Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték 6.0 Pörkölt Kakaó
Ár: 1200 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: új, Helyszín: Győr/Keszthely, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás
Divuska

2018. március 13.

Festetlen középszőke hajamra a “babaszőke” festéket vettem. Az égvilágon semmi nem látszik meg a hajamon. 50 percig míg a hajamon volt megvoltam győzödve róla, hogy én ebből kihagytam a szőkítőt, de semmi más hozzávalót nem találtam a dobozba. Soha többet nem venném meg! 1600 ft-ot kidobtam az ablakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Vadkuku

2018. március 12.

A "golden sky" nevű nem fogta be a hajamat. Pedig sötétszőke hajam van, olyan színű, ami a doboz hátsó oldalán is látható az ajánlásban, azaz, hogy milyen hajra ajánlják ezt a színt és abból nekem a sötétebb szőke lobog a fejemen. Szóval, nem fogta be. Gyanús lehetett volna, hogy semmilyen szúrós festékszag nem volt a művelet alatt, igaz, a fejbőrömet se csípte. Még a hajam végét, ami már világos, azt se nagyon fogta be. Nem veszem újra, nem kenem fel a fejemre még egyszer, akkor sem, ha ingyen adják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 12.

snori

2018. március 10.

10.0, angyal szőke árnyalatát vettem meg. Az állaga elég furcsa, de jól eloszlatható volt, viszont nagyon csípte a szemem a szaga, pedig eddig is hasonló árnyalatokkal festettem Mikor vártam, hogy lemoshassam, elég ijesztő volt a szőke hajam tövénél konkrétan BARNA festéket látni!! Így nem is vártam meg az időt, előbb lemostam. Törölközőszárazon is kifejezetten barna volt, utána egyik pillanatról a másikra szőkés fénye lett, pár perccel később már kifejezetten szőke volt. Nem tudom hogy váltott ilyen hirtelen színt a lemosott haj, de nagyon örültem neki. A szín szép lett, de közel sem olyan világos, mint a dobozon, pedig a festés előtt még világosabb voltam. Nem fogom újra venni, mert a hajszínemnek köze sincs a képen lévőhöz.
ui.: nekem kifejezetten puha lett, de a saját pakolását összekevertem a Gliss kur fiber therapy hajpakolással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Bleach

2018. március 8.

Nagyon száraz, tartósan szőkített hajamat festettem hollófekete árnyalattal, szép lett a színe és a hajam állapota is kevésbé undi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Gubana

2018. március 6.

Nekem elsőre bevált az Angyalszőke 10.0 ! Az tetszik, hogy természetes árnyalatot kaptam, abszolút nincs sárgás színe és paróka hatása sem, igaz picit sötétebb lett, mint korábban, de pont ilyet akartam. Hajszárítás után puha és fényes lett hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

nyusza93

2018. március 6.

Én az 1.4-es Fekete Áfonyát próbáltam ki. Vállig érő, (nagyon) dús hajamra egész könnyű volt felvinni a keverőtálkás festékekhez képest, és elég is volt 1 doboz, ami plusz pont. A festék mellé adott balzsam nem volt elég, így még Salonplex balzsamot használtam mellé, viszont a végeredmény gyönörű lett. A kékes csillogása minimális, de ettől még nagyon szép :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

AnnaPanka

2018. március 3.

A 7.7-es árnyalatot próbáltam ki, olyan színű hajat szeretnék, mint a dobozon. Egy pár éve már rézvörös a hajam. Persze tudtam, hogy pont olyan úgysem lesz, de azért ért egy kis csalódás. Vörös lett, de ahhoz a színhez köze sincs. Sötét lett nagyon. Bár maga a szín szép, annak aki természetesebb hatású sötétebb vöröst szeretne jó is lehet. Nekem szép csillogó és puha volt utána a hajam, igaz teszek mindig pakolást festés után. Szépen, egyenletesen fogta be a hajam, a festett és a lenőtt rész is ugyanolyan színű lett. Sajnálom, hogy a szín nem jött be, mert amúgy elégedett lennék vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

adriennkovacs96

2018. március 3.

Nagyon tetszett a gél állaga és hogy könnyű felvinni. Na de...a hajam balzsamozás előtt, mint a seprű, a szín pedig...a lenövésem be se nagyon fogta pedig nem sötét az alapom, utána 10 centi olyan mint a dobozon és a többi meggypiros!? Hogy a jó istenbe lett ez? Rézvörös vagyok lassan fél éve, de ez szörnyű. Nem ombre hajat akartam meg foltosat. Hogy ezzel mit kezdek azt nem tudom, de soha többet...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 3.

Ingrido

2018. március 2.

Jaaaajjj! Gondoltam megtolom egy világos szőkével. Tudom, hogy a Schwarzkopf mindig sötétebb lesz, ezért világosabb színre mentem: 9.55 Arany Égbolt. Ez kell nekem: egy világos vöröses szőke. Eredmény: semmi (!) szőke (még valami pipisárga leszívott se) nem lett, másnapra "mahagónisodott", de ronda vörösbarnára (!). Mi a fene ez?!!!! És olyan lett a hajam mint a paróka: fénytelen, fakó, merev, kezelhetetlen. A gélállag poén, de ennyire nem. Atyaúristendeócska!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Kira87

2018. március 2.

Baby blonde árnyalat: köze nincs a dobozon lévő színhez. Nem is igazán látszik a hajamon, hogy be lett festve, talán, kicsit sötétebb lett. Az én hajamat és fejbőrömet ugyan nem bántotta, de szerintem semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1