Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték 6.0 Pörkölt Kakaó
Ár: 1200 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: új, Helyszín: Győr/Keszthely, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás
ragazza85

2018. március 1.

Ma próbáltam ki a 7-es természetes szőkét. Sötétebb lett, én inkább barnának mondanám nem természetes szőkének. De lehet még világosodik pár mosás után. Nekem tetszik egyébként, mert szőkéről barnára szeretnék váltani, így bejött, de aki természetes szőkét vár csalódni fog. Tényleg kicsit szárít, én nem is használtam a dobozban lévő hajápolót, hanem a saját bevált balzsamomat.
Még ki fogok próbálni más színt ( a cél valamilyen vöröses barna árnyalat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Még ki fogok próbálni más színt ( a cél valamilyen vöröses barna árnyalat)

Csicsa

2018. március 1.

Babaszőke árnylat:kiszárìt, 1 mosás után ledobja az egészet, ősz hajszálakat egyáltalán nem fedi.A minőségéhez képest elég grága😣.Nem ajánlom a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

Arianna01

2018. február 28.

A legvilágosabb árnyalatot vettem meg Baby Blonde néven, mert nagyon megtetszett a szín a dobozon. A hajam természetesen nem lett ugyanolyan szín és még pluszban úgy kiszárította a hajam hogy még hajolaj használat után is olyan volt mint a drótkefe...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 28.

VLillus

2018. február 28.

"baby blond" : bebarnította a hajam , és nagyon kiszárította , a hozzá adott balzsam meg semmit nem ér. nem veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

somogyieszti

2018. február 28.

Sziasztok, én is tegnap próbáltam ki és összességében szuper! Tetszik ez a géles állag, könnyű használni tényleg nem csöpög, és a színe is gyönyörű lett. Bár egy kicsit sötétebb mint amire számítottam, de szerintem aki rutinos otthoni hajfestő annak ez nem meglepetés... :) Én nem tapasztaltam hogy szárította volna a hajam, és remélem hosszú távon se fogja mert szerintem maradok ennél a festéknél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

bildo07

2018. február 28.

Nekem nagyon bejött ez a hajfesték, direkt a világosabb árnyalatot választottam, így pont az elérni kívánt hajszínt kaptam meg. A felvitele nagyon könnyű, ezelőtt még sosem próbáltam gél állagú hajfestéket, nem szárította a hajamat, a balzsam felvitele után pedig extrán selmyes lett. Nálam abszolút win, legközelebb lehet valamelyik mást színt is ki fogom próbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

Vizsiildi

2018. február 27.

Èn az 5.0 enyhe barna árnyalatot vettem meg, ami sötètbarnán szinte feketèn fog. Ezt persze sejtettem, hogy így lesz. De felháborít, hogy azt írják, hogy hidratál miközben már 15 ève festem a hajam ès soha festèk így ki nem szárította mint ez (pedig 8 èven át volt ultrahamvas szőkère festve, de azután nem volt ilyen sprőd). A hozzá kapott balzsam semmit nem segített, tennem kellett rá keratinos argánolajos helia d balzsamot, illetve garnier olajos hajmaszkot 1 órára. Nem hiszem hogy újra veszem. Csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Andi777

2018. február 27.

A Baby blondra esett a valasztasom gondoltam kiprobalom tetszett a csomagolasa is es a szin is a dobozon,az allaga nem rossz de en maradok inkabb a kremhajfestekeknel.Kb 11-es a szinmelysegem szoval vilagositani nem akartam inkabb csak hamvasitani es a keves lenovesemet eltuntetni.Nos hat hmm hamvasitani kb annyit hamvasitott mint egy sima hamvasito sampn es addig is tartott az eredmeny sajnos,raadasul rettenetesen szarit. Szoval en nem ajanlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 27.

kapeni

2018. február 27.

Az állaga nagyon tetszik, könnyű vele dolgozni. Én is a babaszőke árnyalatot vettem meg, és hát sajnos nem lettem babaszőke. Szép színe lett a hajamnak, de sötétebb, mint a képen.
A leírásba 30 perc van megadva hatóidőnek, de én kb. 1 óráig hagytam a hajamon, ugyanis a 30 perc letelte után semmit nem csinált. Így viszont a lenövésem ugyanolyan lett, mint a hajam hossza, szép egységes a végeredmény. Nagyon kiszáradt a hajam emiatt, de az utóápoló balzsam csodát tett vele, és visszaadta a puhaságát!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

kingaus

2018. február 27.

Pont tegnap próbáltam ki és nekem nagyon bejött! :)) Szuper az állaga és a színeredménye is nagyon szép lett! Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1