Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Erős tartás, hajvastagító hatás:a keratint tartalmazó formula teltebbé teszi a hajat.

Vékony szálú hajra.

Betty05

2017. május 9.

Vélemények alapján választottam,vékony szálú, könnyen zsírosodós hajam van, ezért nem is szeretek nagyon rá kenni semmit, De ez a hajhab egy álom!!! nem nehezíti el a hajamat,nem ragacsos, és tökéletesen meg tartja akár haj vassal,vagy csavaróval tekert loknikat,és könnyen kilehet fésülni,utána se hagy ilyen ragacsos állagot,ki lehet egyenesíteni a hajat ha meg untam,majd vissza göndöríteni, tökéletesen tartja, :))) IMÁDOM, ( mindig nagy csalódás volt nekem a "hajhabok" úgyhogy valami hihetetlenül kellemeset csalódtam h létezik tökéletes haj hab!!!!!!!!!!!!! VÉGRE :DDD :))

**Extra tartást ad a hajnak és szemmel láthatóan dús és megemeli , extra sűrű lesz. Nem lett ragacsos nem nehezítette el. És minden hullámnak a hajban engedelmeskedett!!!! Ez fontos mert mindent kidob a hajam tök m1 milyen előkészítést kapott eddig. Viszont most a göndör haj mosásig göndör marad!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

fruzsina9893

2017. február 6.

Nem használok más hajhabot csak ezt és a piros hajfényesítős társát, mert csak ezekben bízok meg. Nem lesz kemény tőle a hajam. Könnyen kezelhető és fényes és puha lesz tőle a hajam, szóval én teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Stim

2015. november 6.

Vékonyszálú, lelapuló hajammal csodát tett! Valóban dúsít, nem ragad, nem szárít! Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 6.

Cu2tka-baba

2015. január 25.

Update: elajándékoztam:/ nem jött be:/

Én is a Dm-ben futottam be szintén 500x ftért és megakadt rajta a szemem, mert mintha mostanában h évszakváltás van laposabb a hajam vagy nem tudom.. Gondoltam hátha... De nekem nem jön be könnyen zsírosodó és elnehezülő de alapvetően száraz hajam van. Elsőre jó, de nekem kiegyenesíti a hajam. Máskor ha összegumizom kiengedem tökéletes fürtök ezzel a habbal 1-2 óra után kiegyenesedik , mondhatni tartja a száradási formáját. És ha kifésülöm pedig szálkás lesz:/ Még kóstolgatjuk egymást, de a Wella nekem jobban bejött. Ez ragadósabb is, az illata az ami tetszik:) Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Update: elajándékoztam:/ nem jött be:/

Dorka93

2014. augusztus 23.

Első alkalommal egy diónyit sikerült kinyomnom.. gondoltam nagy haj-> sok kell belőle. NEM. Alapból dús hajamat szépen megemeli, de épp elég egy mogyorónyi amit eloszlatok.. Többféle termékkel együtt használom a vizes hajra így pont a legjobb tartást kapom meg ami kitart a következő hajmosásig.. :)
Közvetlenül a hajszárítás előtt kell használni,mert különben összeragadnak a szálak, és nem közvetlenül a bőrnél kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Melinda910

2014. augusztus 7.

Nagyon tetszik ez a hajhab, leginkabb akkor hasznalom, amikor gondoritem a hajam(hajszaritoval), szepen megemeli es ami meg tetszik, hogy ved a hotol is! Nem ragacsos tole a hajam! Eddig amit probaltam a taftol minden bevalt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

nyarigabi

2014. május 13.

Tényleg dúsít, nem csak ígéri (de kizárólag hajszárításnál, ha magától szárad a hajam, nem). Könnyen formázhatóvá teszi a hajam, nem hagy ragacsos érzetet. Még másnap is látható a dúsító hatása. Kevés kell belőle, sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

HBrigi

2014. március 14.

Ezer+1 éve nem használtam már hajhabot. Nem rég kezdtem többet leengedve hordani a hajam és hát ugye egyértelműen jobb, mikor a fodrász habozás után szárítja be. Nélküle nekem nagyon selymes, puha hajam van, a töve hajlamos lelapulni. Elkezdtem keresgélni, ez most pont akciós a DM-ben, kiárusítják. 539 Ft, gondoltam annyit megér. Nagyon szuper, örülök, hogy megvettem! Remélem máshol tudok majd venni és csak a DM polcairól kerül le, mert mindenképpen újra fogom vásárolni! Amit ígér, azt maximálisan be is tartja! A dúsításon kívül ápolást is ígér és hihetetlen, de tényleg ápol! Nem kellett hajvégápoló olaj sem a hajvégeimre. Melírozott hajam van, a vége sajna elég száraz, kötelező darab nálam a hajvégápoló. A töve hajlamos a zsírosodásra, de ettől a habtól egyáltalán nem zsírosodott hamarabb. Csodaszer! ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 14.

harmonia93

2014. január 5.

Kicsit mintha ragadna, de igazából nem zavaró, jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Kicsit mintha ragadna, de igazából nem zavaró, jó termék.

magusszi

2013. szeptember 22.

Amit ígér,azt tapasztalom is.Szerintem jó kis hajhab.Dúsít,emel,nekem nem zsírosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.