Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték 6.0 Pörkölt Kakaó
Ár: 1200 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: új, Helyszín: Győr/Keszthely, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás
briell75

2018. április 10.

A babaszőke színt vettem meg én is... mint egy előttem hozzászóló is írta, még, hogy a tövén nem lett világos, megértem... de sajnos a világos szőke hajvégeket is sötét hamvas szőkévé tette... :( egyáltalán nem azt kaptam, amit vártam. A szép világos szőke szín helyett sötétszőke hajszínt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Fontanesia

2018. április 7.

A málna vörös színt próbáltam ki, gyönyörűen befogta a hajamat. A gél állag is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Enchanted05

2018. április 1.

7.60 fagyos gesztenye árnyalatával festettem a hajam. Vörösesbarna hajam sötétbarnára változott, aminek nem örülök, mert a dobozon lévő kép nem ezt ígérte. Az illata egész kellemes, viszont az állaga meglepő, nem tetszett, mert csöpög. Sokkal jobb krémes állaggal dolgozni. Leöblítés után a festéktől borzasztó durva tapintású hajamat a mellékelt hajápoló sem tudta rendbe tenni. A fénnyel és a csillogással nincs probléma, de ennek ellenére nem valószínű, hogy újra fogom venni, számomra csalódás....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 1.

kesha420

2018. március 25.

Édes karamell, hát, hát... Szerintem büdös, a balzsamból tényleg dupla adag kellene hozzá, de annyira nem roncsol, hogy egy kicsit több hajápolóval ne lehetne helyrehozni. Felvinni viszonylag könnyű, de találkoztam már olyan festékkel, amit ennél is könnyebb volt eloszlatni. A legnagyobb baj, hogy szinte be se fogta a hajam, pedig előírásnak megfelelően használtam . A csomagolása 10 pontos, a termék meg gondolom árnyalatonként eltérő minőségű, az édes karamellt vörösesszőke hajra nem ajánlom, mert egy árnyalattal lesz csak másabb. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

casa17

2018. március 24.

A 2* csak az állaga miatt,mert könnyű vele dolgozni, nem csöpög,folyik mindenhova.

Nade...

Olyan sötét lett a hajam mintha sötétbarnát festettem volna a hajamra(8-igazszőke)... közel sincs a képhez...
Valamint az ősz hajszálakat nagy ívben kikerüli...
Ezen kívül hihetetlenül szárít, kb. dupla adag balzsam kell utána,hajvégápoló stb...
Sajna nem minden a szép csomagolás...
Soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Nade...

Valamint az ősz hajszálakat nagy ívben kikerüli...
Sajna nem minden a szép csomagolás...
Soha többet...

Kolett89

2018. március 23.

10.21 Babaszőke színt vettem.
Nagyon nagy csalódás, a képhez köze sincs a hajszínemnek, ez egy dolog, de iszonyatosan szárít és jobban hullik a hajam is tőle :(
Biztos, hogy nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

10.21 Babaszőke színt vettem.
Biztos, hogy nem veszem újra!

natinati1

2018. március 22.

óriási csalódás. homokszőke hajamat szerettem volna befesteni a 10.0 angyalszőke árnyalattal, 45 percig hagytam rajta. korábbi véleményeknél láttam, hogy amíg rajta van a festék, nem látszik a változás, nos, sajnos nálam szárítás után sem, egy fél árnyalatot sem világosított a hajamon :(
szerencsére a hajamat nem roncsolta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

szerencsére a hajamat nem roncsolta

NemethHenrietta

2018. március 21.

Nekem nagyon tetszik. Imádom ezt a gél textúrát. Iyen "öröm" még tényleg soha nem volt a hajfestés. Sok éve festem a hajam, és:
1.nem csöpög!
2. Nem büdös!
3.nem csíp/mar!(mintha hűsítene is)
A felkenés választékról/választékra haladva,nagyon könnyű és kényelmes.
Mintha egy átlátszó sampon lenne a hajadon.
A színe nekem megfelelő. (10.0 árnyalat,avagy "angyalszőke").
Nem túl sárga,de nem is túl fehéres. Nem hú de világos,de nem is sötét szőke. Lehet hogy sokan írták,és igazuk is van,hogy ilyen színeredményért olcsóbb festéket is kap. Oké! De ugyanilyen jó érzés felkenni? Valóban nem roncsol,hanem táplál. Pedig az én hajam elég megstrapált....
Ha meg nem vagytok biztosak a színben,tájékozodjatok internetről a számok jelentéséről,stb. Ez nem a festék hibája.
A kesztyű is jó minőségű,a kb. 7.00-8.00 színmélységű hajam szépen leszívta.
Nincs müszőke fény sem. Szép természetes,és fel is tölti élettel a hajat. Balzsamja "sima" shwarzkopf.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

1.nem csöpög!
2. Nem büdös!
3.nem csíp/mar!(mintha hűsítene is)
A felkenés választékról/választékra haladva,nagyon könnyű és kényelmes.
Mintha egy átlátszó sampon lenne a hajadon.
A színe nekem megfelelő. (10.0 árnyalat,avagy "angyalszőke").
A kesztyű is jó minőségű,a kb. 7.00-8.00 színmélységű hajam szépen leszívta.

DittyCat

2018. március 18.

A hollófekete színt vásároltam (a hajam eredetileg barna, kicsit őszes, már 20 éve feketére van festve). A szín nem lett rossz de a fejbőrömről és a homlokomról, tarkómról rendkívül nehezen eltávolítható a maradék. Lemosni sem lehet teljesen. Hiába a szuper állag, nem fogok ilyet venni többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

4dnuh

2018. március 17.

Pillanatok alatt fel lehet vinni, de meglehetősen idegen számomra ez az állag. :D A babaszőkét vittem fel és azt hittem elsírom magam, mikor láttam, hogy szépen barnul befelé a szőke hajam. Pánikba estem, lemostam 10 perc után és visszajött a szőke! :D Szóval ne ijedjetek meg, hogy barnának látszik felfestve, megszárítva már szőke lesz. Én a sárga szőkét akartam kicsit eltüntetni meg a lenövésemet. Nem rossz az eredmény. Jó a színe, de nem ájultam tőle. Van ettől olcsóbb is hasonló hatással. Plusz pont, hogy nincs borzalmas szúrós szag és nagyon puha lett a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1