Seche

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Többszörösen díjnyertes gyorsszárító fedőlakk.

BlankaGroom

2015. április 13.

Eddig ez a fedőlakk volt a legtökéletesebb számomra, gyorsan szárad és nem keni el a mintákat. Igazából amíg használtam egyáltalán nem tűn fel, hogy mennyire jó, de most, hogy elfogyott és nem volt raktáron, más márka fedőlakkját próbáltam ki ami meg sem közelíti ennek a szintjét ( pedig szinte ugyan annyiba kerültek).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 13.

Nyuszika_91

2015. április 5.

Legjobb fedőlakk amit eddig próbáltam. Nem szedi fel a színt és a nyomdázást sem keni el. Szuper gyorsan megszárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

HyperBunny

2015. március 15.

Jó, de nem tökéletes sajnos. Néhány lakkon nagyon szépen működik, fényes, tartós, meg amit akarok. Más lakkon pedig semmit nem dob. Tartósnak tartóssá tesz mindent, nem pattog le nagy darabokban, viszont a végeken kopik és zavar a látvány - bár más nyilván nem nézi olyan közelről a körmöm. Friss nyomdázásra nem ajánlom, mert úgy bizony kenődik és hajlamos repedni is néha. Nálam kb ugyanannyit tud, mint a btgn, csak jobb az ecsete és átlátszó a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

pverus

2015. február 14.

Már egy üveggel elhasználtam belőle, most bontottam fel a másodikat.
Pro: tényleg nagyon gyorsan szárad, nem szedi fel a színt, fényes és tartós, a nyomdázást nem keni el, szerintem ár/érték arányban sem rossz.
Kontra: iszonyatosan büdös, amikor először felbontottam és megéreztem azt a maró szagot... most már hozzászoktam, de nem egészséges. A másik problémám az az, hogy az újonnan felbontott üvegcsében lévő lakk vállalhatatlanul összehúzza a lakkozást, ami az előző üvegnél nem volt tapasztalható számomra. Hamar besűrűsödik, de ez nagyon jól orvosolható a márka hígítójával, vagy bármilyen más körömlakk-hígítóval.
Szóval, amíg nem találok ennél jobbat, addig ezt fogom használni, csak erre a lakkösszehúzásra jó lenne megoldást találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

Már egy üveggel elhasználtam belőle, most bontottam fel a másodikat.

winniethepooh

2015. január 2.

Tényleg szuper gyorsan megszárad, és mélyen szárítja a lakkozást, viszont ezzel párhuzamosan a körmömet is kiszárítja. :( 4-5 naponta lakkozom újra a körmeimet, de nem azért mert vállalhatatlanok lennének, hanem mert megunom addigra a színeket. Kb. 3 hete használom ezt a fedőlakkot a krémmánia hatására, és azt vettem észre, hogy a körmeim végei lemezesen felválnak. :/ Másnál is jelentkezett ilyen mellékhatás?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

zsofipall

2014. november 19.

Imádom!!! A legjobb fedőlakk, amit eddig használtam. Nagyon hamar ténylegesen kopogósra szárítja a lakkot, és olyan fényes, mintha gél lakk lenne :)
Érdemes megvárni, amíg legalább félszáraz lesz az alá kerülő festék, különben összehúzza azt, és előbukkannak a körömvégek, de ez legyen a legkisebb baja... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

skorpió

2014. október 31.

Elég régóta használom, így már merem véleményezni. :)
Kedvenc videobloggereimnél láttam ezt a fedőlakkot, sokáig ácsingóztam utána és mivel már nálunk is könnyen beszerezhető, így megvásároltam. Azóta a legféltettebb mintákra csak ezt kenem! Gyönyörű fényt ad, gyorsan szárad.
Az nem újdonság, hogy a drága lakkokkal barátságban van, de a legolcsóbb körömlakkot sem bántja. Sem a körömlakkos mintát, sem a nyomdát, sem az akrillal festettet nem húzza el, mintabolondoknak kötelező! Viszont már az elején rájöttem, hogy a türelmetlenségre nem orvosság. Minden lakk fölött érdemes várni egy picit, mielőtt felkenem. No nem annyit, hogy kopogós legyen, de már semmiképp ne legyen "nyers". Ugyanez érvényes az akrilra is. A meg nem száradt akril festéket a víz is lehozza, ezért nem kell meglepődni azon, hogy ez a fedőlakk sem kíméli.
Ugyan nem tartozik a legolcsóbbak közé, de akinek már ment tönkre 3-4 órán keresztül készült mintája vacak fedőlakk miatt, az azon a ponton erősen elgondolkodik az idegösszeomlás okozta keresetkiesés összegén, és ebből a szemszögből nézve mindjárt nem tűnik olyan vészesnek. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

Elég régóta használom, így már merem véleményezni. :)

VeraTala

2014. október 20.

Iszonyú gyorsan szárad, néha összehúzza a lakkot, de ezt meg lehet oldani a körmök végén keresztbe húzással. Abszolút nyertes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

CocoSunrise

2014. október 1.

Én még ennél jobb fedőlakkal nem találkoztam. Megunom a lakkokat mielőtt elkezdenének lekopni amióta ezt használom. A szaga tényleg erős, de nem érdekel ... ha ilyen hatásos tőlem lehet büdös amíg kenem. Utána úgyse érződik. Viszonylag gyorsan szárad, bár azért abban nem aranyérmes, de ezt is elnézem neki, mert fantasztikusan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

volgyesb

2014. szeptember 12.

Nekem csoda,minden cseppje az!!!!Igaz besűrűsödésre hajlamos,de hígítóval minőség romlás nélkül orvosolható és utolsó cseppig elhasználható.A beszerzése macerás kissé,ez szomorít el inkább:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.