Sebamed

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2019. július 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egészségének megőrzése bőrének megóvásával kezdődik. Hatékonyan távolítja el a korpát, és gátolja a korpásodás újbóli kialakulását. Emellett gyengéden, alaposan tisztítja a normál és zsíros hajat. Pirokton-olamin nevű aktív összetevőjének köszönhetően eltávolítja a korpát és gátolja a korpásodás újbóli kialakulását. 5.5-ös pH értéke stabilizálja a fejbőr védő savköpenyét . Klinikák és bőrgyógyászok által kiválónak minősített.

csingilingi

2013. december 8.

A húgomnak nagyon száraz volt a fejbőre, korpásodott.Anyukám mindent kipróbált,de csak ez hatott rendesen, komolyan mondom egyik napról a másikra eltüntette a korpa egészét.Azóta már nem használja, megmaradt kb. az egész, mert pár mosás is elég volt.Még mindig ott van a polcunkon SOS helyzetekre,mert egy csodaszer!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Yukkee

2013. szeptember 9.

Nem volt már jó ideje korpás a hajam, de egyik napról a másikra valami szörnyen korpás lett. Kipróbáltam rá a T-Gel sampont de nem enyhített semmit a tüneteken. Krémmánián láttam, hogy jobb az értékelése ennek a samponnak, így kipróbáltam. Nem túlzok, első mosásra eltűnt a korpa 95 %-a. Nekem bevált, remélem páromnak is be fog válni, aki hosszú ideje küzd ezzel a problémával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

narancsfavirág

2013. július 4.

A müllerben megvettem egy szintén sebamed, a leírás szerint érzékeny fejbőrre való korpásodás elleni sampont, amely nem szárítja ki a hajat. Gondos INCI ellenőrzés után azonban megállapítottam, hogy az összetevők pontosan megegyeznek ezzel a samponnal. Így már nem meglepő annyira, hogy bár hatásos volt, mégis nagyon szárította a hajamat. Kicsit nehéz értékelni ezek után a terméket, mivel nekem nem vált be, de valószínűleg jó lett volna, ha a hajtípusom tényleg zsíros-korpás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

szeliger

2013. június 8.

Kamasz fiam használja, miután a korábban használt hétköznapi drogériás samponok mellett a fejbőre vörösödött, hámlott. Ez a sampon viszont nagyon szépen helyrehozta. Újravesszük, öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 8.

Hidratálók: Sodium Lactate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.