Schwarzkopf

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Hajformázók

Extra erős tartás és rugalmas, határozott fürtök. Hosszantartó hatás, nem ragad, nem hagy nyomot és könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat és véd a kiszáradástól. Hidratáló összetevőt tartalmazó teljeskörű hővédő formula védi a hajat a hajszárító melegétől.

dreammiyss

2020. február 6.

Nem a képen látható kiszerelésben van meg, talán újabb kiadásban vásároltam meg. Hajmosás után a vizes tincseimre teszek belőle, amivel az a szándékom, hogy rásegítek a természetesen göndör hajamra. Nekem bevált, bár nincs túl nagy tapasztalatom a hajhabok terén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

Teki001

2018. szeptember 9.

Már évek óta ezt a habot használom a göndör hajamra. Nekem tökéletesen bevállt, nagyon szeretem, tökéletesen rendezi a tincseket. Most akartam venni de nem találtam sehol, remélem nem azért mert kivonják.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

aylobi

2017. június 28.

Több mind egy évig használtam, gondoltam nincs jobb termék göndör hajra, de csalodtam. 2 nap után nagyon szálkás lett a hajam és nagyon szárít az alkohol miatt amit csak nemrég vettem észre, hogy tartalmaz.Lecseréltem baleára és nem bántam meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 28.

nnagy822

2017. június 19.

Nekem egész szép végeredményt adott, nem rakadt össze. Eddig ez a legjobb hajhab amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

DynaNusser

2017. április 24.

Na ez az a termék, amiben nagyot csalódtam. Semmit nem csinál a hajammal, csak összekuszálja. Szöszös lesz, összeragad, összetapad, kellemetlen. Ha keveset teszek akkor nulla a hatás, mintha semmit nem is tettem volna rá, ha kicsit többet, akkor meg már kemény tincsekké áll össze. Katasztrófa. Kuka. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Szandraalexaa

2016. november 13.

Göndör hajra a legjobb hajhab.Nem nehezít és szebbé teszi a göndör fürtöket csak el kell találni a mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

reky82

2016. október 6.

Nekem közepesen göndör vékony szálú hajam van, amíg hosszú volt, addig állandóan a tökéletes hajhabot kerestem, ami formázza, de nem nehezíti el és nem lesz szöszös az alja, mert mindig azzal volt problémám, hogy a tarkó részen nem volt szép csigás göndör. Ez a hab nagyon nem volt jó, ha sokat tettem, akkor összeragadt a hajam tőle, ha keveset, akkor olyan volt, mintha semmit nem használtam volna. Elajándékoztam az unokahúgomnak, neki csak hullámos a haja, Ő szerette, ezért kap csak 3-ast. Részemről 1!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

Nyuszoka

2016. augusztus 20.

Nekem alapból csak nagyon minimálisan hullámos a hajam, ezért ha éppen nincs kedvem kivasalni vagy igazán hullámos hajra vágyom, akkor mindig ezt a hajhabot vetem be. Ha kitapasztaljuk, hogy számunkra mi a megfelelő mennyiség belőle, akkor nagyon szép hullámokat produkál ragacsos érzet nélkül, ha viszont többet rakunk annál a hajra belőle, akkor sajnos nagyon ragacsos és kissé igénytelen hatású a végeredmény. Az első nap nagyon szépen tartja magát pedig elég hosszú és vékony szálú a hajam, a második nap még vállalható, viszont akkor már nem annyira hullámos és dús hatású, így én legtöbbször olyankor már össze szoktam fogni a hajamat. Én csak alkalmanként használom, így nem szárítja a hajamat, nem tudom rendszeres használat mellett okoz e ilyen problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

DettiZsu

2016. július 31.

Alapvetően göndör a hajam, de most, hogy elkezdtem növeszteni és egyre nagyobb a súlya már nem göndörödött be olyan szépen, mint korábban. Ezért gondoltam veszek rá olyan hajhabot, ami kifejezetten göndör hajra való, így esett erre a választásom. Jól végzi a dolgát, nem olyan szanaszét sehogy sem álló a hajam tőle, hanem szépen begöndörödik. Viszont nekem ragad tőle a hajam, másnapra berasztásodik és iszonyú nehéz kicsit is átfésülni, amikor kontyot készítek, ami korábban nem volt jellemző. Ráadásul nekem nem tartós, másnap nem olyan szép göndör a hajam, mint közvetlenül hajmosás után. Használtam sokféle hajhabot, de eddig ez vált be a legkevésbé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

love_cinderella

2016. június 4.

Nekem nagyon bevált a göndör hajamra, szépen egybe tartja a hullámokat és nem lesz tőle "frizzes" hatása sem, nem tudom rá a magyar megfelelőt :D nem lesznek tőle kemények és természetellenesek a tincsek ami plusz pont még nem találkoztam ilyen szupi hajhabbal. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Hidratálók: PEG-8, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid