Seche

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Többszörösen díjnyertes gyorsszárító fedőlakk.

Szaszmancs

2014. július 28.

Nos, azóta eldöntöttem: uuutáálooom!!! Még az egyharmada megvan, de egyre több bosszúságot okoz, legszívesebben kihajítanám, de szeretek minden becsülettel elhasználni, amiért pénzt adtam (nem is keveset ugye). Szóval az a helyzet, hogy kezelhetetlenül besűrűsödött és mivel nem tervezek vele hosszútávú kapcsolatot, nem vettem meg hozzá a restoret, hanem a jól bevált hígítómmal próbálkoztam, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Komolyan mondom, elrontja a szép lakkozásaimat, mert buborékos lesz és ha véletlenül nem kerül mindenhova belőle, akkor megtörik ott, ahol véget ér, összerántja az alatta lévő lakkot, úgy, hogy a körömvégről pár milliméterrel felmászik az egész, mintha már le lenne kopva. Kínok és keservek között elhasználom, de soha többet nem engedem a körmeim közelébe. Azért kap 2 pontot, mert kb a feléig tűrhető volt és tényleg egész gyorsan szárad.

Kb másfél hónapja használom minden egyes lakkozásnál, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy valójában szeretem-e vagy sem. Szeretem, mert baromi szép fénye van, mert jó az állaga (egyelőre) és mert nagyon lassan fogy. Nem szeretem, mert szerintem nem szárad elég gyorsan illetve nem "mélyszárít" , mert hajlamos összerántani a lakkot, mert nem igazán növeli a lakkok élettartamát és mert baromi büdös. Többnek tűnik a negatívum, mint a pozitívum, mégis adok egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Hoagirl

2014. július 28.

Nagyon sokáig ellenálltam neki, mert én alaplakk mániás vagyok, valamiért a fedőlakkoknak nem sok értelmét láttam, logikus magyarázattal nem tudok szolgálni miért is vélekedtem így. :) Lakkozni csak este lefekvés előtt van időm, de akkor mindig párnanyomatos lett a körmöm, minek folyományaként rászoktam arra, hogy reggel a munkahelyemen pingáltam ki a körmeimet. Elbújtam a konyhában, kinyitottam az ablakot, és ott alkottam. Zugkörömlakkozó lettem kérem szépen.... De nyomasztotta a becsületes lelkemet, hogy végülis nem azért kapom a fizetésemet hogy itt lakkozzak, muszáj volt valami megoldást találnom a problémámra. És ezen a ponton adtam meg magam a Seche Vite-nak. Persze csak óvatosan, először csak a mini kiszerelést vettem meg, de annyira bevált, hogy azóta már a nagynak is boldog tulajdonosa vagyok. Hihetetlenül villámgyorsan koppanós lesz a körmöm, csodásan csillog, egyszerűen mesés. Tartóssá teszi még a leggagyibb aluljárós-kínai lakkokat is. Nagyon-nagyon megkönnyíti az életemet, szuper találmány. Szerencsére a szaga sem az elviselhetetlen kategória. Amióta megvettem, mindig használom, és már nem mondok le róla sosem! <3 Csak azt szeretném tudni hogy a manóba kell ezt a Seche Vite szócskát kiejteni helyesen? A Nailland-ben a lányzó valami egészen furcsát mondott, kétszer is visszakérdeztem, de nem értettem mit mondott, harmadjára már nagyon kínos lett volna rákérdezni. :) Ha valaki leírná nekem fonetikusan mit kell mondani, akkor az nagyon jó lenne. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

evilshedevil

2014. július 10.

Imádom! Nem is tudom elképzelni, hogy bármikor lecserélném. Gyorsan kopogósra szárad, gyönyörűen fényes felületet ad és nagyon sokáig bírja. Rengeteget körömlakkozok, nagyon sok fedőlakk megfordult már a kezemben, de határozottan ez a legjobb közülük.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

schuller.eva

2014. június 12.

A legjobb fedőlakk, amit valaha próbàltam! Sajnos, két hónapja kifogyott a Naillandnél és fogyóban van, de lecsapok rà újra az biztos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Tvylvis

2014. május 23.

UD: A harmadik flakon végén járok, és még mindig elégedett vagyok vele. Én kétnaponta lakkozok, kell valami, ami gyorsan szárít. Viszont ha három-négy napig fent marad a lakk, egyben le lehet húzni a körömről, tehát a tartóssága nem az igazi.
Most nem rendeltem újra, mert vadászok egy 3-free gyorsszárítóra, hátha találok jót. Mert lássuk be, a seche összetétele durva.
Ettől függetlenül marad az öt pont.

Na, most már értem, miért ez a nagy rajongás ezért a külföldi blogokon. Kb. két perc alatt totál megszárította az egy réteg alapozólakk, két réteg színes lakk kombinációt. 10 perc után pedig ütögetni lehet a körmöt, mert olyan, mint a beton. Kicsit olyan érzésem volt, mintha parkettalakkal kentem volna a körmeim, a szaga is elég fura, nem a megszokott körömlakkszag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

Ettől függetlenül marad az öt pont.

lhekszi

2014. április 21.

Novemberben rendeltem és azóta semmilyen más fedőlakkot nem használok, csak ezt. Most tartok annyira az alján ,hogy sűrűsödik rendesen és az üveget is döntögetni kell,hogy megfelelő mennyiségű anyagot vegyen fel az ecset,de én nem a hozzá tartozó hígítót használtam,mert mire mindig odakerültem,hogy most megrendelem,nem volt készleten.. Úgyhogy szereztem másmilyet és azzal is működik. Gyorsan szárít,téényleg nagyon gyorsan,fényesre. Szóval 4-5 hónapot kibírt mindennapi használat mellett,mert elég gyakran lakkozok :) Ennyi pénzért bőven megéri szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

hedinke

2014. április 20.

Február végén ruháztam be rá a Nailland-nél, és nagyon érdemes volt! Gyorsan szárít, extra fényes és nekem nagyon is tartós lesz tőle a manikűröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

PAncsi79

2014. április 3.

Nálam is ez a kedvenc fedőlakk!
Már több, mint a felét elhasználtam, de nem kezdett el besűrűsödni, remélem nem is fog. Hihetetlenül felgyorsítja a körömlakkok száradását, gyakorlatiag mire végzek a lakkozással, már mehetek is dolgomra.
Egyáltalán nem szedi fel a színes körömlakkot (pedig én aztán nem tudok vékonyan lakkozni), ráadásul körömnyomda-kompatibilis!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

Nálam is ez a kedvenc fedőlakk!

Csillagpor123

2014. március 26.

A kedvenc fedő lakkom!

Nagyon gyorsan szárad, nem veszi fel egyik lakkom színét sem!

Egyenlőre még nem kezdett el be sűrűsödni, csak utána veszem meg a hígítóját, pedig már több mint egy hónapja használom, heti 2-3 X használom és még most is rengeteg van belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

A kedvenc fedő lakkom!

Nagyon gyorsan szárad, nem veszi fel egyik lakkom színét sem!

ramnaat

2014. március 16.

Hát ez egy csoda. :-) Végigkentem a körmeimen, mire elkészült, az eleje már kopogott, lementem a konyhába és kesztyűben (!!!) vettem ki a vacsit a sütőből. Kb. 3 perccel lakkozás után?! Alig hiszem el... Érdekes amúgy az illata (jó kis szerves oldószer...), gyerekkoromban nagyimnak voltak ilyen jellegzetes szagú lakkjai. Maximálisan elégedett vagyok, ezután tuti, hogy nagyobb elánnal lakkozok majd!

Update: igaz, ami igaz, van néhány lakktípus, amit összehúz (nekem pl. Bourjois, Astor), így a körömvégekről leszedi a lakkot. De az is igaz, hogy utána nem kopik tovább napokig. Persze engem is zavar, főleg színes lakk esetén. Viszont vannak, akikkel jól együttműködik (pl. China Glaze, Orly). Szóval én ezért nem haragszom, mert a többi hatásért odavagyok. :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.