Seche

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Többszörösen díjnyertes gyorsszárító fedőlakk.

Kardvirág

2014. február 12.

A kis kiszerelést vettem meg. Szerencsére. Az ecset szálai szanaszét állnak, mondjuk figyelhettem volna, mert ezen felbontás nélkül is látszik, de el voltam varázsolva. Tényleg hihetetlenül gyorsan szárít, de másnap darabokban pattogott le a lakkom. Arra jó, ha sietsz randi előtt, gyorsan megszárítja a lakkot, de rendszeresen nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

ceanne

2014. február 9.

Valóban nagyon jó, ráadásul irtó lassan fogy. December óta használom rendszeresen (értsd 3-4 naponta), és kb az 1/6-a fogyott el, az enyém még nem kezdett el sűrűsödni. Szép fényes lesz, és villámgyors. Az egyetlen bajom vele, hogy néha, mikor olyan kedve van, összehúzza a lakkot (értsd olyan, mintha a a körömvégeket nem festettem volna be). Ezért a minusz, egyébként kifogástalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

agi.greendaygirl

2014. február 6.

nos, azt hiszem megérett a véleményezésre. sokat gondolkoztam, hogy vajon megrendeljem-e, mert olvastam, hogy még a terméken is fel van tüntetve (bár a sajátomon nem láttam), hogy a benne levő toluene nincs éppen jó hatással a szervezetre, főleg gyerekvállalás szempontjából. Illetve azt is olvastam, hogy kb. a fele elhasználása után elkezd besűrűsödni. A BTGN fedőlakkokkal is mindig ez volt a bajom.

A szaga tényleg szokatlan, olyan gagyikörömlakk szaga van. Nekem most még kicsit híg is, így nem aggódom a sűrűsödés miatt. A körömlakkot tényleg hamar megszárítja, 2-3 perc alatt érzetre száraz, de még gyűrődhet- 5-10 perc alatt viszont teljesen megszárítja a lakkozást. A mintát nem keni el, nem buborékosodik. Nem ad igazából különösebb fényt, de ez nem probléma, én a gyors szárítás miatt vettem meg. Amúgy ebay-ről rendeltem, USA-ból, olcsóbb volt így, mint a nailland-en, vagy hol pk nélkül, plusz ott még minimum rendelés is van, nekem meg csak a fedőlakk kellett.
Nem tudom, hogy érdemel-e 5 csillagot, mert azért ez a kis kockázatos összetevő nem túl biztató...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

meva

2014. január 14.

Nagyon nagyot csalódtam ebben a lakkban :( Vagy selejtes terméket kaptam, vagy az univerzum utál, nem tudom, de miután felkenem, az oké, hogy 5 perc után száraz érzete van, de fél óra múlva még simán benyomódik. Ergo ha végigsimítom, nem kenődik el, de ha kicsit megnyomom, rögtön oda az egész lakkozásom :( Olyan, mintha vettem volna egy sima BTGN fedőlakkot, csak 2,5szer annyi pénzért :(
Update: végül raktam bele körömlakkhígítót, ami a száradás dolgot megoldotta, így tényleg hihetetlenül hamar szárad, de azóta meg valahogy mintha gyorsabban karcolódna és kopna :D mindegy, feljavítom 3 csillagra, de kétlem, hogy újrarendelném, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

zizitim

2014. január 11.

Abszolút egyetértek az előttem szólókkal, csak ódákat tudok zengeni róla. Fantasztikus gyorsan szárad, tényleg kb. 10 perccel lakkozás után már bármit csinálhatok. Ez kisgyerekes anyukaként nekem a legnagyobb kincs. Ezen kívül szuperfényes lesz. Abban egyetértek Dark Purple-lel, hogy a felválás szerintem is az alaplakk hibája, nem a fedőlakké. Ezzel a fedővel is próbáltam más alapot és én is jártam úgy, hogy felvált az egész, de az alaplakk leváltásával ez a gond megoldódott (amúgy sally hansen alap volt, mindenki óvakodjon tőle!).
A lakkösszerántós dolgot én is tapasztaltam, de azt a tanácsot kaptam, hogy várjak pár percet, hogy a lakk kicsit száradjon, mielőtt ezt rákenem. Ez úgy tűnik megoldotta a problémát.
És ami ezeken felül szintén szuper, hogy a lakkozás egyenetlenségeit, hibáit teljes mértékben kijavítja, még azon is segít, ha buborékos lett a lakk a körmökön.
Szerintem fantasztikus, ennél jobb fedőlakkal még nem volt dolgom. Tutira újraveszem, ha elfogy, és reménykedem, hogy seche restore-ral az egészet el tudom majd használni. De ha csak a felét, én akkor is újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Kitti86

2014. január 5.

Nagyon szép fényessé teszi a lakkozást, könnyű felvinni és nem szedi fel a körömlakkot akkor sem, ha még nem teljesen száraz. Egyetlen pici negatívum, hogy azért nem szárad annyira nagyon gyorsan. Ilyen szempontból a NYC turbo dry top coat kicsit jobban teljesít, viszont az nem szárad fényesre és csíkos is marad, akárhogy kenem. Ezért nem vonok le csillagot, és azt hiszem, hogy ha elfogy, akkor újra veszem. Az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Dark Purple

2014. január 1.

Nálam is öt csillagos, de ki kell tapasztalni a használatát. Egyetlen vastagabb rétegben kenem és figyelek rá, hogy a teljes lakkfelületet és a szabad szélt is fedje. Oldalt tényleg picit visszahúzódik száradáskor, de így a színt nem rántja össze és a köröm végét is nagyon sokáig megvédi, sokkal tartósabbá teszi a manikűrt (az olcsó lakkokat is).
Nekem az a tapasztalatom, hogy a másnap felváló manikűr nem a fedőlakkok, hanem az alaplakkok hibája. Nálam is előfordult régebben és az alaplakk leváltásával megoldódott a probléma (akkor még nem ezt a fedőt használtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 1.

Ciiska

2013. december 20.

Imádom, amióta a birtokomban van. Egy rétegben már tökéletes fényt biztosít a lakkozásnak, a gyors száradás ugye alap. Egyedül a Max Factor lakkjaimnál vettem észre, hogy összerántja kicsit a lakkozást, a többi lakkot békénhagyja. 14 ml, elég sokáig elég lesz, tökéletesen megéri az árát. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

Sofi

2013. december 7.

Ez a fedőlakk az eddigi legjobb ami a kezembe akadt, pedig már elég sokat kipróbáltam.. két perc alatt tényleg teljesen megszárítja a lakkot, és a fénye valami gyönyörű, ilyennel még sosem volt dolgom. Az egy dolog hogy egy 10 percig még benyomódik ha a körmömmel direkt mintát akarok hagyni, de mégis melyik körömlakk nem csinálja ezt? Ez a fedőlakk tökéletes, szerintem az ára is nagyon kedvező ekkora adagért, nem tudom elképzelni, hogy ennél létezik jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

petrush

2013. december 5.

Nagyon fura tapasztalatom van. Tényleg zseniális, gyorsan szárít és szuperfényes, de nekem összerántotta a lakkot a körmömön. Komolyan, ilyet még nem láttam. Este miután lakkoztam minden titti-fitti volt és mire felkeltem minden irányban 0,5-1 milliméterrel a körmöm szélétől befelé volt a lakkozásom. Annyira örültem, hogy ez ennyire csúcs először, hogy rögtön három réteggel is felkentem, most kipróbáltam és ha csak egyet kenek, akkor sokkal enyhébb ez az összerántós dolog. Amúgy hibátlan, csak finoman kell vele bánni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.