Seche

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Többszörösen díjnyertes gyorsszárító fedőlakk.

Rita

2015. november 10.

Hibái ellenére ez egy remek fedőlakk. Sokkal szívesebben lakkozok mióta megvan, akár indulás előtt is, mert nagyon gyorsan szárít, szerintem kisgyermekeseknek kötelező vétel. Szép fényes lesz tőle a lakkozás és ad neki kis vastagságot is, amit én nagyon szeretek. Hibái: hogy kell hozzá higító, mert a fele körül már sűrűsödik, bár ez megfelelő tárolással megfigyeléseim szerint kitolható (sötét, hűvös hely) és ha már higítom hajlamos összehúzni a lakkot, ezért figyelni kell a felkenésnél, hogy a körmök végére is jusson. Bele se merek gondolni hányadik üveggel használom, de biztos, hogy ismét újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Mundow

2015. október 3.

A youtube videók hatására vettem meg. Nagyon sokan áradoztak róla. Így eleinte csak gondolkodtam azon, hogy jó lenne kipróbálni, de az ára visszatartott.
Mikor végül úgy döntöttem, hogy befektetek egy üvegcsébe és kipróbálom, én lepődtem meg a legjobban. Valóban olyan volt mint amilyennek mondták: nagyon hatásos, gyorsan kopra száradó még akkor is, ha több réteg körömlakk van alatta. Lényegesen más a hatása mint az összes többi fedőlakknak amit kipróbáltam (astor, essence, she, rimmel...)
Hátránya, hogy kb. az üveg felénél el kezd sűrűsödni a lakk és akkor hígítani kell. Ezért viszont nem vonok le pontot, mert ez is megoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 3.

eprsvtta

2015. augusztus 28.

Az illata tényleg borzasztó büdös, zárt térben nem ajánlom a használatát. Nagyon hamar kopogósra szárad és nagyon tartós lesz vele a manikűr.
A legjobb, amit eddig próbáltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

A legjobb, amit eddig próbáltam!

malvada

2015. július 9.

Verhetetlen, semmilyen fedőlakk nem veszi fel vele a versenyt. Mikor először használtam, brutál rossz volt a szaga, azóta megszoktam. Gyönyörű tartós, fényes körmöket varázsol és jelentősen megrövidíti a száradási időt. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

HontiAgi

2015. május 29.

Imádom...vagyis imádtam amíg fel nem tűnt, hogy egy hajszálvékony sávban visszahúzódik a körmöm végén és így kikandikál alóla pucin a sima lakk... ráadásul a kettő közti szintkülönbség miatt hajlamosabb is beragadni oda a mindennapi kosz :/ Tudja valaki hogy lehet ezt orvosolni? Mert minden más szempontból imádom. könnyű vele dolgozni, gyorsan szárad és betonbiztosra köti meg az alatta húzódó rétegeket legyen az kettő vagy 5, ezzel kiküszöbölve a régi "lepedőnyomos lakkozás" problémámat. Még így is nagyon szeretem, de nem bánnám ha tudnék kezdeni valamit ezzel a körömvéges dologgal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 29.

tellokin

2015. május 27.

A legjobb fedőlakk, amit valaha is próbáltam!
Néhány perc alatt tökéletesen szárít bármilyen lakkot, bármenniy réteget. Ha nem precízen kenjülk, valóban hajlamos összehúzni picit a lakkot, érdemes odafigyelni, valamint a köröm végein "lezárni" a fedőlakk réteget. Hajlamos sűrűsödni.
Nem olcsó, de minden cseppje megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

A legjobb fedőlakk, amit valaha is próbáltam!
Nem olcsó, de minden cseppje megéri.

Audrey80

2015. május 8.

febr. 7.
Ha láttam volna, hogy milyen az összetétele, lehet, nem veszem meg, mindegy, elhasználom, a lakkozás sehogysem egészséges. Direkt a nyomdázás miatt vettem 1790,-ért, tehát olcsóbb, mint az adatlap írja. Szerintem ugyanazt tudja, mint a Golden Rose Gel fedője, hígító eddig még minden fedőlakkomhoz kellett, úgyhogy nem fogok meglepődni, hogyha ehhez is kell majd a feléhez érve. Összetétel miatt 4.
Update: vártam-vártam a nagy hatást, amiről mindenki ír, de nem jött. Ok, gyorsan szárad, tartós lakkot csinál, de a nyomdázásnál nagyon kell figyelni, hogy ne kenje el, mert bizony elkeni, hacsak nem irtó gyorsan, kb. két ecsetvonással dolgozunk. A lakkot nekem nem húzza össze, azzal nincs problémám, csak az elkenéssel. Újrarendeltem ezt is, a fent említett GR-t is, nekem utóbbi a tökéletes fedőlakk ez meg tartalék.
máj.8. Na jó, megszerettem, felpontozom. Ha kevés időm van, ezt kenem fel, mert öt perc alatt koppra szárad. Hét közben csak ezzel lakkozok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

febr. 7.

lumiukko

2015. május 3.

Ünneprontó leszek: nekem nem jött be! Oké, nagyon büdös, erre számítottam is, nem lepett meg. Könnyű felkenni, és tényleg pikk-pakk kopogósra szárad, ennek nagyon örülök, mert a lakkozásban a várakozást utálom a legjobban! DE: összehúzza a színes lakkot, akárhogy kenem, illetve ha nem vagyok elég gyors, meg többször áthúzom, akkor fel is oldja.... a másik, hogy egyáltalán nem teszi tartósabbá a manikűrt, sőt! Úgyhogy a gyorsszárításon kívül ez nekem nagyon nem vált be!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

kissdorina

2015. május 1.

Korábban voltak panaszaim. De most , hogy nemrég elfogyott. Ilyenkor jön rá az ember, hogy mennyire jó is valami. Semmi nem adta vissza ezt a nagyon gyors száradási időt, csillogást, és tartósságot!!!! Se az essencesem, próbáltam még két félét de nulla. Megvettem újra... Ez van. Jár az öt csillag neki!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Beus

2015. április 20.

Vegyesek az érzéseim ezzel a fedőlakkal kapcsolatban. Amit szeretek benne az az, hogy elmondhatatlanul gyorsan szárad, nem keni el, nem szedi fel az alatta levő lakkot, nekem a legtöbb lakkal nagyon tartós. Nem pattog, csak kopni kezd el. Ami viszont számomra negatív: nagyon hanar besűrösödik, ekkor csúnyán összehúzza a lakkot alatta, én úgy vettem észre, hogy besötétíti az alatta lévő színt. Minél tovább van fent, annál jobban veszem ezt észre. Kíváncsiságból vettem egy fele ennyibe kerülő társát és minden pozitívumát nyújtotta, viszont nem sötétített... Lehet nem veszem többet. Még adok azért neki esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.