Sebamed

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2019. július 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egészségének megőrzése bőrének megóvásával kezdődik. Hatékonyan távolítja el a korpát, és gátolja a korpásodás újbóli kialakulását. Emellett gyengéden, alaposan tisztítja a normál és zsíros hajat. Pirokton-olamin nevű aktív összetevőjének köszönhetően eltávolítja a korpát és gátolja a korpásodás újbóli kialakulását. 5.5-ös pH értéke stabilizálja a fejbőr védő savköpenyét . Klinikák és bőrgyógyászok által kiválónak minősített.

babyface

2016. február 10.

én is a krémmániának köszönhetem, hogy rátaláltam erre a remek kis samponra. :) időnként (főleg a hidegebb időszakban) hajlamos besokkalni a fejbőröm ilyenkor mindenféle korpásodás elleni kütyüt kipróbálok. eddig magasan ő viszi a prímet. nem szárítja szét a hajamat és a fejbőrömet, mint a legtöbb korpásodás elleni sampon (aminek csak még több korpa az eredménye...) az illata nagyon finom, lágyan habzik, szárítás után a hajkoronám pedig dús és fényes. :) igaz nem a legolcsóbb, de megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

liza21

2016. január 10.

A Krémmániának köszönhetem, hogy rábukkantam erre a csodaszerre! Régóta küszködök a korpával és az ezzel járó viszketéssel, valamint a zsíros fejbőrrel. Nekem már a második hajmosás után elmúltak ezek a panaszaim. Tényleg ez a legjobb sampon amit valaha használtam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

Lill

2015. október 22.

Nagyon nagyon jó! Krémmániának köszönöm, hogy megtaláltam. Régóta küzdöttem visszatérő apró korpával és viszkető fejbőrrel. Egy másik sampon okozta a problémámat, de azzal hogy használatát abba hagytam, nem szüntek meg a gondok. Kb. 4szer mostam hajat ezzel a csodával, azóta minden helyre jött. Árban is nagyon jó a többi hatékony termékhez képest. Picit szárítja a hajat de balzsammal ki lehet egyensúlyozni a dolgokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

almarek

2015. október 20.

Rengeteg korpásodás elleni sampont kipróbáltam már, és kezdtem is feladni a reményt, de aztán rátaláltam erre a Müllerben. Szkeptikusként csak a kis kiszerelésűt vettem meg (50 ml), de nyugodtan vehettem volna akár a nagyot (200 ml), mert tényleg működik. No, persze nem azonnal. A viszketés kb. 4-5 nap után múlt el, a korpa pedig 3 hét kitartó használat után. Én nagyon ajánlom! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Misse25

2015. október 7.

1 flakonnal használtam el eddig. Kicsit skeptikus voltam, hogy valóban fog-e hatni a "pattanások" ellen a fejbőrömön. Pár használat után eltüntek a pattanásaim, hihetetlen... annyit vakaróztam előtte, de most semmi. Sehol 1 pattanás. Kicsit valóban szárít, de az yves rocher regeneráló hajbalzsamával orvosolható a probléma. Most készülök újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

La-Fee

2015. szeptember 29.

Friss:
Szinte már csak ezt a sampont használom, néha az Alpecint, de ez lett a kedvenc nekem is és mostanában a férjem is rákapott. Maga a megkönnyebbülés, hogy létezik egy ilyen sampon, ami teljesen rendbetette a fejbörömet. Hosszú távon sem kanyarodik el a megszokás-ekcémásodás-szárazság-viszketés-vonalába.
Mellesleg a habja is lágy, a hajam is kíméli és az illata is tetszik.Felpontozom.

Most vettem a második flakont, nagyon bevált sampon. Régebben pikkelyesen, tapadósan korpás, száraz ekcémás, szóval vállalhatatlan volt a fejböröm. Igaz nekem a piros Alpecin tette rendbe, az is ötös, de ezt az itteni vélemények alapján próbáltam ki és hát na, szuper! Az illata is, imádom, a hajam utána mondjuk balzsamozom, de már a sampontól is lágyabb. Mindkét sampon jó, ez talán barátságosabb az összetevöi és az isteni tisztaság illat miatt. Ajánlom aki ilyen problémákkal szenved!

Friss: egy ideig visszatérek a régi samponomhoz, mert kezdtek kiújulni a tünetek, néhol száraz hámlások, néhol fura pattanásfélék jöttek ki a fejbörömön. (ez új )Nem viszketek töle, de felváltva használom majd, mert ezt is megszokta a böröm. Mindegy, mire a másikat is megszokja, visszatérek ehhez ...lehet. Ha nem találok addig jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Friss:

TimiK

2015. június 5.

Nagyon szerettem ezt a sampont, bàr kifejezetten korpàm nem volt, a viszketést és a pattanàsokat elmulasztotta. Egyszer még biztosan újraveszem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Noikvota

2015. május 29.

Ez a sampon minden fillért megér! A fejbőröm régebben zsíros korpás volt, amit a Manna Egészséges Tincsek szappan megszüntetett, de annyira kiszárította az amúgy is rendkívül érzékeny fejbőrömet, hogy megjelent a száraz korpa. A korpásodásom olyan mértékű volt, hogy egy nappal a hajmosás után már mint a hó hullott a vállamra, a fejbőröm irritáltsága miatt rendszeresen vakartam, és a folyamatos hajmosás csak még jobban kiszárította. Mivel szülés után vagyok, még a hajam is hullani kezdett, ezért Babé hajhullás elleni sampont kezdtem használni, ami hajhullás ellen kiváló, de a korpát nem szüntette meg. A Sebamed sampont a Krémmániás ajánlások alapján választottam és nem csalódtam! Az első használat után szinte teljesen megszűnt a problémám, jelenleg két hete használom, és a korpa teljesen eltűnt, és ami a legfontosabb, a fejbőröm kisebesedése, állandó viszketése is megszűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 29.

zsofipall

2014. november 18.

Száraz, kis szemű korpám volt, iszonyatosan viszkető fejbőrrel kombinálva... de ez a sampon 2-3 hajmosással teljesen megszüntette a gondjaimat! :)
Megéri az összes ráköltött forintot, nem kell folyamatosan használni, és nekem nem tért vissza egyik panaszom sem, szóval csodaszer :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Adrienn08

2014. február 7.

Párom használja, évekig szenvedett a korpás fejbőrével, egyedül ez a sampon hatásos, pedig már nagyon sok mindent kipróbált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Hidratálók: Sodium Lactate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.