Schwarzkopf

Ár:   1238 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Esztóóó, az összetevőket feltöltötte: lauravagyok, Módosítva: 2012. június 12.

Kategória:   Hajformázók

Az azonnali szemmel látható és hosszan tartó volumenért. Nem ragad és megtartja a hajformát. Szórjon kis mennyiségben tenyerébe, dörzsölje össze és használja száraz hajon a hajtöveknél. Könnyű és tartós.

timushka

2013. november 20.

Én idén rövid hajra váltottam, nagy haj-újraélesztési projektem keretén belül (no festék, no hő, no hajlakk, natúr sampon, hajpakolás, vitaminok). Ennek ellenére szükség van egy kis volumera a fejemnek, így ezt ajánlotta a fodrász, vékony szálú hajamra nem jó a zselé, hab, semmi ami elnehezíti. ez viszont bevált, minimális mennyiség is elég ahhoz h 8 órára tartást adjon ahol akarom, "megsózom" a fejem, és beletúrva eligazgatom, lehet menni. Picit ragad tőle a haj, de nem vészes, másnap ki szoktam fésülni, és ismétlek. Ha zsíros, előtte száraz sampont is szórok, és jó az összhatás. Biztos vannak jobb variánsok is, de az én pixiemnek megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

sephora

2013. február 14.

Többszöri nekifutásra sikerült végre kitapasztalnom, hogyan használható nálam ez a hajtőemelő cucc, már többször ki akartam dobni, de mindig adtam neki mégegy esélyt.
A sikertelen próbálkozásaimat nem írom le, mert hosszadalmas lenne.
Szóval.... arra jöttem rá, hogy zsíros hajtőre vagy többnapos hajra nem használható, mert csak ront a helyzeten.
A hajamról azt kell tudni, hogy hátközépig ér, egyenes, melírozott, töve zsíros már sokszor a hajmosás utáni nap este, a végek egészségesek, de szétállnak és szárazak.
Hogy kinézzek valahogy, 2 naponta mosnom kellene, de ezzel a Taft-tal és a szárazsampon spray-vel sikerült 4 napig kihúzni a hajmosást.
Hajat mosni este szoktam, hajformázót nem használok. Másnap reggel a tövekre rászórok egy kevés Taft-ot, de úgy, hogy mindenhova jusson, de csak tényleg keveset!
Lehajtom a fejem és az ujjaimmal felborzolom a hajamat, majd egy törölközővel finoman átdörzsölöm, végül jól kifésülöm.
Másnap reggel szárazsampon spray-vel indítok, ugyanígy használva mint a Taft-ot! (most Tony and Guy szárazsampont használok, és nagyon jó - kuponnal vettem, mert horror ára van)
Hajlakkot, egyéb hajformázót nem használok, mert az rontana a helyzeten, viszont a hajvégekre 2 naponta egy kis hajolajat viszek fel.
Így kibír a fejem 4 napot, ami nálam csoda!
Szóval egyetértek Natali E-vel, ki kell tapasztalni a használatát és így barátságot lehet vele kötni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

A sikertelen próbálkozásaimat nem írom le, mert hosszadalmas lenne.
Így kibír a fejem 4 napot, ami nálam csoda!

adri251982

2012. december 22.

Könnyű és tartós - ez stimmel: könnyű felvinni és tartósan lapos marad a hajam tőle. Aztán persze seperc alatt zsíros is lesz. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

polkadot

2012. december 22.

Hosszú, hamar lelapuló hajamra szoktam néha használni. Megemeli a hajtövet, és tényleg dúsabbnak látszik a hajam, viszont nem a legtartósabb, nekem hamar visszalapul utána a frizurám. De pozitívum, hogy ha a napközben lelapult hajamba beletúrok, vagy igazgatom, akkor valamennyire visszaáll a dúsító hatása. Kicsit tényleg ragacsos, de azt csak a kezemen érzem,amikor felrakom, a hajamon utána már nem. Én is azt ajánlanám, hogy kis mennyiséget használjatok, amikor többet teszek a hajamra, akkor olyan száraz, érdes (nem tudom jobb szóval kifejezni) tapintású lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Audi

2012. december 4.

~ Akár egy sima hintőpor.. használat után nem látaszik meg a hajon ,az illata kellemes , de nem csinál SEMMIT :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 4.

zsuzsi76

2012. november 6.

Többszöri sikertelen próbálkozás után - már majdnem kidobtam - végre normális frizurát tudtam összehozni vele! Az egyik kezembe szórok egy kevés port, majd "átöntöm" a másik kezembe, persze ekkor már alig látszik a por. Kissé összeütögetem a tenyeremet, és mehet a hajamra. Hajmosás előtti utolsó próbálkozásnak nagyon jó, dúsít és megemeli a frizurát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 6.

kremmania1

2012. november 6.

Nemrossz. Amikor behinted vele a hajad, olyan, mintha hideg vízcseppek kerülnének a fejbőrre, fura:) Kicsit megemel, de vigyázni kell vele, mert ha kicsit többet szórsz, úgy megkeményíti meg összetapasztja a hajat, hogy nehéz utána kifésülni.
Nem tartós, másnapra már kb ugyanolyan a hajad, amikor megszárítottad. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

baobe

2012. október 31.

Bár nem annak szánták, én száraz-samponnak használom. Nekem nem túlságosan zsírosodik a hajam, inkább lelapul egy idő után hajtőnél (vége meg kiszárad). Hajtöre szórva, egyenletesen bedörzsölve egy alkalommal még utcára lehet menni a segítségével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 31.

laczeva

2012. október 14.

A fodrász tette a hajamra szárítás végén és nagyon szuper volt! Napokig jól tartotta a hajam. Semmi ragacs vagy ilyesmi nem volt. Biztosan fogok venni magamnak.

Szerintem akinek nem vált be sokat tett a hajára! Lehet érdemes lenne újra próbálni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

mini33

2012. július 26.

Na ez az a Taft termék, amit soha többet nem vennék meg.
Ragacsos, vagy inkább tapadós állagú lett a hajam, mikor reggel rátettem, este már mostam is meg a hajam,annyira nem bírtam elviselni....
Kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 26.

Na ez az a Taft termék, amit soha többet nem vennék meg.
Kukában landolt.