Sebamed

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2019. július 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egészségének megőrzése bőrének megóvásával kezdődik. Hatékonyan távolítja el a korpát, és gátolja a korpásodás újbóli kialakulását. Emellett gyengéden, alaposan tisztítja a normál és zsíros hajat. Pirokton-olamin nevű aktív összetevőjének köszönhetően eltávolítja a korpát és gátolja a korpásodás újbóli kialakulását. 5.5-ös pH értéke stabilizálja a fejbőr védő savköpenyét . Klinikák és bőrgyógyászok által kiválónak minősített.

zagnes89

2018. január 2.

Megmentőm. Nem először, ezért tudom, hogy ha egy sampontól besokall a fejbőröm akkor ez kb 2-3 használat után orvosolja a gondot.
Az illata semleges, de balzsam sem kell, a hajam nem szárad ki, és nem is gubancolódik. Elsőre nem, de másodjára jól habzik.
Legutóbb már csak kis kiszerelésben tudtam venni, de annak kb feléig sem értem és már bőven segített. Azóta felváltva használom a salthouse korpásodás elleni samponával és eddig nincs gond. Tanulság, hogy ebből lennie kell otthon (a kis kiszerelés meg egyébként is jó utazáshoz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

takacsdalma98

2017. október 28.

Finom illatú, jól tisztít és szép fényes lesz utána a hajam , balzsam használata nélkül sem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

katica22

2017. október 15.

Utazós kiszerelést vettem meg belőle. Nagyon jó az illata, jó az állaga megfelelően habzik és kevés is kell belőle. A hajvégeimet nekem összekócolta és szárította, úgyhogy balzsamozni kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

liliszirmai

2017. május 24.

Nekem Nagyon rossz minőségű Hajam volt...
Ám megvettük a SebaMed korpa elleni Sampont, és Csodálatos lett tőlle a Hajam!!!!
Ez hozzta hejre az egész Hajamaaaat!!! Gratulálok aki csinálta a Sampont...!!!! :*xoxo

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 24.

Nekem Nagyon rossz minőségű Hajam volt...

Saria

2017. május 13.

Ezt a sampont itthon csak 2000-3000 Ft körül láttam, Németországban viszont kb 1000 Ft-ért vásároltam meg. Nem valami nagy kiszerelés, de kiadós.
Eddig 2 hajmosáson vagyok túl vele és abszolút megszűnt a korpám, egyenlőre. Nem is viszket a fejem (az első hajmosás után viszketett egy kicsit, de most már egyáltalán nem).
Az illata gyógynövényes de abszolút nem olyan erős mint pl. a Bánfié.
Eddig elégedett vagyok vele és ha beválik, újra veszem :)

UPDATE: Hát, kb. a sampon feléig jutottam el, amikor újra visszatért a korpásodás :( Nem veszem újra, keresnem kell mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Az illata gyógynövényes de abszolút nem olyan erős mint pl. a Bánfié.
Eddig elégedett vagyok vele és ha beválik, újra veszem :)

Erish

2017. május 9.

Az én fejborom erősen korpás. Talán több napig bírja ezzel a samponnal. De ez se tett csodát. Eddig nem találtam olyat ami elmulasztja a korpasodast teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

buzavirag

2016. december 29.

Sziasztok! Van egy mini, 50 ml-es változata, aminek a neve antischuppen. Ez egy korpásodás elleni sampon. Erre gondol szerintem a sok pozitív véleményező. Az INCI különbözik! :) Nekem az bevált, bár az ekcéma eredetű korpámat nem mulasztotta el teljesen (A homokom és a fejbőr vonalán van, időnként ki is repedezik, viszket 3. hete használom kb 4 naponta), viszont a viszketést elmulasztotta, és most már alig hámlik a fejbőröm, megjegyzem, nagy darabokban jött le mértéktelenül a bőr ezen a területen.

DEBRECENI Müllerben kapható tuti, bemegy az ember az üzletbe, jobb hátsó sarokban szemmagasságban megtalálható. A gyógysamponok résznél, a Dr. Organic termékekre merőlegesen. :) Az ára ennek a kicsi 50ml-nek: 295Ft

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Csillamlama

2016. október 12.

Csatlakozom a közvetlenül előttem szóló update-jéhéz. Rajtam sem segített semmit :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 12.

pheno

2016. október 2.

Megtudnátok mondani hogy hol lehet hozzájutni ehhez a samponhoz?
A Müllerben már csak az antischuppen nevű 1290 ft-os változat kapható míg amiről ti itt írtok az az antidandruff nevű és 3000ft-ba kerül.

Vagy csak én nem értelmezem jól és ez a két sampon ugyanaz .Végülis mindkettőt korpa ellen van a neve alapján.

Jöttem update-elni a sampont: 4-5x használtam de sem a fejviszketésen sem a korpamennyiségen nem változtatott sem az első sem az 5. használat után sem.Nem is értem miért dícsérték itt annyian? De mégegyszer mondom én az antischuppen nevű 1290ft-os sampont használtam és nem azt ami a képen is van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 2.

Megtudnátok mondani hogy hol lehet hozzájutni ehhez a samponhoz?

idusmidus

2016. szeptember 11.

Nagyon jó alapvetően, hogy így bevált mindenkinek. :) Nekem sajnos nem. Szerintem túl "agresszív" az én fejbőrömnek. Próbáltam hígítva, hogy csak minden második-harmadik hajmosásnál használjam, de nem és nem. Amikor megmosom gyönyörű az eredmény és nem száll úgy a hajam, ami pozitívum. A második napon elkezd viszketni a bőröm, a harmadikon meg már szinte zsíros, pedig alapvetően elég 5 naponta megmosnom. Kár érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Hidratálók: Sodium Lactate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.