölcsös.Máskor is szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Dana1983

2018. április 14.

Anyámnak vettem egy ilyen festéket, de 15 perc után allergiás reakció lépett fel a szemhéján. Sose történt még ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

lorafair22

2018. április 12.

Én a 7.57 Toffee árnyalatot néztem ki, ami a képen vöröses. Hát sokkal sötétebb lett konkrétan barna, semmi vöröses ârnyalatot nem adott. Furcsa az állaga, ilyen zselé szerû. Nekem nagyon erô a szaga, majdnem befulladtam tôle. Nem lett rossz a hajam, de ezt csak a szerencsének köszönhetem,hogy ez a szín is jól áll nekem,de nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

szőkemagas

2018. április 12.

Borzalom... Az Angel Blong árnyalatot vettem meg az amúgy is hűvösebb árnyalatú közép szőke hajamra, mert épp csak egy két árnyalatot akartam világosítani és nem az van, hogy nem pont olyan lett mint a kepen, hanem konkrétan semmi köze nincs hozzá. Mindenki vörösnek latja.. a hajam kiszáradt és teljesen betört.. teljes ellentéte annak, amivel reklámozzák. Soha többet.

Massacre

2018. április 11.

Édes karamell színt vettem meg belőle, hát.. azon kívül hogy viszketni és korpásodni kezdett a hajam tőle, sok mindent nem csinált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1