Seche

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Többszörösen díjnyertes gyorsszárító fedőlakk.

Ár: 1300 Ft , Eladó: nobilissima
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, banki utalás esetén ptk vevőt terheli
Csucsundra

2013. október 26.

Kezdem érteni, miért nevezik a világ legjobb fedőlakkjának. Valóban nagyon gyorsan szárad, a két réteg színes lakk fölé kenve megfelezi annak száradási idejét, 5 perc után valami sima, üvegszerű réteg lesz a körmön, amivel abszolút elkerülhatők pl. a párnanyomok és persze fényes. Nyilván nem csodát kell várni tőle, hiszen ez nem egy akrilalapú zselélakk, de sima fedőlakk szinten nem hiszem, hogy létezik nála jobb. Hallottam, hogy hamar beszárad, erről nem tudok nyilatkozni, nincs meg olyan régóta. Tartósabbá teszi a lakkot, mint minden fedőlakk.:) De engem abszolút a gyorsszárító ereje és fénye nyűgözött le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

fruzsi94

2013. október 20.

Ó de örülök, hogy már lehet itthon is kapni ezt a csodaszert:
kipróbáltam (természetesen az eladó hölgy rábeszélt a "nagyobb" kiszerelésre, de nem bántam meg)
és imádom! nagyon gyorsan szárít, nagyon szép fényes lesz utána a körmöm, és meglepően tartós lesz a lakkom (általában nekem olyan 2 max 3 napig marad fent a lakk, ezzel 5-6 napig is vagy még annál is tovább!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Ó de örülök, hogy már lehet itthon is kapni ezt a csodaszert:

deepgirl

2013. június 13.

Nagyon-nagyon gyorsan keményre szárad és bármit lehet csinálni. Viszont én olyat kezdtem el tapasztalni, hogy fél - egy nap után felválik néhány körmön és a többi lakkal együtt le lehet húzni... Tartósságra ettől eltekintve olyan mint más jó minőségű fedőlakk, csak ez villám gyorsan szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 13.

Glara

2013. április 20.

Nagyon örülök hogy kipróbáltam, az eddig tesztelt legjobb fedőlakk amivel dolgom volt. Nem tervezem a leváltását, 10 perc után teljes értékű volt a kezem az alap + 2 réteg színes lakk felett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 20.

lollypoppy

2012. február 2.

Más fedőlakkot még nem próbáltam, ezért nincs összehasonlítási alapom, de ezzel nagyon meg vagyok elégedve. Tényleg gyorsan szárad, a végeredmény szépen csillog, és 5-6 napig simán kibírja vele a lakk, nem pattogzik, csak a köröm élénél kopik picit az igénybevétel miatt. Mástól hallottam, hogy egy idő után besűrűsödik, és nehezen kenhetővé válik, de ez nem saját tapasztalat. Az is jó benne, hogy elég nagy kiszerelésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

Shoptill Youdrop

2011. december 19.

5 perc alatt tökéletesen megszárad a lakk vele. Bár én 10-et szoktam várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 19.

5 perc alatt tökéletesen megszárad a lakk vele. Bár én 10-et szoktam várni.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.