Seche

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Többszörösen díjnyertes gyorsszárító fedőlakk.

BTLaura

2017. szeptember 27.

Sokáig kételkedtem a fedőlakk létjogosultságában, de aztán ez elszállt. Tényleg sokszorosára csökkenti a száradási időt. Apró hibája, hogy száradás után picit összemegy. A széleknél közelről nézve látszik, hogy összeugrik. Plusz ha matt körmöt szeretnék, azt nem tudom ezzel kivitelezni. A fénye viszont szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Timcso

2017. július 31.

Nagyon sok pozitív vélemény hatására szereztem be és kezdtem el használni. Tényleg hipergyorsan szárad és nagyon fényes a finishe. Egy nagy probléma van vele, amit negatívumként emlegetnek, az az, hogy képes összehúzni az alatta lévő rétegeket. Nálam ez minden esetben előfordult, a körmöm végeinél is, ami különösen problémás tud lenni, hiszen gyorsabban kopik a manikűr, tetején pedig igénytelenül néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Milendoria

2017. július 17.

up: a feléhez érve nehézkessé vált a használata, hiába vettem meg a hozzávaló higítót, sehogy se lesz jó, nyúlik, meg darabos, ráadásul mindig egyben le tudom húzni a lakkozást, kuka :(

miért nem ruháztam be eddig erre a lakkra?
nekem valahogy mindig nehezen száradtak a lakkok a körmeimen, sokszor ha elalvás előtt 1-2 órával tettem fel, még akkor is becsíkozódott reggelre, megnyomta az ágynemű... na ennek vége! Ez a drága lakk fél perc alatt úgy megszárítja a lakkozást, hogy ihaj! Nyilván nem a teljesen folyós alapra teszem rá, de nem kell sokat várni - nem úgy mint eddig. imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

miért nem ruháztam be eddig erre a lakkra?

promoc

2017. május 23.

Több üveggel elhasználtam már, a végén már hígitani kellett a saját márkás seche restorral, de ezek után is szupergyorsan szárította a lakokkat. A körömmatricákkal nincs jó viszonyban, felpúposítja, de a manikűrt szuper tartóssá teszi, fényes, szép finishel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Timi01

2017. április 4.

Ha fénysebességű száradás a cél, akkor Seche :). Belőle is rengeteg üveggel elfogyasztottam már. Gyorsaság szempontjából egyértelműen ő a nyertes, viszont nem lesz olyan fényes az eredmény mint pl. a Sally Big Shiny-val és nem teszi tartóssá a manikűrt. Őt akkor választom, ha annyi időm van, hogy gyorsan feldobok vmi lakkot de tudom, hogy másnap le is mosom. Arra az időre pont elég. A nyomdázást nem keni el, abban szuper, viszont nagy hátránya, hogy néhány lakkot összehúz száradás közben és sötét lakkoknál ez nagyon igénytelenül néz ki.

Update: a mostani üvegemmel nem tudom, hogy mi történt, de már a kinyitáskor sűrűbb volt mint szokott és nagyon nehezen száradt meg. Ráadásul bubis volt. Higítottam, így már használható lett. Érdekes, hogy a saját higítóját használtam, mégis már az üvegben is bubissá vált. Ezt az üveget elhasználom de ha következő is ilyen lesz, akkor azt hiszem, nem veszem újra. Remélem, hogy csak ez az üvegnyi lett ilyen és nem ez lesz a "minőség" hosszú távon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

estokani

2017. március 2.

Vettem egy üveggel, csak kíváncsiág miatt. Hamar szárad, de kell belőle két réteg, hogy kinézetre hozza azt, amit a Sally Hansen Big Shiny. Tartósságra sincs olyan jó. De a két réteg miatt sem árban sem időben nem éri meg. Nem ütötte ki a nyeregből a régi NAAGYkedvencet.

