Scitec Nutrition

Ár:   2000-3800 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db és 120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2015. május 27.

Ár:   2000-3800 Ft
Kiszerelés:   60 db és 120 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

Multivitamin és ásványianyag tartalmú kapszula.

CocoBellemare

2018. augusztus 20.

Harmadik dobozzal szedem, szeretem az árát, nem ég a gyomrom tőle. Általános egészségi állapotom is javult, kevésbé vagyok fáradékony. A hajam, bőröm, körmöm állapota is sokkal jobb. Magnéziumot és C vitamint szedek még mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

LillaM

2017. október 12.

Szerintem a legjobb ár-érték arányban. Már napi egyet szedve is szebb lett tőle a hajam, a körmöm, ha kordában tartom magam, akkor még az arcbőröm is. Persze csokoládézabálás, nyomkodás ellen nem használ... Szerintem nem igaz, hogy a B vitamin tartalma miatt étvágyat csinál és ez hízáshoz vezethet... segít, ha C vitamint is szed hozzá az ember, és ha a gyomrát valami diétással tölti meg (sovány túró, joghurt - nyáron, fincsi leves - télen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Dana1983

2017. június 10.

Multivitamint kerestem es ar\ertek aranyban ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Multivitamint kerestem es ar\ertek aranyban ez a legjobb.

rocksteadycat

2015. december 27.

Férjemmel szedjük, a legjobb ár/mennyiség arányú multivitamin. (A B vitamin tartalma miatt viszont már csak egyet szedek egy nap,
mert amikor én is kettőket vettem be, jócskán megnőtt az étvágyam, és csodálkoztam hogy még híztam is emiatt.. :P)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Mossyka

2015. augusztus 24.

Én is a kedvező ára miatt választottam. Maguk a kapszulák hatalmasak és a dobozba beleszagolva borzasztóan büdösek is. :D Elsősorban a hajhullásomra keresnék benne megoldást, hátha végre használna valami. A hajam 3 hét szedés után mintha picit kevésbé hullna, azonban a lábszőröm elég szépen megerősödött, soha nem volt még rá példa, hogy egy hónapban 2x kelljen gyantáznom. De mivel végre a szemöldököm sem hullik foltokban, úgy vagyok vele, hogy ennyi áldozatot megér. :)
Azonban ami elsőre nagyon meglepett: a vizeletet a vitamintöbblet miatt neon zöldre színezi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

bogczi

2015. május 29.

Ár-érték arányban szerintem a legjobb. A párommal rendszeresen a 120 kapszulásat vesszük, olyan 3200 forintért, remek cucc, minden van benne, nem szedünk mellé mást. Mindketten futunk rendszeresen, szépen pótolja a vitaminokat és ásványi anyagokat, nincs nála olcsóbb ilyen minőségben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.