Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Erős tartás, hajvastagító hatás:a keratint tartalmazó formula teltebbé teszi a hajat.

Vékony szálú hajra.

novak.v

2013. március 12.

Egyik hajhabért sem vagyok oda... de több termék kipróbálása után valahogy ennél leragadtam. A nagyon vékonyka, lelapuló hajamat szépen megemeli, csak a mennyiségre kell ügyelni. Ha nem kezdem el egyből a szárítást megköt a fejemen, de ez mindegyiknél így van. Nem csodaszer, de amit elvárok tőle azt megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

kremmania1

2012. november 6.

Valóban dúsít, illatával nincs gondom, de már megszoktam. Sokáig kitart (pedig 2 naponta hajmosás után használom). Negatívumai, hogy a hajtöveknél néha meg sem szárad. Kinézetre nem tűnik zsírosnak a hajam, csak amikor az ujjaimmal beletúrok, akkor érzem, hogy "ragad". A zöld Taft hajhab, a 4-es fokozatú jobban tetszett.
3*-ot érdemelne, de végülis dúsítja a hajat, megkapja a 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

3*-ot érdemelne, de végülis dúsítja a hajat, megkapja a 4*-ot.

Pr.Jeni

2012. augusztus 20.

Imádom ezt a hajhabot. Himalaya samponnal tökéletes párosítás :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Imádom ezt a hajhabot. Himalaya samponnal tökéletes párosítás :)

Adrienn0610

2012. május 28.

Az az egy bajom van vele,hogy zsírosít.
Viszont nagyon szépen be tudom szárítani a segítségével az amúgy kevés és lelapuló hajam,szóval amiért vettem azért megérte:)Csak a zsírosító hatás miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Az az egy bajom van vele,hogy zsírosít.

brita24

2012. április 18.

Nem jó az illata, nem dúsít, inkább ragad tőle a hajam és gyorsabban zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

mokojka

2012. április 12.

Nekem nem dúsította a vékony szálú hajamat,konkrétan semmiféle változást nem véltem felfedezni.Akciósan vettem kb.600 ft-ért,de így is pénzkidobás volt az ablakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 12.

SlecckelMarine

2012. március 28.

Nem vettem észre a hajvastagító hatását, inkább lelapult és csúszott tőle a hajam.
Nem tudom mire véljem..
Nekem zsírosított is egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

Nem tudom mire véljem..
Nekem zsírosított is egy kicsit.

Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.