Update: -1*
Ha hárommal indítottam most már csak kettő marad. Felkentem a PP Hope fölé. Megdöbbentem, hogy a gyönyörű tündöklő köröm helyett olyat láttam amit legutóbb általános iskolában. Úgy nézett ki, mintha egy olcsó 100-as boldtban kapható rettenettel lenne kimázolva a körmöm. A ragyogás és csillogás teljesen eltűnt, a fedőlakk mindig maszatos-újjlenyomatos volt. Sírhatnékom volt egész nap, hogy lehet ilyen tré cucc a kezemen. Aztán este ráhúztam erre a borzalomra egy régeg SH-t és tádááám, ahogy a nagy könyvben meg van írva szikrázott és fénylett onnantól.
Ha nem adom el nagy szomorúságomban, akkor is biztos h PP fölé soha nem kenem többet.

UP2
Csak visszaadom neki azt az egy csillagot. Bár azóta sem lett jobb fedőlakk, de találtam neki funkciót és elhasználtam egy üveggel. Akkor vetettem be őt, amikor nem terveztem tartósan hordani a felkent manikűrt. 1-2 napra megfel. Timi01 pont úgy, ahogy te mondod :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Update: -1*

UP2

CzFru

2017. január 20.

Örök kedvenc! Mindig újraveszem, nagyon jó kopogósra szárítja a lakkokat. ( azért én egy optimális száradást megvárok előtte) Az egyetlen negatívom, hogy bizonyos lakkokat "felránt", és így olyan mintha egy minimális kopás lenne a köröm végén. Engem ez nagyon idegesít, de el tudom neki názni, de azért fájú szívvel mínusz egy csillag...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

pumpkinhead

2017. január 2.

Az egyik legjobb fedőlakk a világon (a másik az everglaze fedőlakkja). Nagyon hamar megszárítja a körömlakkot, nem keni el a nyomdázást és tartósabbá teszi a lakkozást! Egyetlen hibája van, hogy többször hígítani kell (veszít a minőségéből ezáltal).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Audi

2016. november 17.

Rengeteg fedőlakkot elfogyasztottam már, és kijelenthetem hogy ő a legjobb. Egyenlőre egy Flormar körömlakk felett próbáltam ki, négy perc alatt (!!!) koppra száradt az egész. Egy nap telt el, és nagy minimális, milliméterekben sem mérhető kopás jelentkezett végeknél. Eddig engem abszolút meggyőzott, de majd jövök frissíteni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

Amadea

2016. szeptember 6.

Ó, Seche Vite, a dolgozó lányok nagy barátja, te istennő!
A munkám miatt nagyon hamar lepattogzott a körmeimről a lakk - egy nap alatt, ami fél-egy órás nail artnál különösen elvette a kedvemet -, és végső kétségbeesésemben vettem meg a SV-t, kötelező lakkhígító és horribilis ár ide vagy oda. Mint kiderült, a hígító nem szükséges, így kicsit megnyugodva próbáltam ki; nem hittem a szememnek, hogy ez tényleg két perc alatt megszárad! És ez még semmi, egy hétre úgy odatapasztja a körömlakkot, hogy csak kalapáccsal tudnám leverni (nyilván körömmel együtt:P), hihetetlenül bírja az extrém terhelést is, a mosogatást egyenesen szembe röhögi. Nail artnál is nagyon hasznos, gyorsabban lehet haladni a segítségével, és, ha közben elrontjuk mondjuk a nyomdázást, óvatosan le lehet törölni egy lemosóval finoman átitatott vattakoronggal, a SV-nek hála a rontott minta alatti réteg nem sérül meg - vagyis nem kell mindent Ádámtól és Évától kezdeni.
Tény, hogy a kezdeti, nagyon folyós állaghoz képest hamar besűrűsödik, az utolsó harmadnál pedig nagyon örül a lakkhígítónak (amit más lakkhoz is lehet használni). Én úgy csináltam, hogy amikor már két üveg alján díszlett valamennyi, összeöntöttem őket, belezuttyantottam egy nagy adag hígítót, összeráztam és reménykedtem. Nem hiába! Majdnem olyan volt, mint újkorában, szóval nem kell a sallangot a kukába dobni.
Nail polish addictoknak és geekeknek szerintem alapdarab, én ma vettem meg a harmadik üveget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Ó, Seche Vite, a dolgozó lányok nagy barátja, te istennő!

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.