Schwarzkopf

Ár:   1238 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Esztóóó, az összetevőket feltöltötte: lauravagyok, Módosítva: 2012. június 12.

Kategória:   Hajformázók

Az azonnali szemmel látható és hosszan tartó volumenért. Nem ragad és megtartja a hajformát. Szórjon kis mennyiségben tenyerébe, dörzsölje össze és használja száraz hajon a hajtöveknél. Könnyű és tartós.

Leander

2017. november 24.

Jó termék, teszi a dolgát, iszonyú sokáig elég, picike és könnyű kiszerelése miatt utazáshoz is ideális. Segít kezelni a vékonyszálú haj szöszösödését is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

saraanna

2017. augusztus 7.

2 éve használom ezt vagy a syosst. Az van rajta, hogy 50 alkalomra elég, nem tudom hogy, mikor napi szinten használtam, és majd egy évig meg volt. Lehet nem rendeltetés szerűen :) elég sok hajam van, szórok egy keveset a kezemre, és beletúrok vele. Nap közben is ha lelapul nálam van, vagy egyszerűen csak beletúrok. Jól lehet vele tupírozni is, elég gyorsan, és megmarad a tupír, tádáám, máris friss a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Enci90

2017. július 19.

Vékonyszálú hajam van. Nem úgy használom, ahogy itt írja, hanem hajtőre szórom és összeborzolom a hajam. Hajmosás után használom, mikor extrán lelapoló a hajam. Nagyon nagyon tartós. Reggel megcsinálom vele a hajam, és alvással együtt másnap reggel is dús marad. Egy csodaszer. Az egyik hátránya, hogy az ígértekkel ellentétben ragad. A másik hátránya az ára. A baleás feleennyibe kerül és ugyanezt tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

szaboivett

2017. július 1.

Vékonyszálú és kevés hajam van, de ez a por rendesen megemeli, dúsabb hatást ad. A probléma csak az, hogy nagyon ragad tőle a haj, és ezáltal nehezebben kifésülhetővé válik, ezért nem kap max pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

lovemyplants

2017. június 18.

Tényleg jelentős mértékben megemeli a hajtövet, azonban nagyon ragadóssá teszi a hajamat és a fejbőrömet. Használat után ha hozzá akarok nyúlni a hajamhoz nagyon fura érzés, nem is igazán tudom leírni milyen...amint tudom, ki is mosom,mert kényelmetlen. Az előző kommentek alapján majd igyekszem még kevesebb mennyiséget felvinni és updatelek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

ernestina

2017. január 12.

Fodrászom említette hogy van olyan por amivel fel lehet turbózni a frizurát. Az én hajam nagyon dús és erős szálú, de a súlyánál fogva hajlamos lelapulni. Nagyon pici mennyiséget teszek a tenyerembe, szétdörzsölöm és azzal tapogatom végig a hajtövemet. (Ezt csak azért írom, mert láttam hogy sokan közvetlenül a hajukra szórják és elégedetlenek az eredménnyel. Szerintem mértékkel kell használni.) Mivel sportolok, nagyon gyakran mosok hajat, így nem tudom milyen az, amikor már napok óta a hajon van ez az anyag. Én meg vagyok elégedve vele. Egy másik márka termékét is nézegettem, de láttam a csomagoláson hogy ugyanaz a cég készíti mint ezt, azonos az összetevőjük, csak más brand-et kap. Használni fogom amíg el nem fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

tomkogy

2016. november 26.

Szerintem a BALEA VOLUMEN PUDER jobban teljesít, tartósabb, erősebb eredményt ad. Ez a TAFT is nagyon jó, először ezt vettem meg a vékony szálú, erőtlen, lelapuló hajamra és, és életmentő volt. Szépen teljesít ez a por is. Viszont ár/érték arányban a BALEA VOLUMEN PUDER jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 26.

sztike

2016. március 16.

Karácsony előtt vettem, azóta már többször kellett bizonyítania, és teljesítette az elvárásokat. Még régebben használt a fodrászom ilyen port a hajamra (csak más márkájút). Akkor nagyon tetszett, csak nem gondoltam, hogy drogériában is beszerezhető ilyen cucc. Örülök, hogy megvettem, mert a vékonyszálú hajamból tartósan dús frizurát csinál. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 16.

sarkanyandi

2016. január 24.

Ez nálam borzalom volt. Egyáltalán nem tudtam használni, csak egy ragadós száraz, kényelmetlen végeredmény lett. Elhiszem, hogy egy fodrász tudna vele valamit kezdeni, ha egy alkalmi frizurát kérek, ami 24 órát meg sem moccan, de saját mindennapi használatra nem veszem kézbe többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Tiimea

2015. november 18.

Leírás szerint végezve emel. Frizurát beállítani viszont szerintem nem tud és én nem is próbálnám ezzel. Ahogy lentebb írta valaki, ha 'megsózod' vele a hajad akkor még durvább a hatás, viszont annyira kócol, gubancol hogy hihetetlen és szerintem senkinek nem hiányzik tövekhez közel letört hajszál... Nálam nem ragacsos. Viszont annyira szárít, hogy kb tapad, olyan smirgli szerű lesz utána még a kezem is, lehet ezért érezték páran ragadósnak. Nálam szárazsamponként is nagyszerűen működött hirtelen sietős-elkeseredésből elkövetett 'sózással', pár napig birta is, pedig elég erősen zsírosodó a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.