Secret

Ár:   650 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. május 7.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló deo stift nőknek.

Kiszerelés: 40 ml

csokibeka

2017. január 17.

Legjobb deo, amit valaha használtam! Nagyon finom illata van, amit még este is érzek magamon és emellett sosem lett izzadságfoltom :) Használat után várok néhány percet így nem fog annyira, de ezt elnézem neki a hatása miatt! (ha fog is simán kijön vizes szivaccsal, nemhogy mosógépben...) Nálam sajnos más nem vált be ennyire, aluminium ide vagy oda..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Cicuka22

2016. október 7.

Szerintem nagyon jó kis deo. Évek óta csak spray-t használtam más márkákból,de gondoltam kipróbálom. Jól választottam. Szeretem az illatát. Nagyon jó krémes az állaga is. Könnyű adagolni, elkenni, hamar beszívódik és puha lesz a bőröm. Az igaz, hogy a fekete ruhákat megfogja kicsit, de minden ilyen dezodor megfogja. Szerintem várni kell pár percet, hogy beszívódjon, megszáradjon és így kevésbé fog. A hatása egész nap tart. Edzésnél is jól teljesített. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Marcsita

2016. július 12.

Én ennek az illatát egyszerűen imádom!!!! Szerintem egy átlagosan izzadós emberkének beválik, de aki kicsit erőteljesebben verejtékezik ne ezt válassza,plusz tényleg ügyelni kell, hogy ne kenjük össze vele a ruhánkat. Mindezek mellet az illata miatt jár a négy csillag neki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 12.

dorii25

2016. június 13.

Az illata nekem nagyon tetszik, viszont egyáltalán nem vált be, sőt még foltokat is hagyott a ruháimon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

TakiLi

2016. május 11.

Örök klasszikus...ami sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Az illata nagyon kellemes, és valamilyen szinten gátolja is az izzadást, de én csak azoknak ajánlanám, akik amúgy sem túl izzadósak. A ruhákat viszont keményen tönkre vágja, nagyon csúnya foltot hagy, amit kimosni sem lehet. Elég kiábrándító látvány pl. egy szép fekete felső virítóan fehér hónalj résszel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

lucalucaluca123

2016. április 2.

Sajnos minden napszakban izzadok, a jó vélemények miatt vettem meg, de semmit nem használt és szörnyű foltokat hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

Viki_keni

2015. július 31.

Ha nem lenne aluminiumos.. :(
Púderes, jó illatú, most próbálok váltani róla, már jó ideje (10-15 év?) használom, de egyre fontosabb, hogy természetes és ha megoldható, vegán legyen egy termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Ha nem lenne aluminiumos.. :(

wifey

2015. május 11.

Hosszú idő óta ez az első deo, ami tényleg hat. Vettem belőle újra. És nagyon jó az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

k.regi.90

2014. július 7.

Ez volt az első, amit használtam még tiniként. Az illata nagyon jó volt, de sajnos a hatása nem volt az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Petrolatum, Hydrogenated Castor Oil, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Behenyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Eugenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2