Schwarzkopf

Ár:   1238 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Esztóóó, az összetevőket feltöltötte: lauravagyok, Módosítva: 2012. június 12.

Kategória:   Hajformázók

Az azonnali szemmel látható és hosszan tartó volumenért. Nem ragad és megtartja a hajformát. Szórjon kis mennyiségben tenyerébe, dörzsölje össze és használja száraz hajon a hajtöveknél. Könnyű és tartós.

bara89

2012. július 5.

Nálam működik. Bár tényleg ilyen furcsa tapintású lesz a haj, de amit ígér, az teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

szilvi

2012. június 14.

Nekem nem vált be ez a termék..Először csak kis mennyiségű terméket hintettem a tenyerembe és úgy vittem fel, s mikor semmi hatást nem észleltem, a hajtőre szórtam, de hiába. Ha pedig tovább próbálkoztam, akkor már csak furcsa állagú lett de nem dús...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 14.

Lisana

2012. június 4.

Sajnos nem igazán jött be =( Aznap még tartott, habár nem mondanám túl drámainak a hatást. Utána meg száraz volt, és szörnyű állagú a hajam, szóval valóban még aznap este kellett volna egy hajmosás. Aztán az is lehet, hogy csak keveset tettem bele, szóval a kövi használat után frissítek =)
Mondjuk még többel a hajamban nem tudom, hogy bírtam volna ki =D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Mondjuk még többel a hajamban nem tudom, hogy bírtam volna ki =D

h.boree

2012. május 22.

Nálam bevált. Egész jól dúsít és tartást ad a vékony szálú, derékig érő hajamnak. Kimosásig természetesen érezni a hajtöveken, de nem zavaró és nálam nem volt ragacsos érzetű. Próbáljátok ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 22.

veronika.bihari

2012. április 5.

csatlakozom HBrigi véleményéhez, plusz egy nap a mosás előtt :) és tényleg jól dúsít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 5.

HBrigi

2012. január 4.

Nekem is bevált. Sajnos hamar zsírosodik a hajtövem, de ezzel +1 napot kap a frizura. Kicsit hasonlít a száraz samponhoz, de az nem dúsít így. Ki kell kísérletezni, kinek mi a megfelelő mennyiség, nem szabad túlzásba esni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 4.

melange

2011. október 23.

Csakis SOS helyzetekre szereztem be, működik, ideiglenesen jó megoldás (max aznap estig)... utána megszűnik a hatás,a hajam elnehezül,és egyébként baromi nehéz kimosni belőle,a használata után sokkal hamarabb zsírosodik a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

DittyCat

2011. október 22.

Egész nap tart, hibátlanul, tökéletesen, extra dús hajat csinál. Viszont aznap este hajat kell mosni, mert szinte betonkeménységű lesz tőle a haj.
Én a fekete hajamra használtam, de attól nem kell félni, hogy fehér nyomot hagy, mert ahogy a hajhoz ér, színtelenné válik.
Kis mennyiség, de sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 22.

Kis mennyiség, de sokáig elég.