Schwarzkopf

Ár:   1238 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Esztóóó, az összetevőket feltöltötte: lauravagyok, Módosítva: 2012. június 12.

Kategória:   Hajformázók

Az azonnali szemmel látható és hosszan tartó volumenért. Nem ragad és megtartja a hajformát. Szórjon kis mennyiségben tenyerébe, dörzsölje össze és használja száraz hajon a hajtöveknél. Könnyű és tartós.

Gwen

2015. szeptember 6.

Tényleg emeli a hajtöveket. Abszolút dús hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Tényleg emeli a hajtöveket. Abszolút dús hatás.

Bibi

2015. augusztus 9.

A fodraszom hasznalta, szerintem tokeletes tartast adott, bombabiztos lett a frizuram hajlakk nelkul. Egyeduli problemam az volt vele, h csak ketszeri mosasra jott ki. Itthon nem hasznalnam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Sindy6

2015. február 26.

Tudni kellene használni, és tudni kellene mire jó, mielőtt mindenki sírva fakad, mert nem tudja használni. Nagyon nagyon picikét kell tenni a tövekre, és úgy tupírozni, vagy formálni. Nagyon jó tartást ad, és strapabíró, nem úgy mint a hajlakk. 4 csillag csak azért, mert valóban furcsa érzetűvé teszi a hajat, ill. nehéz kimosni ha rátupírozunk, de ez ezzel jár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

veravera

2015. február 25.

sprinsteen33, egyetértek, valóban borzasztó! Ragad, kezelhetetlen, nem ad volument, a kipróbálás után olyan volt, mintha nem is haj lett volna a fejemen, pedig nem használtam sokat és nem vagyok különösebben ügyetlen. Szerencsére otthon használtam, így rögvest hajat tudtam mosni. Soha többet. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

bodor.kristof2010

2015. január 16.

Jó lenne, de nem tudom utána kifésülni a hajam. Nagyon kiszárítja. Nekem ezért csak 3 csillagot ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

sarah93

2014. december 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos rájöttem, hogy egy kis szárazsampon és citromsav keverékével állok szembe. A szárazsampont sokkal olcsóbban is megvehetem és nem ragad mellesleg tőle a hajam. Mivel akciósan vettem és szárazsamponnak elmegy : 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

judit.krasznai

2014. szeptember 18.

Na ez az a cucc, ami egy fél napig adja amit ígér, utána pedig átvált az eredetinél háromszor rosszabb állapotra. Ezen kívül irritálta a fejbőröm. Egy csillagot muszáj adni, legyen az az első fél napért...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

csillag

2014. június 17.

2 hónapig teszteltem, és vártam a vélemény írással, mert hol siralmas, hol egész jó látványt nyújtott. Mint ahogy Sephora írta, több napos hajra használhatatlan, nekem meg kellett mosnom a fejem mikor ilyen állapotban szórtam magamra. Undi volt. Szóval friss, vagy másnapos hajra egy kis volumennövelésre tökéletes. (viszont számítsunk arra, hogy előbb kell majd mosni) Mostmár csak akkor használom, ha igazi volumen kell (értsd: csavarók) , úgyhogy még vagy fél éveig tuti elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Csilluska

2014. május 17.

Már nagyon régóta meg akartam venni ezt a "cuccot", de valahogy mindig megfeledkeztem róla, viszont kb. 2 hónapja végre sikerült beszereznem. Az én hajam tépett fazonú, vastagszálú, nem nagyon-nagyon hosszú, de azért hosszúnak mondható, a melleim alá ér. Sokszor érzem azt, hogy lelapul a hajam, csak lóg, és a súlya lehúzza. De mivel én kibontva szeretem hordani a hajam, kellett találnom valamit, ami tartást ad neki. Én mindig reggel mosok hajat, a hajmosás napján és másnap még nem szoktam használni, mert olyankor még jó szokott lenni a hajam, de a 3. nap már szükségem van rá, 4. nap reggel pedig általában már újra megmosom. Szóval, kb. a 3. napon úgy szoktam használni, hogy a tenyerembe szórok egy kis port, majd előre/lehajtom a fejem és a hajtövekbe dörzsölöm, nagyjából mindenhova. Nekem így elég jó tartást ad, dúsít, és még formázni is jobban lehet vele a hajat, ha mondjuk éppen nem kibontva akarom viselni a hajam. Ha csak simán a tövekbe dörzsöltem, mindig szállt a hajam, borzasztó volt, és összeragadt, kócos lett, de ez a módszer bevált. Én nem vettem észre, hogy különösebben zsírosítana. Mivel ritkán használom, még sokáig elég lesz szerintem. Én örülök, hogy megvettem, szerintem újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

sky

2014. február 4.

Alig vártam, hogy egy ilyen terméket kipróbáljak. Nos, nem ezt vártam, mert bár dúsabb tőle a hajam, ahol raktam rá, (amennyire lehet, keveset) de annyira ragacsos-száraz érzetű ott tőle, hogy beakad a kezem, ha beletúrok. Fura mert, ha megdörzsölöm ott kissé, akkor megint bedúsul, de ezt nem mindennapokra találták ki, hanem nagyon alkalomszerű használatra. Még próbálkozom vele, hátha én bénázok el vmit, de az eddigi tapasztalataim alapján nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.